Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

1. Wymiary są te same, to tylko facelifting.

2. Max. to póki co 16GB, jak chcesz to bierz tego SanDiska M2.

3. Do gier z PSX'a są POPSy(Popsloader), a na romy z GBA jest emulator.

4. Jest takowa bateria, bodajże 3600mAh [2200mAh - C.], ale nie wiem czy jest kompatybilna z nowym modelem[dziala z s&l... z s&b tez powinna- C.], póki co nie przejmuj się takimi pierdołami i graj na zwykłej (4-6 godzin zabawy).

 

 

Pozdro

Edytowane przez Coati
Odnośnik do komentarza

OK, to najlepiej jaką karte kupić? Już nie musi być koniecznie 16 gb może być jakaś dobra 8 gb. Tylko że jest wiele wersji, więc nie wiem na którą sie zdecydować.

 

A co do gierek z innych platform to sorki za głupie pytanie, ale czy trzeba przerobić konsolke, czy wystarczy sobie ściągnąć co potrzeba? Pytam bo wcześniej z PSP miałem styczność przez chwile więc się nie interesowałem zbytnio. W każdym razie słyszałem, że najnowszy model jest jeszcze nieprzerabialny, prawda to?

 

I jeszcze pytanko co do UMD. Normalne jest że on tak charczy? Ja wiem, że wczytują sie dane ale wolałbym się upewnić.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Poczytajcie, to się dowiecie jak jest z tymi kartami, a nie wprowadzajcie ludzi w błąd. Domyślnie karta Micro M2 ma w zestawie adapter na MS, więc z tym nie ma problemu(tak jak ghost powiedział), a z prędkościami nie jest źle, wiem na przykładach kart o mniejszych pojemnościach - da się grać. Osobiście polecam karty SanDiska, masz pewność że nie zostaniesz "wrobiony" kupując karty z serii UltraII(sam posiadam coś takiego, a wydatek rzędu 180zł na 8GB UltraII nie jest jeszcze taki wielki jak zależy ci na jakości), nie wiem jak jest z innymi - podobno je podrabiają

 

Co do tych napędów... to jest normalne, płytka w plastikowej obudowie umieszczona jest luźno więc słychać szmery gdy gra się wczytuje, a wtedy zwiększają się obroty i ten luz powoduje hałas płytki. Nie przejmuj się tym, a jak często grasz z UMD to kup sobie dobre słuchawki, nie będziesz zwracał na to uwagi.

 

Jeżeli zamierzasz grać na "kopiach zapasowych" to kupienie w tym momencie PSP 3k mija się z celem - póki co nie złamana, i nic pewnego że komuś się to uda(myślę że prędzej czy później D_A rozwali blokady, ale czy stanie się to szybko czy za kilka miesięcy - tego nie wie nikt).

Nie pozostaje Ci więc nic innego jak grać na oryginałach.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza

Oki, dzięki za wszystkie dotychczasowe rady. A możecie mi jeszcze przybliżyć sprawe z internetem? Co trzeba zrobić żeby był w PSP? Chcę za jakiś czas załatwić sobie w domu sieć bezprzewodową więc pewnie wtedy nie będzie problemu bo mi samo wykryje. Ale jakiś inny sposób?

Jest w ogóle jakiś kabelek USB co by móc podłączyć i grać przez neta lub chociaż korzystać z PSstore?

 

 

Odnośnik do komentarza
Jeżeli zamierzasz grać na "kopiach zapasowych" to kupienie w tym momencie PSP 3k mija się z celem - póki co nie złamana, i nic pewnego że komuś się to uda(myślę że prędzej czy później D_A rozwali blokady, ale czy stanie się to szybko czy za kilka miesięcy - tego nie wie nikt).

Nie pozostaje Ci więc nic innego jak grać na oryginałach.

 

Pozdro

 

Sorki, że dopytuje, ale chyba czegoś nie skumałem do końca :P Nie chodzi mi tylko o gry na PSP, ale też z GBA, PSX i z innych konsol. Czy trzeba przerabiać do odpalania emu? Wiem, że w tej chwili i tak trzeba czekać, aż komuś sie uda przerobić, ale nie wiem właśnie czy musze, bo może da sie odpalić Golden Suna na normalnej konsoli.

 

 

Obsługa internetu na PSP jest dosyć łatwa i bezproblemowa. Musisz koniecznie posiadać Router z Access Pointem, lub jakiś nadajnik WiFi z AP na USB (np. Asmax 411G ~ 50zł). Jak masz kasę to najlepiej kup dobry router z Syslinka.

 

 

Pozdro

 

Hmm może być np. to? http://www.ultima.pl/WiFi_USB_Key_ThrustMaster/i5447/

 

Lub to? http://www.ultima.pl/Wifi_MAX_podlacz_kons...nternetu/i3756/

 

Coś takiego w zupełności wystarczy?

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza

Sony nie wspiera, i nic się na to nie zanosi, żeby wspomagało odpalanie HB na swoich konsolach. Na oryginalnym sprzęcie grać możesz tylko i wyłącznie w soft dedykowany. Jedyne gry z PSX'a które odpalą to te które musisz sobie zamówić na PSstore. Do innych potrzebny jest plugin Popsloader, więc w granie w większą ilość tytułów zapomnij z oficjalnym oprogramowaniem.

 

 

Tak, nadadzą się, ale po co wydawać tyle forsy(za to można kupić router WiFi), lepiej "zainwestować" w Asmax 411G w granicach 5 dych. Sam taki mam działał bardzo dobrze, nie narzekałem, a teraz korzystam z Routera WiFi.

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza

Polecam program RemoteJoy Lite (koniecznie z tym dopiskiem Lite) - mocno usprawniony, wywalone sporo rzeczy, u mnie na 5.00 m33-3 działa bez najmniejszego problemu (na wcześniejszym sofcie sprawdzałem tylko zwykłego RemoteJoy'a i nie chciał działać). A do nagrywania polecam zamiast Frapsa HyperCam 2. Może troche później zrobię jakis tutorial co i jak.

 

 

Odnośnik do komentarza

Registry hacks -> Activate WMA (naciskamy "enter") potem -> Activate Flash Player (wciskamy "enter")

 

zrobiłem to i nadal mi nie działaja filmiki z jutuba ani w przegladarce nic nie chce we flashu sie otworzyc

 

nie mam opcji w system setnings enable flash player jedynie mam opcje enable wma player.

 

umie ktos to aktywowac ?

moze przez neta da sie zainstalowac flash playera ?

 

chciałbym jeszcze dodać że w przegladarce w opcji tools view mam niedostepna opcje na ON FLASH

mam na OFF i nie moge przesunąc bo nie mam aktywnej

 

mam to samo ? Edytowane przez rafaelvdv
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...