Skocz do zawartości

Brothers in Arms: Hell's Highway


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Oki.

Gierka skonczona 2 razy - na casual i veteran. Smiesza mnie osiagniecia online za 0 pkt. Nic to. Mi sie podoba - czuc wojne pelna geba - nie jest tak intensywna jak CoD ale gra sie bardzo milo. Grafa nie jest mistrzostwem swiata ale nie o to tutaj chodzi. Konczy sie z napislem: ciag dalszy nastapi - i ja kupie ten ciag dalszy.Jako ze tlo historyczne jest takie a nie inne i daty dobiegaja juz do maja 1945 to nastepna gra bedzie sie dziala w ardenach ( tak mysle ) .

 

 

Pozdrawiam

 

 

Artur

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj mam wolne od swojej lepszej połówki więc uzbrojony w Thompsona ... no tak na serio w tvpake Laysów i w kilka kubków gorącego Nesquika ruszyłem na trzygodzinną wojenną sesje ;) Siadając do tej gry trzeba zapomnieć o Call of Duty bo porównywając te dwie gry to tak jak porównywać Burnouta do PGRa niby ten sam gatunek a jednak dwa zupełnie różne . W CoD rozwalasz legiony wrogów , setki idziesz jak burza w okół dzieje się wszystko tam walną atomówke , gdzieś indziej spadnie helikopter. BiA tego niema... tu zdobyty każdy metr i zabicie czterech Niemców to wielki sukces i masa satysfakcji .

Odnośnie grafiki i tego narzekania przypominają mi teksty pececiaży typu : " nie po to wyłożyłem na kompa tyle hajsu żeby teraz grać w gry z przeciętną grafą " teraz wystarczy zamienić " kompa " na " HD TV i konsole " .

Kilka gier zamydliło wam oczy panowie . BiA ma porządną grafikę , bez szału co prawda ale napewno nie odpycha od grania . Mogli trochę przyłożyć się do twarzy postaci i tekstur reszta jest ok . Za to wojenny feeling i realizm czuć tak , że można go kroić nożem . Ja wracam przed konsole o/

 

ocena wstępna : 8

 

i czy tylko mi achievementy lecą jak szalone ? jestem w 5 misji i juz mam 210 GS :)

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem, dlaczego wiele osób tej gry nie docenia - według mnie jest niesamowita i faktycznie tak, jak R. Pitchford obiecał, dostaliśmy grę ze wspaniałym klimatem. Dlaczego wolę tą grę bardziej od np CoD? Bo jest prawdziwa, cod to typowa nawalanka, a ja mimo wszystko wolę pomyśleć tutaj nie da się iść "na pałę" środkiem ulicy, bo po chwili musisz wczytać grę od ostatniego checkpointa. Jak dla mnie ta gra to 9/10 i polecam ją każdemu, kto grał w poprzednie odsłony i każdemu, kto lubi taktyczne fpsy...tyle z mojej strony.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj ściągnąłem demko i katowałem je bitą godzinę. Grafika nie jest rewelacyjna, ale bardzo dobra jak najbardziej. Świetny patent ze zwolnieniem czasu i piękne zbliżenie na Head'a lub wybuch granatu (fajnie typowi rączkę oderwało) świetny klimat, czuć, że można kombinować. Nie idzie biec na rambo bo po kilku kulach pada się na pysk i jest load last checkpoint. Jestem zadowolony i raczej łyknę pełną jak stanieje.

pozdro

Odnośnik do komentarza

Gra zaliczona , nie będę się rozpisywał bo mi się niechce :P Ogólnie grafika niezachwyca ale też nie odpycha więc można śmiało ocenić ją na 7 , dźwięk też nie porywa raz , że muzyka jest taka se to w dodatku krew zalewa od słuchania w kółko tych samych tekstów kompanów dosłownie jest ich kilka , ale za to klimat tego konfliktu urywa łeb - walka o każdy metr terenu , grad kul z MG , rajdy do najbliższej osłony, poprostu czuć brud wojny. Niestety ostatnia misja jest słaba , nudna i prosta ( ani razu mnie nie zabili ) , szkoda bo liczyłem na tak wielkie emocje jak w tytułowej Hell's Highway . Świetnym pomysłem jest też

wojenna trauma Bakera -ma zwidy , widzi duchy zabitych kumpli , słyszy głosy

Jak ktoś tak jak ja lubi i jeszcze go nie męczą drugowojenne FPSy gra na bank się spodoba .Następna część będzie w... :P

plusy :

- realny konflikt

- brutalna i smutna opowieść

- wciąga

- prawie 700 GS za pierwszym przejściem ;)

minusy:

- słaba oprawa A/V

- finałowa misja bez ikry

- fizyka

 

 

ocena : 7+

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

BiA:HH dostałem tydzień temu z PlayAsia i obecnie jestem w 8 misji. Własną ocenę wystawię po ukończeniu tytułu. Chciałbym zwrócić uwagę na pewien fakt, o którym nie wspominano wcześniej. Finalna wersja gry nie zawiera kilku elementów, pokazywanych w trailerach. Pamiętacie 20 min filmik prezentujący misję w Eindhoven (początek w sklepie z zabawkami, który zostaje ostrzelany przez moździerze). Ta misja nie znalazła się w pełnej wersji BiA:HH. Nie można się również czołgać, ani nie ma efektu przesuwania broni, podczas obrotu wokół własnej osi.

W pierwszym trailerze realistycznie wyglądał rzut granatem przez Baker'a (dłoń -> pasek na klatce piersiowej -> zerwanie granatu -> wyrwanie zawleczki -> rzut). W finalnej wersji jest gorzej. Drużyna z CKM nie rozkłada podstawki pod karabin. Do tej pory nie spotkałem się także z motywem "dramatycznej" śmierci kolegi z oddziału, który podczas walki ginie i wpada w nasze ramiona (również w pierwszym trailerze).

Odnośnik do komentarza
No to lecę kupić... Jak "Dziennik" poleca, to nie ma zmiłuj...

(btw - ciekawe, czy recenzent grał w ogóle w poprzednie części...)

 

Po cóż ten sarkazm ? Napisałem informacyjnie, a od recenzenta prasy specjalistycznej powinienem się spodziewać raczej polemiki z recką ogólnopolskiego Dziennika, a nie: to nie ma zmiłuj. Wielkie dzięki za taką opinię.

Odnośnik do komentarza

Gra jest mocno srednia ale przyjemnie sie w nia gra. Na zapowiedziach wygladala super i gdyby wyszla z rok temu prezentowala by wyzszy poziom graficzny ktory jak na UE3 jest niski. Gameplay tez nie jest rewolucyjny - doszedl cover system w ktorym lepiej sie celuje niz z iron sight'a. Dobra giera ale za niskie pieniadze tylko - ja dam jej 7 z duzym minusem jako ocene koncowa.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...