Skocz do zawartości

Co Nowego Na Blache?


Reiko

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Kiedy Assasin Creed pojawi sie na pc ? Cos slyszalem o marcu, ale nie znam konkretnej daty...

25 marzec wg Gamespot (http://www.gamespot.com/pc/action/assassinscreed/index.html) bralbym to jednak z przymruzeniem oka.

 

Ale wymagania tej gry to jest po prostu kpina (http://www.gram.pl/news_9AjeGO2_Assassins_Creed_wyrob_Crysisopodobny.html)

Odnośnik do komentarza
Gość Orson
Chyba sie komus nie chcialo optymalizowac kodu;f

 

 

Bo po co niby? Wszystkich stać by co pół roku zmieniać właściwie cały sprzęt... :) A tak poważnie- producenci gier na PC nie sazanują swych klientów- NAS< GRACZY. Sam mam konsolę (nieważne jaką :) ) i PC- i gdy jakaś gra hula bez problemowo na konsoli to już ten sam tytuł na moim PC domaga się więcej ramu- a mam ich 2048....itp itd....

Odnośnik do komentarza

Norma. Z tym że jednak na Piecu masz te tekstury w lepszej rozdziałce [no ale na to powinien im starczyć ram z GPU]

Mniejsza z tym. Ogólnie wszyscy wiedzą że optymalizacja to na PieCu rzadkość [coraz częściej tyczy się to niestety również konsolek - większość produkcji jest na kilka co też nie pomaga w optymalizacji engineów]

Odnośnik do komentarza

Niedługo na PC zostaną tylko gry MMORPG i sieciowe FPSy... Choć i te ostatnie już konsole przyganiają powoli ;]

 

Ale się nie dziwie skoro taka marna sprzedaż gier na PC jest (ale za to jaka "ściągalność" ;)).

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

U mnie Assassyn w rozdzialce 1680x1050 i wszystkim ustawionym na maxa chodzi w 38-60 klatek (w zaleznosci czy obserwuje ulice czy miasto z gory). Podejrzewam jednak, ze wraz z dotarciem do wiekszego miasta klatki powedruja szybko w dol. Troche ch.ujnia bo patrzac na ekran nie widac co pochlania tyle mocy obliczeniowej. Ot ladna graficzka ale nic specjalnego. Konfig: c2d 2,3Ghz, gf 8800gts, 2gb ram.

Odnośnik do komentarza
na konsoli ladniej wyglada i pewnie lepiej dziala ja mam srednio 25-40 w 12xx x 800, cienie off (niepotrzebnie zrzera gpu), detale/texuty 3/3. Narazie problem jest wejdzie do Jerusalem :} narazie mam pozytywne wrazenia

Czy ja wiem czy lepiej? Dla mnie na pc wyglada ladniej ale to pewnie dlatego, ze konsole mialem podpieta pod zwykly tv a pc mam pod lcd 22''. Padziora podlaczylem i gra gitara.

 

Tobie tez elegancko wychodzi do windowsa jak wjezdzasz koniem przez brame? ;)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
GTAIV na PC - 30 listopada roku obecnego :)

 

http://www.citydisc.ch/games/detail.cfm?la...;art_nr=9483014

 

Ciekawe jakie będzie mieć wymagania (by pograć w miarę komfortowo). Coś mi mówi że kosmiczne <_<

 

 

dla mnie niestety mało wiarygodny ten sklep - nawet znaczka PAL nie wywalili xD

a wymagania... eee tam przesadzasz, od razu kosmiczne - imo wcale nie będą jakieś wielkie, o ile gra w ogóle ukaże się w tym roku.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...