Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Czy do zakupów na np. amerykańskim PS Store trzeba mieć specjalną karte, czy po prostu przy transakcji nam przeliczy na dolary i pobierze odpowiednią kwote?

 

To jak jest?

 

shinu - skoro gość od przeróbek twierdzi że się nie da to myśle że jest to 100% prawda i trzeba czekać.

Odnośnik do komentarza

na amerykanskim store mozesz normalnie placic polska karta. visa czy tam mastercard... za pierwszym raze mpobierana jest jakas minimalna zwrotna oplata.

 

shinu - koles od przerobek to taki sam gimbus jak reszta na tym forum...

i teraz czy on ma na mysli przerobke stalą tak flash0 czy hen. hena nie wgrasz, bo fakt, soft za wysoki. ale juz przerobka za pomoca pandory powinna zadzialac, bo numer pod naklejka sie zgadza.

 

idz poczytas sobie o przerobkach na psp-team.pl teraz jestem pijany i nie dam rady tego wszystkiego tlumaczyc

Odnośnik do komentarza
Do użytkowników 3004 - czy wy też przy lewej, górnej i prawej krawędzi ekranu macie trochę "wyblakły" obraz ?

 

Miałem mniej więcej taki sam defekt ekranu lcd - blade zakole w lewym górnym rogu i wąski pasek. Zauważyłem to po godzince użytkowania nowego psp 3004. Widoczne było tylko w ciemnej kolorystyce. Odniosłem do sklepu i wymienili bez problemu na nowy egzemplarz pozbawiony wad. Pan CoATI z forum tłumaczył mi nawet fachowo na czym polegał ten problem. U mnie wyglądało to tak:

 

http://img89.imageshack.us/img89/7136/psph.jpg

Odnośnik do komentarza
A jak ten program u ciebie działa ? U mnie z niewyjaśnionych powodów tragicznie - nie wczytują się kategorie ani gry :/ .

 

Edit: już działa, nie wiem dlaczego ale działa :jupi:

Edit 2: już nie do końca, do dupy ten program :/

Też masz "czasami" taki błąd:

beztytuulbmbvr.th.png

?

 

 

Do użytkowników 3004 - czy wy też przy lewej, górnej i prawej krawędzi ekranu macie trochę "wyblakły" obraz ? Wygląda to mniej więcej tak:

beznazwyo.th.jpg

 

Da się jakoś na raz grać i mieć konsolę podłączoną do kompa ?

 

Jeśli chodzi o PSStore, to teraz właśnie mi działa normalnie.

Jeśli o ekran, to nie posiadam niczego takiego wokół ekranu, pierwszy raz coś takiego widzę.

 

Chodzi Ci o granie i jednoczesne przeglądanie karty pamięci, granie i jednoczesne ładowanie czy granie na PSP i wyświetlanie obrazu na PC?

 

A jeśli chodzi o przeróbkę przez internet - jak chcesz, to mogę Ci bez problemu podać linki do jakiegokolwiek poradnika za darmo. Nie płać jakimś cwaniakom wysyłającym nieswoje porady za kasę. Masz 5.51, więc jeśli masz przerabialną płytę główną to jedynym rozwiązaniem jest Pandora a potem co sobie wybierzesz.

Odnośnik do komentarza

Ja mam 5.03 i wiem, że przerobić mogę za darmo :D . Na razie jednak tego nie robię bo raczej nie mam po co.

 

Da się jakoś oszukać demko które wymaga softu 5.50 ?

 

CoATI - mógłbyś w kilku żołnierskich słowach streścić na czym polega ten problem z ekranem ? Obstawiam na podświetlenie (widać trochę w tych miejscach pixele i poziome linie).

Edytowane przez garam
Odnośnik do komentarza

w twoim wypadku lcd sie 'rozkleił' tzn. panel z pixelami odlepily sie od polimeru przez co podswietlenie inaczej padalo na lcd. w efekcie powstalo to co jest widoczne na foto.

problem hot/bad pixeli jest podobny tylko, ze w tym wypadku odkleja sie 1/kilka pixeli od panelu elektronicznego.

 

co do oszukiwania koncoli i demek to kiedys byl sposob z edycja kilku plikow w iso/eboot... ostatnio jak sprawdzalem to nie dzialalo.

Odnośnik do komentarza
Chodzi Ci o granie i jednoczesne przeglądanie karty pamięci, granie i jednoczesne ładowanie czy granie na PSP i wyświetlanie obrazu na PC?

 

Chodzi o pobieranie czegoś przez Media Go i jednoczesne granie w coś innego.

 

Czyli odkleiła się część ekranu (w sumie to cały dookoła O_o). Bieda, ale cóż, konsolę oddam w poniedziałek, bo chcę się jeszcze nią trochę nacieszyć.

 

Ile może trwać taka naprawa ? 2 tygodnie ?

Odnośnik do komentarza
realnie okolo 2 tygodni... w serwisie odplatnie [na miejscu] zrobili by to w 10min ;] 5 srubek wymiana i po krzyku.

Czyli w końcu ekran się odkleił czy śrubki się odkręciły ?

 

Prawdopodobnie mógłbym się dogadać z kolesiem żeby zrobili mi to w sklepie... Tyle że jest jeszcze jeden feler - w prawym dolnym rogu konsoli (pod przyciskami) trzeszczy mi obudowa :D .

 

U was też "kwadrat" działa lżej od reszty przycisków ?

Edytowane przez garam
Odnośnik do komentarza
U was też "kwadrat" działa lżej od reszty przycisków ?

 

 

Przecież wszystkie 4 przyciski w PSP są na jednej gumce to jak kwadrat może działać lżej :P. Coś Ty za PSP kupił... moja konsolka ma przeszło 2 lata, a wygląda i działa lepiej od niejednego Slima jakiego w życiu widziałem.... niektórzy to nie umieją się ze sprzętem obchodzić chyba.

Odnośnik do komentarza
Skoro zachodzi na obudowę to nie powinien działać ciężej? On napisał, ze mu lżej chodzi.

tak lzej. u mnie i w innych psp jest to samo. sprawdz sobie na twojej... bankowo bedzie minimalna roznica miedzy :square: a cala rezta przyciskow geometrycznych.

 

rozkrec, to sie przekonasz http://psp.notsoshady.com/images/Remove_Faceplate.jpg

 

Odnośnik do komentarza

Patrzę na fakturę a tu co ? "Towar używany" ! Najlepsze, że koleś ciągle wciskał mi kit, że konsola jest nowa. Dodatkowo wyglądała na taką (nigdzie mikroryski) a gra była zafoliowana. Napisałem w tej sprawie do federacji konsumentów, chociaż będę mógł gościowi rzucić jakimiś paragrafami. A jak nie to zostają Ukraińcy :wkurzony:

 

Acha, nie mam 7 a 10 dni.

 

 

No chyba, że ja jestem przewrażliwiony, a on wpisał "towar używany" coby coś z podatkami pokręcić...

Edytowane przez garam
Odnośnik do komentarza

Coś czuję, że Cię robił w konia - w tym wypadku bez gadania powinien oddać pieniądze, gdyż sprzedał Ci towar inny, niż oferał.

 

A z tym kwadratem - czy to nie było tylko w PSP-1000? Czytałem o tym w PE, rozkręcili nawet i pokazali, kwadrat jest lekko nad LCD i nie jest całą powierzchnią na tej swojej płytce, na którą powinien naciskać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...