Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem nowy w temacie, nie chciałem zakładać nowego tematu, wiec napisze tutaj :)

 

Mam zamiar na dniach kupić PSP. Mam juz przygotowaną kasę, wystarczy tylko skoczyć do sklepu :)

 

Pytanie nr. 1

Którą wersję PSP mi polecacie na dobry początek i co jeszcze dokupić na dobry początek ?

 

Pytane nr. 2

Czy są jakieś polskie sklepy, lub europejskie gdzie mógłbym zamówić, bądź sprowadzić, typowo japońskie tytuły, np Taiko no Tatsujin !

 

Z góry DZIĘKUJĘ za pomoc :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Pytanie nr. 1

Którą wersję PSP mi polecacie na dobry początek i co jeszcze dokupić na dobry początek ?

 

Ja bym wybierał miedzy psp slim albo poczekał jeszcze troszke i kupil psp 3k. Jezeli chcialbys dowiedziec sie na temat ich troche wiecej to link do artykulu jest na poprzedniej stronie ode mnie.

Co jeszcze dokupic ? Napewno "przerobke" ; ) A dokladniej psp juz z zmienionym softem m33 + karta 2/4/8gb w zaleznosci od twoich upodoban.

Odnośnik do komentarza

mam pytanko.

 

dzisiaj podłączyłem psp do kompa (USB) i po raz pierwszy odkąd mam cfw zrobiłem to z włożonym UMD.

no i zamiast normalnych folderów wyświetlił mi się plik nazwany UMD9660

 

no i tu leży sedno:

plik ten waży 800MB, tyle samo co ISO monster hunter freedom 2. a to właśnie tą grę włożyłem do napędu.

czy jeśli skopiuje to na kompa a później do folderu ISO to będę mógł normalnie odpalić grę z pliku?

 

pytam bo w przypadku monster huntera granie z ISO/UMD robi przeogromną różnicę w loadingach.

Odnośnik do komentarza

Chciałem wgrac popsa

 

Thse are the files needed for each firmware:

 

3.02-3.03: /kd/pops.prx, /kd/popsman.prx, /kd/meaudio.prx, /vsh/module/pafmini.prx

3.10-3.30: /kd/pops.prx, /kd/popsman.prx, /vsh/module/pafmini.prx

3.40-4.01: /kd/pops.prx, /kd/popsman.prx, /vsh/module/pafmini.prx, /vsh/module/libpspvmc.prx

 

* Copy the files to /seplugins/popsloader with firmware version as suffix (e.g. popsman.prx -> popsman380.prx)

* Additionally, no matter which pops you want to run, you have to get impose.prx from 4.01 and

copy it to /seplugins/popsloader/ with the name impose.prx (no suffix).

 

Nie kumam/

Odnośnik do komentarza

Podłączyłem się wczoraj do USB, ściągnąłem pare demówek. Wszystkie chodziły ok poza Chains Of Olympus, który raz mi się zawiesił a drugi raz na 1/3 ekranu wyskoczyły szare pasy i też się zawiesił. Co mogło być tego przyczyną? Demo już wywaliłem bo nigdy go nie skończe jak tak dalej pójdzie. Aha i takie głupie pytanko: ściągnąłem sobie upgrade softu z oficjalnej stronki i gdzie wrzucić ten plik eboot.pbp?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...