Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Czy na PSP-3004 można wgrać program do robienia screenów?

 

Tak (oczywiście na PSP-3004 z CFW).

 

Czy te przeróbki 5.03 są pełnoprawnym CFW? Czy już naprawdę PSP-3004 jest w końcu złamane w pełni?

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza
Waham sie jakie handhelda kupic, ale poczekam raczej do premiery PSP Go, mimo ceny ma swietny design i wreszcie brak umd i innych bzdetow, wszystko w pamieci flash.

 

jeśli bez problemowo chcesz grac to kup slim i 8 giga pamięci, z PSP:Go nie wiadomo czy nie będzie taka sama lipa jak z PSP3000, niemożliwość przerobienia. Napalanie sie dla samego wyglądu nie ma sensu. Dla gier warto jednak kupić Slim i mieć problemy z głowy, moze kilka miesięcy po premierze uda sie złamać kosnole ale do konca pewnosci nie masz. No i kwestja ceny slima dorwiesz za 400 pln a za GO zaplacimy 1000 <_< i do tego gry za ponad 200 pln.

Odnośnik do komentarza

no możesz mieć racje, gry pudełkowe widziałem za 205 pln <_< a na psstore można i z amerykańskiego kupić, ostatnio FF7 zapłaciłem taniej o 2 zł kupując właśnie zanim pojawił się w polskim sklepie. i u nas o 2 PLN drożej.

 

poczekamy zobaczymy.

 

po raz pierwszy żałuje że sprzedałem swoje psp slim. miałem do niej sentyment. rozgryzione wszystkie aplikacje mi potrzebne, przeróbki, update. Baterie, ehh. szkoda. wknrwia mnie ten postęp. <_<

Odnośnik do komentarza

moze ktos jasno mi wyjasnic jak to jest dzisiaj z przerobka psp. Posiedzialem troche na roznych forach, poczytalem i...jedna wielka dezinformacja. Rozumiem ze wszystkie modele do 2004(ze starsza plyta glowna) da sie przerobic bez problemu. W PT przypadkowo wpadlem na temat gdzie ludzie pisza, ze nawet 3000 da sie przerobic, ale podobno po wyjeciu baterii czy tez wykrzaczeniu sie konsoli trzeba wgrywac cfw jeszcze raz. Troche nie ogarniam tego wszystkiego - bo PSP przerabialem ostatnio 2 lata temu - a czasy szybko sie zmieniaja.

Odnośnik do komentarza

przerobka nowych plyt glownych, a tym samym nowych wersji psp 2000 jaki i 3000 to stosunkowo "nowy wynalazek".

tak da sie, ale caly proces nie jest jeszcze zbyt stabilny, a na stabilne w minimum 80% programy do zmiany softu trzeba jeszcze poczekac [to tylko kwestia tygodni/a].

 

polecam forum psp-team.pl tam zawsze sa najnowsze informacje z swiata sceny psp.

Odnośnik do komentarza

czy jest jakiś homebrew do czytania plików txt z opcją szukania danych wyrazów?

 

było by to dla mnie błogosłwieństwo bo wlączanie kompa za każdym razem gdy chce sprawdzić jakiś FAQ to wygodne zbyt nie jest ;/

 

 

 

coatek? :[ ?

 

www.qj.net sie klania... jest cos takiego ale nie pamietam jak sie nazywa. - C.

Odnośnik do komentarza

Jak to jest z PSP-2000 i PSP-3000? Naprawdę warto się męczyć z nowym modelem dla tych kształtów i mikrofonu? Jak tak czytam, to ta przeróbka słaba jest, ale z drugiej strony jak kupować, to chyba nowy model... jak to jest cenowo? Ogólnie, co polecacie? 2004 czy 3004?

Odnośnik do komentarza

Ekran z dealextreme doszedł w tydzień. Polecam i wszystko działa:-)

 

Potrzebuję kupić do samochodu chwytak na PSP oraz ładowarkę. Kto ma doświadczenie z tym pierwszy. Chodzi o to by dobrze się szyby lub deski trzymało i PSP także solidnie się trzymał.

 

Czy do slima można dokupić jakieś nakładki gumowe, by się go lepiej trzymało. Chodzi mi o coś do przylepienia na pokrywę baterii i ten sam region po drugiej stronie.

Edytowane przez ArturNOW
Odnośnik do komentarza
Jak to jest z PSP-2000 i PSP-3000? Naprawdę warto się męczyć z nowym modelem dla tych kształtów i mikrofonu? Jak tak czytam, to ta przeróbka słaba jest, ale z drugiej strony jak kupować, to chyba nowy model... jak to jest cenowo? Ogólnie, co polecacie? 2004 czy 3004?

 

ja ci polecam 3004 z przerobka naprawde nie jest tak zle wszystko zalezy od karty jaka masz jak mialem na poczatku sandiska 1gb to chickhen wlanczal sie za 10 razem, od kiedy mam 8gb sony to wszystko smiga jak nalezy za pierwszym razem i caly proces zajmuje mniej niz minute.

 

 

Odnośnik do komentarza

Jakiego programu i na jakich ustawieniach używacie do konwertowania filmów na PSP. Ja ściągnąłem jakiś XviD4PSP i robię na x264 HQ Ultra. Niestety poradnik znalazłem do dużo starszej wersji. Potrzebuję jakiegoś programu w miarę dobrego i szybkiego. Procesor mam dwurdzeniowy 2,5GHz Athlon X2 4850e. Ile u was trwa konwersja 40 minutowego filmu?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...