Skocz do zawartości

Current-geny a HDTV


Czoperrr

Rekomendowane odpowiedzi

32A656 nie ma niestety 100 hz. Jest lepszy bo ma lepszy kontrast, czern (!), barwy, jasnosc - itp. To jest wyzsza klasa TV, lepsza. A drozsza jest, ale juz za 2100 mozna kupic i oplaca sie kupic. Do gier bardzo dobry TV.

 

theGrimReaper669 - bierz Samsunga, 100 hz, ultra clear panel, super czern, parametry itp. Sam sie nad takim zastananawialem. http://www.hdtvorg.co.uk/reviews/lcd/samsung_le40a656.htm i http://www.hdtvtest.co.uk/Samsung-LE40A656/ masz dwie dobre recki tego modelu.

Edytowane przez Jędrek
Odnośnik do komentarza

Wiesz co, nie wątpię, że ogólnie jest lepszy, ale nie wiem też, na ile z tego się skorzysta. Na A5 ustawiłem poziom czerni ogólnie na dość niski, bo przy wyższych wydawał mi się przesadzony, natomiast i tak jest to bardzo fajna, głęboka czerń. Np. boki menu w Gearsach 2 przy włączonym w świetle w pokoju, wydają się w zasadzie tak czarne jak rama telewizora Black Gloss. Więc naprawdę nie potrzebuję więcej. Kontrast dynamiczny też dałem niski, bo na wyższych ustawieniach obraz robił się zbyt, hmm, kontrastowy, nienaturalny.

Nie jestem specem i mogę się mylić, ale to może być trochę jak kupowanie samochodu, który pojedzie 240 km/h zamiast 230 km/h.

Edytowane przez Wampis
Odnośnik do komentarza

No dobra, ale 32W4000 to właśnie konkurent 32A656, więc nie ma sensu nawet porównywać z tą Rką.

Tak naprawdę zależy też od różnicy w cenie, u mnie między A5, a A6 było 150€ różnicy, czyli kilkanaście procent ceny telewizora. Czyli koło pół tysiąca złotych, a na Skąpcu teraz widzę koło 200zł różnicy, więc może w takim wypadku nawet jak tam szczególnego skoku w jakości obrazu nie ma, to tyle można jeszcze dołożyć bez problemu.

Odnośnik do komentarza
32W4000 lub 32A656.

 

Ten 40 calowy Samsung jest naprawde spoko, nie wiem skad twoja opinia ;)

Wez sie człowieku ogarnij nie istnieją inne tv niż A656 i W4000? jets kupa innych jak np : SHARP LC-37D65 E ,TOSHIBA 32XV500,PHILIPS 37PFL5603D

Jędrek ciągle powtarza to samo, bo ludzie zadają w kółko to samo pytanie. Zresztą podaje ci jego zdaniem najlepsze, tak naprawdę to te nowe Full HD renomowanych firm są wszystkie bardzo dobre, jak ktoś woli inną markę niż Sony/Samsung to może kupić co chce.

Edytowane przez Wampis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...