Skocz do zawartości

Final Fantasy XIII


Enkidou

Rekomendowane odpowiedzi

Tych różnic niby tak strasznie nie widać jeśli chodzi o te zdjęcia http://www.uffsite.net/news/232/ff13-graph...-in-action.html ale np. mostek z tyłu (czy co to tam jest) wygląda zupełnie inaczej. Ja jestem za tym, że ta pierwsza fotka to wstawka CG, druga to real time, ale nie ma w tym nic dziwnego, bo przecież już dawno SE wypowiadało się na temat, że większość wstawek CG zamienili na scenki na silniku gry :)

Odnośnik do komentarza
Tych różnic niby tak strasznie nie widać jeśli chodzi o te zdjęcia http://www.uffsite.net/news/232/ff13-graph...-in-action.html ale np. mostek z tyłu (czy co to tam jest) wygląda zupełnie inaczej. Ja jestem za tym, że ta pierwsza fotka to wstawka CG, druga to real time, ale nie ma w tym nic dziwnego, bo przecież już dawno SE wypowiadało się na temat, że większość wstawek CG zamienili na scenki na silniku gry

 

Wklej linka w ktorym to mowia i bedzie po sprawie :)

 

@Pablo

 

No wlasnie problem w tym ze uff mowi na odwrot, lepsze z 2007 - gorsze z 2009... :(

Odnośnik do komentarza
Ale macie rozkmine.

 

Interesujące jest to, że ludzie krytykują developerów za stawianie oprawy gry ponad fabułe w nowych jrpg, a z drugiej strony robią z igły widły gdy gra okazuje się wygladać nieco słabiej niż się spodziewali.

 

Kurde to jest FF, ta seria NIGDY nie zawiodła graficznie więc dajcie już spokój i lepiej martwcie się o fabułę.

 

 

Zgadzam się tym bardziej że ja jako lamer w tej dziedzinie nie jestem nawet w stanie powiedzieć, który jest lepszy (ładniejszy) więc 100 razy wole gorszą grafikę ale za to z dobrą fabułą bo nie wierze że coś co wyjdzie na ps3 będzie miało słabą grafikę a tym bardziej final.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Nie, na razie nie wiadomo zbyt wiele. To co podałem na Kontowni to w zasadzie chyba wszystko ale jeszcze zobaczymy co i jak gdy pojawi się skan dobrej jakości, albo nowy numer Famitsu gdzie informacji jest zazwyczaj więcej niż w skromnych materiałach Jumpa.

 

Możemy jednak spekulować, że skoro został ujawniony dość wcześnie -- jako szósta postać -- to będzie odgrywać nieco większą rolę.

Odnośnik do komentarza

Jednak wiadomo jak to z "kwadratowymi" przy X finalu było podobnie z seimurem (bodajrze zle pisze ale każdy kto grał powinien wiedzieć o kogo chodzi) miał być członkiem drużyny i wgóle a jedynie przy naszym boku walczył podczas starcia z takim dużym stworem składającym się z kilku części (sorki ale nie pamiętam nazwy Sin Spawn bodajże ale pewien nie jestem). Wprawdzie był postacią znaczącą dla fabuły ale zmieniono podstawowe założenia, którymi postać się kierowała

Odnośnik do komentarza

Być może tak będzie, ale ja raczej obstawiam, że skłoni się ku reszcie drużyny lub przejmie rolę podobną do Gabrantha z FFXII. Na razie wyraźnie przedstawia się go jako "szlachetnego człowieka" i trudno mi uwierzyć że po nakreśleniu pewnego wizerunku w samej grze SE uczyniłoby z niego wykolejeńca w typie Seymoura. :)

 

Póki co potencjalny szwarccharakter to dla mnie ta panienka w okularach.

Odnośnik do komentarza

ja bym jednak wolał część w konwencji fantasy jak 6. No dobra, tacy jak my to mieli już FF9, ale jednak za dużo ostatnimi czasy cyberpunku sie narobiło [nie wiem czy dobre słowo, ale wiecie - świat w przyszłości!].

 

ja bym sobie chętnie pozwiedzał mroczne zamki itp, jestem fanem starych części. FF13 jak widziałem jakies gameplaye czy coś to całkiem solidnie technicznie wygląda, ale pewnie to zwyczajny odgrzany kotlet ze standardowymi patentami.

Odnośnik do komentarza
ja bym jednak wolał część w konwencji fantasy jak 6. No dobra, tacy jak my to mieli już FF9, ale jednak za dużo ostatnimi czasy cyberpunku sie narobiło [nie wiem czy dobre słowo, ale wiecie - świat w przyszłości!].

 

ja bym sobie chętnie pozwiedzał mroczne zamki itp, jestem fanem starych części. FF13 jak widziałem jakies gameplaye czy coś to całkiem solidnie technicznie wygląda, ale pewnie to zwyczajny odgrzany kotlet ze standardowymi patentami.

 

Po czym wnosisz, że to będzie odgrzany kotlet? Żaden z poprzednich FF nie był takim kotletem, a patrząc na XIII tym bardziej widać, że się to nie zmieni.

Odnośnik do komentarza

FF12 mialo sredniowieczny klimat, bardzo sredniowieczny klimat... Mnostwo zamkow, ruin itd. Zero cyberpunku.

 

FFX bylo 'tropikalne i kolorowe' ale w zadnym wypadku nie bylo nowoczesne. Bylo pare lokacji w tym stylu (to samo w FF12 zreszta) ale pare lokacji to tylko pare lokacji.

 

Najbardziej 'nowoczesna jak do tej pory byla siodemka.

 

W ff13 masz wyrazny podzial na nowoczesnosc (cocoon) oraz jej brak (cala reszta ;) ). Realia sa takie a nie inne, bo taka jest konwencja gry. Nie zrobia z tego ni stad ni z owad realiow Baldurs Gate, albo Persony. :)

Odnośnik do komentarza
Glowny bohater - kobieta i glowny zly - kobieta, to by bylo cos zupelnie nowego od SE ;)

 

Calkiem fajnie ;D

No nie za bardzo bo przeciez w FF8 glownym zlym charakterem tez byla kobieta, a co do płci bohtatera to opinie sa podzielone.

 

Nowa postać - Yagg Rosch (gość widziany na ostatnim zwiastunie), porucznik armii Sanctum:

http://kontownia.wordpress.com/2009/08/14/...ostac-w-ffxiii/

Fajne fioletowe włoski, ja go nie chce w mojej druzynie.

 

Odnośnik do komentarza
Glowny bohater - kobieta i glowny zly - kobieta, to by bylo cos zupelnie nowego od SE ;)

 

Calkiem fajnie ;D

No nie za bardzo bo przeciez w FF8 glownym zlym charakterem tez byla kobieta, a co do płci bohtatera to opinie sa podzielone.

 

Dlatego napisalem ze glowny bohater kobieta I (naraz) glowny zly kobieta, to by bylo cos zupelnie nowego od SE ;) Zdaje sobie sprawe z istnienia Ultimecii :P

 

W kazdym 'nowozytnym' FFu byly pewne nalecialosci dziwnych rzeczy, nawet w FF9... :)

Odnośnik do komentarza

w FF7 też mieli technologię do podróży w kosmos(sam Cid przecież był pilotem) i masz jeden epizod w fabule w rakiecie kosmicznej :P

 

Mimo wszystko chyba jednak FF8 był najbardziej rozwiniętym technologicznie światem w finalach - transformujące się Ogrody,lasery,cudaczne statki czy cała ukryta rasa i miasto Esthar.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...