Skocz do zawartości

Emulacja gier na Xboksa


defjam

Rekomendowane odpowiedzi

witam moj problem wyglada nastepujaco i tyczy sie wszystkich gier(tak mi sie wydaje) w moim przypadku jade empire ,

wlaczylem gre zrobilem update wszystko ok ,poczatek gry i trening w nim trzeba urzyc czarnego guzika który jest na padzie od pierwszego x-a ale na 360-tce go juz nie ma wiec stoje w miejscu nie wiem jak to obejsc czy jest na to jakis sposob??

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

witam moj problem wyglada nastepujaco i tyczy sie wszystkich gier(tak mi sie wydaje) w moim przypadku jade empire ,

wlaczylem gre zrobilem update wszystko ok ,poczatek gry i trening w nim trzeba urzyc czarnego guzika który jest na padzie od pierwszego x-a ale na 360-tce go juz nie ma wiec stoje w miejscu nie wiem jak to obejsc czy jest na to jakis sposob??

przyciski RB i LB zastapily bialy i czarny guzik.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Siemka!

Mam pytanie jako laik w tych sprawach O_o Mam X-a360 i możliwość podłączenia do internetu, a chciał bym zagrać w grę ze starego X-a, a konkretnie DOA3. Słyszałem że coś trzeba wgrać czy coś takiego, ale niestety nie mam pojęcia co mam zrobić... Bardzo był bym wdzięczny za pomoc i z góry dziękuje za odp ;]

Pozdro 4 ALL!

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Siemka!

Mam pytanie jako laik w tych sprawach O_o Mam X-a360 i możliwość podłączenia do internetu, a chciał bym zagrać w grę ze starego X-a, a konkretnie DOA3. Słyszałem że coś trzeba wgrać czy coś takiego, ale niestety nie mam pojęcia co mam zrobić... Bardzo był bym wdzięczny za pomoc i z góry dziękuje za odp ;]

Pozdro 4 ALL!

przedewszystkim musisz miec dysk twardy, a nie podales jaka masz wersje konsoli. bez dysku nie pojdzie.

 

gral ktos w silent hill 2? Ku.rwa dzwiek jest ale obrazu brak i na component i na rgb. Wie ktos czemu?

mialem tak samo w Oddworld: Munch's Oddysee. niby dzwiek byl, ale tylko background i to jakos mega cicho.

moze cos skiepscili przy emulatorze. bo gralem w inne pozycje i wszystko smigalo jak trzeba.

Edytowane przez jiloo
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Panowie, to jak wkońcu jest z tym Shenmue 2 ?? Bo BRADZO chciałbym znowu zagrać w to cudo, ale widząc jak zachowuje sie np. flagowe Halo 2 (jakieś zonki z niebem itp, ogólnie rozdziałka, rozciągnięcie, słabe kolory) to sie zastanawiam, a kabel VGA coś przeszkadza w Shenmue ? (bo Halo 2 nie odpalisz na VGA w multi). Jak ktoś ma jakieś doświadczenia to podzielcie się plz., bo chciałbym kupić ale nie wiem czy warto...chodzi oczywiście o kwestie techniczne (X360 + LCD + VGA + gra z X1)..

Odnośnik do komentarza
a jak sprawa wyglada z sw kotor2? jakies problemy?

Tragedia. Przejście Peragusa to koszmar. Loadingi strasznie długi, gra klatkuje nawet jak chodzisz, bo w czasie walki to spada do SERYJNIE 5 fpsów. Do tego dźwięk jest skaszaniony i lubi często się gubić. Doszedłem do Telos (po wielu mękach) i zrezygnowałem. Wolę w to grać już na PC, tam przynajmniej lepiej chodzi. Jak mi nie wierzysz, to poczytaj oficjalne forum. Tam to ludzie mają dopiero problemy. Wolę nie wiedzieć co jest, jak się dojdzie do dalszych planet, pewnie jeszcze gorzej.

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...