Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

mam takie pytanie odpalił ktoś Demo gry Ikuze! Gen-San http://files.filefront.com/ULJS00141zip/;1...;/fileinfo.html wymagane jest minimum 3,95 :(

a takiego softa jeszcze niema? albo jest?

no jest taki fw.

mozesz zmienic obslugiwany fw w ebootcie. umdgen chyba sobie z tym poradzi... jest tez do tego oprogramowanie. google'a zapytaj bo nie chce mi sie szukac

Odnośnik do komentarza

hehe dzieki

mozesz napisac jak dziala ten psploader?

tutaj albo na pw :)

pozdro :)

zagladnij prosze na pspoland.pl lub psp-team.pl tam sa stosowne tutki, linki do downloadu itp. no ja rozumiem, ze to by bylo troche jasniejsze gdyby ktos skopiowal ci calego tutka na pw, albo tutaj, ale po co? troszke samodzielnosci nie zaszkodzi - Coati

Edytowane przez Coati
Odnośnik do komentarza

Nie grałem jakiś czas na PSP (brak czasu), a potem, po ok. miesięcznej przerwie, zacząłem grać w Test Drive Unlimited, na analogu. Potem mój brat w coś chciał zagrać i zaczął się na mnie drzeć, że strzałki źle chodzą. I rzeczywiście, lewo i dół trzeba mocniej/więcej razy naciskać, żeby zareagowało. Ktoś wie jaka może być tego przyczyna? PSP nie upadł na ziemię i raczej nie zakurzył się, bo jest przechowywany w szafce zawinięty w folię. Jak to naprawić bez rozkręcania? Pomoże ktoś ?

Odnośnik do komentarza

Wklejałem sobie plik na MS, a jako że mam wrażliwy kabel usb przy drobnym poruszeniu się polaczenie zostalo przerywane podczas przesylania danych.Zdarzylo mi sie to 3 razy, a gdy za 4 razem chcialem wkleic plik w folderze pojawil sie plik o takiej samej nazwie, lecz o masie 0kb.Za kazdym razem kiedy go chce wywalic on powraca przy nastepnym wejsciu do folderu, a najgorsze jest to ze wyswietla mi sie informacja o pelnym dysku.Co robic?

Odnośnik do komentarza
Nie grałem jakiś czas na PSP (brak czasu), a potem, po ok. miesięcznej przerwie, zacząłem grać w Test Drive Unlimited, na analogu. Potem mój brat w coś chciał zagrać i zaczął się na mnie drzeć, że strzałki źle chodzą. I rzeczywiście, lewo i dół trzeba mocniej/więcej razy naciskać, żeby zareagowało. Ktoś wie jaka może być tego przyczyna? PSP nie upadł na ziemię i raczej nie zakurzył się, bo jest przechowywany w szafce zawinięty w folię. Jak to naprawić bez rozkręcania? Pomoże ktoś ?

bez rozkrecania bedzie problem :) bo to pewnie mechaniczna usterka

jesli masz CFW to mozesz zrobic format flash1 [pomaga na rozne dolegliwosci psp ;)]

 

Wklejałem sobie plik na MS, a jako że mam wrażliwy kabel usb przy drobnym poruszeniu się polaczenie zostalo przerywane podczas przesylania danych.Zdarzylo mi sie to 3 razy, a gdy za 4 razem chcialem wkleic plik w folderze pojawil sie plik o takiej samej nazwie, lecz o masie 0kb.Za kazdym razem kiedy go chce wywalic on powraca przy nastepnym wejsciu do folderu, a najgorsze jest to ze wyswietla mi sie informacja o pelnym dysku.Co robic?

no tak jak pisze czesio :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...