Skocz do zawartości

Co Nowego Na Blache?


Reiko

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
Pytanie: jakie są w miarę nowe gry o lataniu samolotem (nie piszę symulatory) podczas drugiej wojny?

 

Battlestation Pacific

 

Świetna gierka, pykam od kilku dni. Latanie samolotem, pływanie okrętami na i podwodnymi. Mapa taktyczna i fajna grafa.

Odnośnik do komentarza

Zainstalowalem Terminator Salvation i wszystko fajnie tylko ku rwa je bana najswietsza panienka gra nie ma opcji jesli chodzi o jakosc i wydajnosc i poza zmiana rozdzielczosci nic innego nie ma. Dzieki temu mam cale 5fpsow a super wyj ebane w kosmos cienie, bloomy, hdry, blury i depth of view raza mnie w galy.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...
Wyszedł Overlord II , grał ktoś już?

Dobra gra. Znaczy o tyle dobra dla mnie, bo lubie gry proste opierające się czystej rozrywce gdzie nie trzeba powatarzać układu od początku po jednym zle wymierzonym skoku. Łatwe, ładne, przyjemne, typowa gra dla dzieci, no i dla mnie.

 

 

A przy okazji spytam. Właśnie straciłem wszystkie savey do gier:) Tak, miło. I teraz pytanko, nie chce mi sie przechodzić i odblokowywać wszystkiego od początku. Szukałem w google jakiejś stronki z gotowymi stanami gier, ale wszystko jakieś liche, albo płatne. Zna ktoś?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Wyszła Re-edycja najpopolarniejszych rpg od bioware

 

http://www.gram.pl/prod_8g3rHu0_Legendy_RPG.html

 

razem wychodzi 6 długich gierek która zajmą dekade czasu nim się je przejdzie, dla ludzi którzy nie mieli z baldurs gate albo tormentem styczności a chcą przeżyć fantastyczną przygode to muszą dokonać tego zakupu, gorąco polecam!

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 4 tygodnie później...

The Saboteur i jego problemy na kartach ATI

Z grami na PC tak bywa, że zawsze są jakieś problemy, ale najwyraźniej posiadacze PC je lubią, bo ciągle siedzą na tej uciążliwej platformie do gier. Teraz odkryto poważny problem z The Saboteur...

http://gamersite.pl/index.php/2009/12/11/the-saboteur-i-problemy-na-kartach-ati/

Odnośnik do komentarza

Ludzie z Neogaf postanowili stworzyc swoja wlasna przegladarkowa gre. Jej tytul to Dudebro: MSIFUSIHTS/SY2, czyli Dudebro, My Shit is Fucked Up So I Got to Shoot/Slice You II: It's Straight-Up Dawg Time?

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=381946

Jesli uda im sie ten projekt ukonczyc to z mila checia pogram w to male ''dzielko''. Juz pierwsze szkice i projekty pokazuja, ze szykuje sie gra z jajem.

Ponizej jedna z zabawniejszych okladek:

dudebro3cover-Gouty.jpg

 

News z gram.pl o tej grze:

http://www.gram.pl/news_8gTeGum2_Forum_NeoGAF_robi_gre.html

Odnośnik do komentarza

Skromnie wracam do grania na PC, będę miał nowy sprzęcik na dniach to warto by popróbować pozycje, które są dostępne only na PC albo na tej platformie są zdecydowanie lepsze np. dzięki modom i mapom (PORTAL!), bo posiadam jeszcze Xboxa 360.

 

Jako, że ostatni raz grałem porządnie na kompie w 2006 roku (i to w gry max z 2004 roku, bo lepszych już mój komp nie udźwignął), to chciałbym Was prosić o jakieś zestawienie gier, które powinienem obadać. Czy only PC czy nie, czy ładne czy brzydkie, czy to wyścigi czy FPS - nie ważne, ważne by się przyjemnie grało :). Ważna tylko cena - mile widziane jakieś edycje po 15-30 zł, nie piracę na PSP, Xboxie 360 to czemu by i na kompie nie wprowadzić tego pięknego trendu, szczególnie, że to przecież najtańsza platforma do grania.

Odnośnik do komentarza

To dział PC nie ma osobnego tematu w stylu "Jaką grę wybrać"? Dziwne.

 

No ale przede wszystkim Wiedźmin. Nie ważne czy czytałeś książki Sapkowskiego czy też nie, jest to kawał porządnego i wciągającego RPG.

 

Do tego seria Dawn of War, jeśli lubisz RTSy. To samo Company of Heroes (Kompania Braci). Sins of a Solar Empire można także dostać teraz za grosze.

 

W sumie wymieniać mógłbym więcej, ale większość to i tak pozycje multiplatformowe, dostępne także na konsolach. Szukaj głównie wśród RTSów i cRPG jeśli chcesz PeCetowych exclusive'ów.

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.