Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 1 miesiąc później...
Gość maciek88

Czy żeby korzystać z zasobów PC na 360tce oba sprzęty muszą być podpięte do netu? Jeśli tak to czy routera można zastąpić switchem? I czy w ogóle da radę bezproblemowo odtwarzać divixy przez boxa nawet z polskimi znakami? Coś mi się zdaje, że jak zwykle się pospieszyłem... Już przeryłem dziurę w ścianie, a tu się okazuje, że ten cały Media Center nie jest darmowy :| Dżizas, pusto w tym łbie aż gwiżdże.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...
  • 3 tygodnie później...

postępuje według instrukcji ale coś nie idzie

włączam na xboxie, i przechodze po kolei strony, każą mi wejśc na xbox.com/pcsetup

zaznaczam Windows XP service pack 2

 

potem jest:

 

* Kliknij strzałkę umieszczoną pod zakładką Library, a następnie kliknij Media Sharing.

* W polu Media Sharing, zaznacz pole Share my media.

* Na liście urządzeń wyświetlonej poniżej pola Share my media, zaznacz swoją konsolę Xbox 360.

* Kliknij opcję Allow

* Kliknij OK

 

jak wchodzę w "udostępnianie multimediów" to mam co prawda pole "Udostępnij moje media" ale nie widzę nigdzie Xboxa -_-

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

a ja mam znowuż taki problem. Podłączyłem xboxa 360 kablem nie skrosowanym do routera Live box, pc mam podłączony bezprzewodowo. Piec wykrył xboxa, dodaje w Exdenderze go, wpisuje 8 cyfrowy kod i potem jest tylko jedna wielka zwiecha w 2 punkcie ekranu konfiguracji. Próbowałem juz 3 razy, mam wyłączony firewall orazy wszystkie programy anty wirusowe . posiadam viste home premium sp1 (orginał) próbowałem też na elite trialowym ale to samo. Już nie wiem co robić, a visty na xp nie zmienię bo się już za bardzo przyzwyczajałem. Prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza

ja na windowsie udostępaniałem za pomocą Winamp Remote muzykę i filmy dla x360.. tam dodaje się tylko foldery z podziałem na filmy lub na muzykę i wszystko gra. miałem x360 kablem do liveboxa a pc przez wifi, a zrobiłem to winampem bo też nie mogłem się za nic połączyć z mediami przez WMP. teraz mam to tez nie jakoś "systemowo" tylko też jakimś innym typowo do tego programikiem ale na macu.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Jak w tym windows media center dodawac multimedia zeby byly od razu udostepnione na x360? Bo te co dodalem do buiblioteki na poczatku przy pierwszej konfiguracji programu to sa widoczne ale pozniej dolozylem na kompie w media center pare teledyskow i ich w ogole nie widac na x360.

 

A i przy okazji niech mi ktos objasni czemu VMCBrowser nie pojawia mi sie w "more programs" , skopiowalem oczywiscie pliki do windows/ehome i mam adobe flash 10 zainstalowany na kompie

 

 

Ku.wa. Skopiowalem tego browsera do tego katalogu: All Users\Start Menu\Programs\Accessories\Media Center\Media Center Programs i byl juz na liscie programow ale potem usunalem go z listy i nie wiem jak teraz spowrotem go dac bo niby pliki dalej sa w tym folderze ale jak juz wlaczam media center to nie widac tego Browsera :( HELP bo sie pochlastam przez to..

Edytowane przez LooKaZ
Odnośnik do komentarza

w wmp z menu 'libary' wybierz potem opcję 'apply media information changes', powinno pomóc. jeżeli nie, spróbuj restartu peceta, konsoli i sieci.

 

//edit - aaa, ty w wmc próbujesz dodać... jak będziesz w dowolnej sekcji (my music, my videos, itp.) zwyczajnie kliknij gdzieś prawym klawiszem i wybierz 'add music' czy 'add video' (opcja dostępna też z poziomu konsoli).

 

plugin browsera może przeinstaluj (usuń pliki z pc), flash 10 nie powinien stanowić problemu.

Edytowane przez sentinel
Odnośnik do komentarza

Nie wiem o co chodzi z tym, jak dodaje pliki na kompie bezposrednio w media center tak jak to pisales to potem nie widze tych plikow na konsoli. Udostepnilem pozniej katalog przez windowsowskie udostepnianie i wtedy dopiero znalazlo mi ten folder na konsoli gdy dalem szukanie mediow na innym komputerze. I takim sposobem dziala, ale to czemu u mnie jakos inaczej jest niz u Ciebie?

 

A z tym browserem to okazalo sie ze usunalem sobie tylko z listy na kompie, nie wiem wprawdzie jak to przywrocic, ale na konsoli jest ikona Browsera ale wlaczam to to sie pusta strona wlacza, i na gorze tylko jest pasek do wpisania adres ale nawet jak wpisze inny adres(wciskam Y na padzie wpisuje adres, naciskam start) to program jakby nie reaguje).

A Tobie Sentinel w ogole to dziala ten program? I ty masz windows media center xp 2005 czy viste?

Edytowane przez LooKaZ
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...

Odświeżam temat przeczytałem wszystko uważnie ale i tak nic nie rozwiązuje moich problemów. Mam zainstalowany WMC jednak ani Xbox ani PC nie wykrywają się na wzajem sprawdzałem na lapie z vista i jest ok ale na blaszaku z XP sp2 nic nie daje rady windows media connect tez mam ... co bym nie zrobił i jak nie wykrywa konsoli, wiec proszę o jakiś hint, help cokolwiek co mi pomoże

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

nie wiem po co kombinujecie z WMC jak jest masa programow ktore o woele lepiej dzialaja i o wiele wiecej mozliwosci maja

 

hitem teraz jest PS3 Media Server

niby skierowane to jest glownie do stremowania na PS3 ale pod X360 tez dziala dobrze i napsiy tez obsluguje (ma tylko kilka ograniczen np. brak przewijania w filmach) a w przyszlosci ta grupa co to tworzy ma specjalnie pod X0 zrobic wersje i powinno wszsytko dzialac

 

ogladanie BD streamowanego z pieca wymiata i zadnych BD do xa nie potrzebne juz...

sam program instaluje sie prosto i dziala bez problemu na kazdym systemie

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
Czy da się podłączyć Media Center w ten sposob?

 

Xbox 360 ----[ kabel sieciowy ]----> Livebox TP ---[ WiFi ]---> laptop

 

I czy na Vista Home Basic jest juz media center? jeśli tak to jak to się odpala, bo nie mogę znaleźć.

Dobra, udało misię podłączyć własnie wten sposób, a na Home Basic niestety nie ma Media Center.

 

Co do alternatyw, to nie wiedziałem nawet że są, ale bez tego nawet po WiFi mogę oglądać filmy, (pipi) ze nie HD, obraz moze byc.

Edytowane przez Dark AlexX
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.