Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie co do połączenia z siecią:

 

Czy takie urządzenie wystarczy: http://allegro.pl/item368006313_asmax_usb_...gw_24_nowa.html ??? Posiadam Neostrade 512 i zwykły modem ADSL(USB) ten co oni dodają do pudełka przy kupnie. Chciałbym zapytac czy nie będę miał problemów nawet na starszym komputerze (jakim jest mój) z podłączeniem PSP bez większego ingerowania w Hardware?

 

PS. Sorry za te 2 posty pod rząd, nie wiem wogóle jak to możliwe chyba z pośpiechu bo umyślnie tego nie zrobiłem...

 

Pozdrawiam

da sie. 

problemow z pc raczej nie bedzie... ale sama konfiguracja dla zielonego moze byc problematyczna. na tym forum w dziale pc jest opisane jak ustawic wszystkie dns'y/maski/ip/etc...

 

 

:(:(:(:( Da się coś zrobic z zapomnianym hasłem do gier?

 

ke?

zapomniales hasla do psp?

pytasz o gre spakowana rarem? [+20%]

zgubiles czerwona karteczke?

zapomniales haslo do psn?

Odnośnik do komentarza
Gość Grzehoo

Chciałem się dzisiaj połączyć z Internetem w szkole, ale nie udało się. Nie wiem, do czego się podłączałem, ale była to skrzynka marki Linksys z trzema antenkami. Moc sygnału wynosiła 100%, a ustawienia połączenia standardowo były takie:

 

th_14079_snap001_122_37lo.jpg th_14080_snap002_122_701lo.jpg

 

Pole "WPA Key" zostawiłem puste i wyskakiwała tylko wiadomość, że konsola łączy się z routerem. Co tam trzeba wpisać? Kiedy zmieniłem "security settings" na "none", pojawiła się informacja, że IP jest ustalane, po czym info, że czas na łączenie został przekroczony i tyle Internet widziałem. Jakieś porady?

Edytowane przez Grzehoo
Odnośnik do komentarza
Zastanawia mnie czy jest możliwość przesyłania plików (kopii zapasowych, saveów, muzyki) z kompa na PSP przez WiFi? Wiecie coś może na ten temat?

iRShell i NetHost, plugin HostCore i jego NetHost (te propozycje nie dla n00bów - czasami bywają problemy z konfiguracją), Datel WiFi Max ma to też w swoim oprogramowaniu :D

Odnośnik do komentarza

Ponawiam pytanie

czlowieku jakie pytanie!? to o parental control? pfffffffff.... odpowiedz juz dostales.

nawet nie napisales czy masz CFW czy zwykly FW. Jesli masz zwykly to ratuje cie raczej tylko pandora lub kod serwisowy ale tego poszukaj sobie sam na necie :F ... 5min sam na sam z googlem nie boli - Coati

Edytowane przez Coati
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...