Skocz do zawartości

Co Nowego Na Blache?


Reiko

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie sprawili, że nie da się już sprowadzać gier zza granicy (piękna przykrywka z tym ograniczonym miejscem na płycie, niepotrzebnie tylko napisali, że inne języki można ściągnąć przez internet). Cud, że kopie cyfrowe nie są przypisane do regionu (jak było np. z BF:BC2).

Odnośnik do komentarza

Próbowałem trochę wyjaśnić i pomimo dwuznacznych opinii edycja polska od Cenegi podpadnie pod international, zarówno standard jak i augmented (mam nadzieję...).

 

Mimo wszystko, poroniony pomysł, gdyż jak tak dalej pójdzie, to import z UK może się stać problematyczny. Podobno było tak już w przypadku Fallout: New Vegas, którego edycja UK zarejestrowana w Polsce nie pozwalała na zakup "tutejszych" DLC.

Odnośnik do komentarza

Mówisz chyba o Fallout 3, co był taki ułomny. Tymczasem Fallout: New Vegas jest rejestrowalny obowiązkowo na Steam i to właśnie steamowych DLC nie szło kupić jeśli się miało grę z innego regionu (czyt. mając grę z UK w PL nie kupi się DLC nie będąc w UK, ale mając edycję "naszą" już tak).

 

Human Revolution także będzie rejestrowalny na Steam. Próbowałem się czegoś dowiedzieć na temat edycji Augmented, i niby nie powinno być żadnych problemów w jej przypadku, ale potem czytam takie coś - http://www.rockpapershotgun.com/2011/08/17/deus-ex-human-revolution-is-region-locked - że niby wersja Augmented dotyczy tylko UK, o ile się autorowi coś nie porąbało. Próbuję dowiedzieć się od Cenegi czegoś oficjalnie na ten temat (czy ich Augmented jest importem z UK), ale póki co cisza...

 

Nie ma to jak "ciekawe" informacje na tydzień przed premierą wyczekiwanej gry :|

Odnośnik do komentarza

From dust już jest... takie nadzieje w tej gierce pokładałem, a pograłem chwilkę i wszystko jest tak jak chciałem, poza BEZ-NA-DZIEJ-NYM sterowaniem na piecu (może później podłączę pada to będzie ok...) i denerwującym głosem ludzików. O ile to drugie to pierdółka, która nic nie robi, to to sterowanie mnie totalnie odrzuciło - jak mogli to tak zje'bać. Dam jeszcze jedną szansę oczywiście, ale ostrzegam, żeby się nikt nie wystraszył.

Odnośnik do komentarza

From dust już jest... takie nadzieje w tej gierce pokładałem, a pograłem chwilkę i wszystko jest tak jak chciałem, poza BEZ-NA-DZIEJ-NYM sterowaniem na piecu (może później podłączę pada to będzie ok...) i denerwującym głosem ludzików. O ile to drugie to pierdółka, która nic nie robi, to to sterowanie mnie totalnie odrzuciło - jak mogli to tak zje'bać. Dam jeszcze jedną szansę oczywiście, ale ostrzegam, żeby się nikt nie wystraszył.

Icon_SAD_FROG.png

A tak czekałem na dobrą grę...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

O hai thar, zgadnijcie jaka marka wkrótce dołączy do grona oklepanych FPSów:

 

http://www.gram.pl/news_8A7gHOm8_Z_EA_Origins_wyciekly_screeny_i_informacje_o_reboocie_Syndicate.html

 

Tja, i oczywiście za wszystko odpowiedzialne jest EA. "Dziękujemy"!

 

Debile kur*a... debile... No ale amerykańscy konsoloffcy kupią.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Port robi inne studio i to właśnie ogłoszono kilka dni temu.

 

Przy okazji E3 pojawił się klimatyczny zwiastun, a także gameplay:

http://www.gametrailers.com/video/e3-2012-transformers-fall/730901

 

http://uk.ign.com/videos/2012/06/01/transformers-fall-of-cybertron-the-first-mission

 

Mówcie co chcecie, ja czekam z niecierpliwością. Szykuje się rollercoaster równie przedni, co jedynka.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...