Skocz do zawartości

Brothers in Arms: Hell's Highway


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam nadzieję, że gra zaprezentuje świetny klimat operacji Market Garden oraz walk spadochroniarzy. Liczę również na realizm pola walki i obrażeń (urwane kończyny itp). Nie sądzę, aby tytuł pokazał jakieś fajerwerki graficzne (dwa lata temu pierwsze trailery naprawdę zrobiły na mnie ogromne wrażenie). Zamówię BiA:HH na PlayAsia (chyba RegionFree) w dniu premiery.

Odnośnik do komentarza

Po obczajeniu kilku(nastu :P ) filmików na IGN chyba, mocno napaliłem się na tą grę. Grałem w 1ke na Xboxa 1 i bardzo mi się podobał ten tytuł. Bardziej niż CODy i Medale... :D Na pewno kupię ją za jakiś czas.. A jak wygląda sprawa z multi i co-opem? Występuje coś takiego ? Bardzo marzy mi się co-op dla 2-4 Graczy na hardcorowym poziomie trudności, gdzie naprawdę trzeba by było ratować się wzajemnie z opresji i sadzić helmutom widowiskowe headshoty :D

Edytowane przez KIELiCH
Odnośnik do komentarza
Napisz ktoś kto grał coś więcej o gierce.

 

wczoraj pogralem troszke jako ze nie moglem na live wbic

Klimat z poprzednich czesci utrzymany, graficznie nie jest zle ale tez nie ma rewelacji (Holandia jest na razie pikna :rolleyes: ale etap w szpitalu w nocy jakos mi nie przypadl do gustu)

co do zapowiadanej krwistosci...hmmm na razie jakos mi sie nikt specjalnie nie rozpadl :rolleyes: natomiast w koncu poprawili celowanie (jak kogos mam na celowniku i strzele to w koncu pada a nie tak jak pierwszej czesci)

ai przeciwnikow...gram na vet i nie jest za trudno (jeden team napitala jak glupi drugi obchodzi i po problememie)

Mapka terenu mi sie podoba bardziej niz w poprzedniej czesci (bardziej czytelna)

Ciezko mi cos wiecej powiedziec po 2 misjach (no i jeszcze SW Unleashed czeka do przejscia) ale po paru godzinach grania gra na 8 jak na razie

Odnośnik do komentarza

Właśnie ciebie Daniel miałem na myśli , bo widziałem że grałeś.

 

Cóż tak to jest że prawie wszystkie gry przed premierą są gorącymi hiciorami , a później wychodzą średniaki.

Gre napewno kiedyś sprawdze , gdyż kręcą mnie te klimaty.

Edytowane przez TheBesTia
Odnośnik do komentarza
IGN dal 5.0 za oprawe graficzna. Liczylem naprawde na mocny tytul, a recenzje jakos na to nie wskazuja.

 

gra jesli chodzi o grafike jest strasznie nierowna....momentami tekstury tak strasza ze mam wrazenie ze to tylko takie doczytywanie jak ME bedzie ale nic sie nie zmienia i okazuje sie ze tak ma byc :huh: Jednak jesli chodzi o sam klimat.....wow tak jak w jedynce mimo ze gramy na malych obszarach, malymi grupkami to czuc ta wojenna zawieruche, np gniazdo mg na wierzy my szarzujemy przez pole co chwila sie oslaniajac to za murkiem, to za jakims traktorem...kuzwa miodzik...naprawde gra warta uwagi..

 

PS Do osób co patrzą tylko na oceny z serwisów nie bierzcie tej gry bo dostaje tylko w granicach 77.6% a to bardzo slaby wynik ;

Tak swoją drogą jak Crysis moze mieć srednią 91% to to znaczy ze jest prawie doskonały.....(prawie robi wielką różnice)

Odnośnik do komentarza

Wczesniej w BF BC Soniakowi przeszkadzalo ze wystrzelone luski nie laduja na ziemi. Innemu ze brakuje dziur w scianach a trzeciemu brak sladow po trafieniach. Zapewnie fajne te elementy sa przez pierwsze godziny gry potem nikt na nie nie zwraca uwagi. Byl w Vegas 2 taki bug dzieki ktoremu mozna bylo nabic sobie duzo expa ze spawnujacego gunnera lecz gdy zrobila sie duza licza cial to gra potwornie zaczela rwac az do paru klatek, by przywrocic "normalna" predkosc gry trzeba bylo cofnac sie kawalek mapy

Edytowane przez signap
Odnośnik do komentarza

Kolega korsarz przybył do mnie ze swoim klockiem i sprawdziłem tę gierkę.

 

Za dużo cinematicsów - kota dostawałem od tego na początku gry. Chcę już grać, a tu kolejny film....

 

Zbyt rzucający się w oczy depth of field - przesadzili z natłokiem tego efektu :/

 

Fizyka to jakaś porażka, przynajmniej na początku. Jakoś na samiutkim początku rozwaliłem granatem barykadę z worków wypełnionych piaskiem, ale jak przyszło do poważnej walki, to wszystko było ze stali :o Nawet siano. No sorry, no bonus, to już nie ta generacja. Przynajmniej krzesełka się ciekawie rozpadają ;)

 

 

Ale całościowo gra ma bardzo dobry klimat i się przyjemnie gra. Chociaż grafika nie zachwyca - jak to gra na UE3 nie pochodząca od Epic :)

Odnośnik do komentarza
IGN dal 5.0 za oprawe graficzna. Liczylem naprawde na mocny tytul, a recenzje jakos na to nie wskazuja.

 

gra jesli chodzi o grafike jest strasznie nierowna....momentami tekstury tak strasza ze mam wrazenie ze to tylko takie doczytywanie jak ME bedzie ale nic sie nie zmienia i okazuje sie ze tak ma byc :huh: Jednak jesli chodzi o sam klimat.....wow tak jak w jedynce mimo ze gramy na malych obszarach, malymi grupkami to czuc ta wojenna zawieruche, np gniazdo mg na wierzy my szarzujemy przez pole co chwila sie oslaniajac to za murkiem, to za jakims traktorem...kuzwa miodzik...naprawde gra warta uwagi..

 

PS Do osób co patrzą tylko na oceny z serwisów nie bierzcie tej gry bo dostaje tylko w granicach 77.6% a to bardzo slaby wynik ;

Tak swoją drogą jak Crysis moze mieć srednią 91% to to znaczy ze jest prawie doskonały.....(prawie robi wielką różnice)

 

o dżizas :lol:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...