Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka ludzie pomocy podczas próby skoku z CF 3.9 m33 na CF 5.0 m33 trochę się zamotałem i zrobił mi się update na normalne 5.0 coś tam było napisane o zmianie nazwy pliku EBOOP.PBP i 500.PBP no i odpalanie homebrow poszło się ****** proszę pomocy mam stary model konsolki FAT co zrobić? nie rozczytuje ISO ani CSO a ja jestem zdruzgotany ....

Odnośnik do komentarza

bez obrazy ale trzeba być niezlym matołem żeby pomylić się w upgradzie z CF 3.9 na 5.0 w momencie kiedy to sprowadza się do :

a. wrzucenia folderu od m33 na karte pamięci

b. sciagniecia softu 5.00 i zmianie nazwy z EBOOT.PBP na 500.PBP i wrzucenie tego na MS

c. odpalenia progsa z punktu a i postępowania zgodnie z tym co napisane na ekranie...

 

robiłem to dwa dni temu, zajęło mi to 5 minut....

 

 

Gratuluje sam jesteś sobie winien - naucz się czytać ze zrozumieniem.

A jeśli nie udało Ci się zrobić tak prostej czynności to sam lepiej nie zabieraj się za pandore i downgrade bo sobie zbrickujesz konsole.

Odnośnik do komentarza

a może jakaś linka do potrzebnego softu? bo tak jak sobie szukam to nie widzę nigdzie... a gdzieś czytałem że pandorę można zrobić bez fizycznego otwierania baterii

http://pl.youtube.com/watch?v=fDCCV-f0-ws&...feature=related

kurde nie to że jestem jakiś matoł ale sami wiecie że można się bujnąć jednym złym ruchem a ja robiłem to pierwszy raz może ktoś mi pomoże będę bardzo wdzięczny za CF dałem 100 jakiś czas temu ale na dzień dzisiejszy nie znam ceny "tuningu"

Odnośnik do komentarza

100zl dales? xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

 

takie pandoryzowanie na poczatku kiedy metoda byla nowa kosztowalo max 70zl... teraz 20zl to juz za drogo.

sama procedura sprowadza sie przerobienia softowo lub hardwareowo baterii i wgrania odpowiedniego softu do flasha konsoli. jak masz jakiegos kumpla z psp ktore ma zmodyfikowany fw to nie bedzie wiekszych problemow.

 

odwiedz forum strony psp-team.pl i postepuj zgodnie z tutorialami tam zawartymi. tylko je przeczytaj... 4x.

Odnośnik do komentarza
emerald jest tak prosty, ze az trudny ;] wiem, bo sam zrobilem sobie nim bricka za pierwszym razem xD

 

na sam poczatek takiej zabawy w pandoryzowanie polecam robienie wszystkiego manualnie krok po kroku [wieksza satysfakcja no i jest szansa, ze nauczysz sie czegos nowego]

 

Jak rok temu kupowałem konsole to tez pierwszy raz miałem konsole w łapach, wziąłem drugie PSP (w pracy mamy kilku PSPkowców) i zrobiłem pandore i wszystko.

teraz to jest tak banalne, że aż wstyd że Sony nie potrafi sie zabezpieczyć ;P

 

double post, ale sie podbije - sklejcie posta najwyżej - co do oglądania filmików na PSP ? Albo jakie ma mieć właściwości film jeśli chce odpalac bezpośrednio z poziomu konsoli. Dużo informacji jest nieaktualnych i sie zagubiłemw tym nieco.

Edytowane przez Coati
Odnośnik do komentarza

Z serii głupich pytań: można zostawić PSP włączone do USB i wyłączyć kompa? Bo ściągałem coś i ustawiłem wyłączenie kompa na kilka godzin później. Niby wszystko jest ok, ale wolałbym sie upewnić czy moge robić tak dalej, bo nie wiem czy przez to np. plik ktory sie ściąga może zostać jakoś uszkodzony.

I dlaczego po oficjalnym apdejcie mam jeszcze gdzieś w menu jakiś odnośnik do 3.71?

Odnośnik do komentarza

po wnikliwej analizie twojego posta dopowiem.

 

1. Nie. kiedy pc jest wyłaczony w usb nie ma napięcia, chyba, ze masz ustawione by bylo inaczej... zdaje sie niektore biosy maja możliwosc ustawienia ładowania [mp3/telefon] przez usb jesli pc jest wylaczony ale nadal w sieci. Ja takie cos mam w laptopie.... btw. nawet gdyby pc byl włączony to tez nic by sie nie stało...

 

2. pewnie o jakies licencje lub patenty chodzi, ktore zawierały sie w tym sofcie... ewentualnie masz na umd update do 3.71... ogolnie nie wiem o co ci chodzi xD

Odnośnik do komentarza
Coati - ja mam tak, że jak mam wyłaczonego kompa to podświetlenie w myszce optycznej podłaczonej do USB ciągle działa. Czyli musi bycj akies napięcie...

 

hmmm u mnie w 2 pc nie ma... [sprawdzalem kiedys miernikiem], a w laptopie moge to właczyc lub wyłaczyc.... 

chyba zalezne jest to od plyty głownej. ja pisalem bazując na własnym doswiadczeniu.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...