Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

bajej, wypróbuj PS3 Media Server, wiecej mozliwosci konfiguracji i ceiakwe rozwiazania (masz w ORB np skalowanie filmow? przyklad: mam film w 1080p na piecu i trzeba go streamowac na Xa, komp nie wyrabia i tnie w pelnym 1080p, daje zeby skalowal na dowolna rozdzialke np 720p i idzie jak po masle w X0, albo mas znp wyswietlone kilka wersji filmu w zaleznosci od napisow czy dzwieku mimo iz jest to jeden film, czyli niejako wybor sciezek na wstepie), jak dopracuja to pod katem xboxa 360 to bedzie najlepszy progs tego typu, do PS3 juz jest to najlepszy progs...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Programik daje rade ale mam problem z napisami.Nie wiem jak powinny wygladac ustawienia by je zaladowalo.

I jeszcze jedno.Wchodzac do folderu z filmem widze plik z filmem oraz folder "transcode" gdzie tez jest owy film.Czy to ma jakies znaczenie co wybiore?

Aaa no i RMVB dziala wreszcie.

Ostatnie co mi sie jeszcze nasunelo.Wg podgladu nie wszystkie silniki sa zaladowane.Tak ma byc czy mi brakuje jakis kodekow?

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

ale napisy masz w formacie srt lub sub?jak nie to jakis programik i zrobic konwersje

i jeszcze ustawic trzeba strone kodowania na cp1250

z tym transcode ma znaczenie,, tam wlasnie jak wchodzisz to masz te rozne wersje filmu jelsi chodzi o napisy i sciezki dzwiekowe i w niektorych przypadkach np jak mam film formatu BD to dopiero jak wejde do transcode i wybiore cos to leci na Xie jak z pliku normalnego to error na Xie wyskakuje (poznaje sie to po tym dopisku [MENCODER]- czyli jak to jest to znaczy ze film pojdzie jak nic nei ma to liczy sie na kodeki w konsoli), wiec jedym slowem musisz poexperymentowac bo kazdy film inny...

 

tymi silnikami sie nei przejmuj, jak chodzi to co cchesz to kodeki sa i wszystko

 

PS.

w przyszlosci maja dodac obslugr napisow z txt wiec to kwestia tylko czasu...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...