Skocz do zawartości

Heavy Rain


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem limitke i mam limitke :)

Pytanie tylko czy to pudełko to tylko tekturowa nakładka na normalne czy może kryje się pod nią metalbox ;).

Swoja droga nasza lokalizacja wychodzi ponoc blado na tle oryginału hmm, szkoda choc na pewno sam przetestuje.

oryginalne głosy też nie są rewelacyjne...wnoszę po obejrzeniu paru gameplay'ów...myślę, że będzie to dobra lokalizacja..ważne żeby nie było błędów w tłumaczeniu napisów i będzie bardzo dobrze

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

@slupekpl - dlatego pytam się o co chodzi w tej grze i jak będzie wyglądała rozgrywka. Wcześniej się nie interesowałem HR ale teraz zrobiło się głośniej i zwróciła na siebie uwagę. Na filmikach to wygląda jak wielki festiwal QTE z kilkoma drogami do wyboru. Z tego co wiem to ta gra ma na celu ukazanie interaktywnego filmu z możliwością ingerowania w fabułę.

A ty dojrzałeś do tej gry? powiedz jaki warunek spełniłeś by być godnym tej gry :rolleyes:

Edytowane przez bigdaddy
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@slupekpl - dlatego pytam się o co chodzi w tej grze i jak będzie wyglądała rozgrywka.

Po pierwsze, to będzie gra tylko dla pełnoletnich graczy, przedstawiająca wiele trudnych, życiowych problemów. Ogólnie fabuła kręci się wokół pewnego mordercy. Sprawdź to.

 

Po drugie, przeczytaj to:

http://polygamia.pl/Polygamia/1,95338,7364107,Od_Heavy_Rain_ciezko_sie_oderwac___tak__juz_gralismy.html

http://neogo.pl/polecamy/gralismy-w-heavy-rain/

 

Teraz możesz czekać na premierę gry ;)

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Nie pierwsza i nie ostatnia gra dla pełnoletnich.Myśleć nie będzie trzeba więcej niż w LBP a fabułe zrozumie prawie każdy dzięki spolszczeniu.Po prostu eksploruje autentycznie pewne tematy i przedstawia przemyślaną fabułe i to wszystko w filmowym stylu,dzięki czemu zaciekawi również nie-graczy.Co nie zmienia faktu że celuje w wyznaczoną grupę.

Edytowane przez theGrimReaper669
Odnośnik do komentarza

Widac idealny przyklad jak wygladaja dziesiejsze DLC - to nic innego jak wyciety kawalek gry ktory byl dawno temu pokazywany.Fajnie.

Gdybyś się bardziej zainteresował "gdy był pokazywany", to może byś pamiętał, że już wtedy oficjalnie QD stwierdziło, że epizod z Madison i lalkarzem nigdy nie znajdzie się w pełnej wersji gry. Dlatego pokazywano go jako pierwszy i był pierwszym grywalnym kawałkiem kodu jaki prezentowano mediom. Był też pierwszym przykładem własnie epizodycznego DLC, jakie może się pojawić (wtedy jeszcze tego nie potwierdzono). Nie twórz więc teorii spiskowych o "wycinaniu DLC z gry" - oby każdy dew. miał ochotę tworzyć takie dodatki jak QD.

Nie zagrałbyś w nowe, serialowe przygody Drake'a? Bo ja chętnie...

 

co do limitki:

Oficjalne info mówi o slipcase - stawiam na kartonik nasuwany na plastikowe pudełko. Ma za to posiadać na powierzchni "krople deszczu w 3D", wyczuwalne pod palcami. Nie nastawiałbym się na steelboxa - tu raczej zawartość ma tworzyć LE, a nie opakowanie (jak w Killzone 2 np.). I tak chyba lepiej...

Odnośnik do komentarza

 Nie zagrałbyś w nowe, serialowe przygody Drake'a? Bo ja chętnie...

tak jak dlc fallout 3? ktore mialy imo nierowny poziom i niektore byly ok a niektore byly :przejdz z A do B strzelajac do wszystkich i gg.

 

osobiscie nie lubie episode gaming, wole poczekac na calosc niz miec pocieta akcje na jakies odcinki ktore moze przyjda moze nie (jak valve ktore zamiast robic hl2 episode 3 wydaje l4d 2 i w ten sposob caly zapal jaki mialem dla hl2 juz nie istnieje bo za dlugo to trwa)

 

a jak to "dlc" jest gotowe jeszcze zanim gra powstala to juz nie komentuje... niech wrzuca je jako demo a nie trzepia kase z rzeczy ktorych im sie nie chce wrzucac do pelnej wiec potem zarobia na directors cut....

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

a jak to "dlc" jest gotowe jeszcze zanim gra powstala to juz nie komentuje... niech wrzuca je jako demo a nie trzepia kase z rzeczy ktorych im sie nie chce wrzucac do pelnej wiec potem zarobia na directors cut....

Tiaaa... nie zapominajmy tylko, że gry to BIZNES, a nie rozdawnictwo.

Dlaczego mają dawać jako demo całkiem osobny, nie powiązany z grą epizod, nadający się na DLC? Strzał w kolano - gdyby potem wypuścili DLC, pytałbyś dlaczego chcą kasę, skoro pierwsze było za friko...

Odnośnik do komentarza

a to dlatego musze placic za pelna wersje gry... bo to biznes, to mnie oswieciles... a darmowe dlc i dema moze nie istnieja? 

 

jeszcze moze popierajmy re5 dajacy tryb versus jako dlc, bo przecierz strzal w kolano gdyby potem chcieli dodac jeszcze jakis tryb a to ze mogli go dodac odrazu w pelnej bo byl gotowy przed premiera to mozna pominac co?

 

glowny problem jaki mam z tym to to ze jest to gotowe przed premiera gry, rozumiem kiedy kolesie skonczyli gre, wydali, maja czas wiec pracuja nad dlc. ale kiedy dlc jest gotowe przed gra to cos tu jest nie tak przynajmniej dla mnie.

 

 

 

 

ale wracajac do tematu to nie sledze hypu na te gre wiec nie wiem jak duzy/dlugi jest ten epizod, wiec spytam to ten ktory przeszli w 15 minut na prezentacji?

 

 

Odnośnik do komentarza

glowny problem jaki mam z tym to to ze jest to gotowe przed premiera gry

 

Głównym problemem jest ustalić kiedy dlc ma rację bytu.To czy dlc jest gotowe podczas premiery nie ma większego znaczenia,równie dobrze można krytykować jego brak .Pozostaję indywidualnie oceniać,nastały czasy naciągania w branży.

 

zapomniałem że to temat o HR,więc eot

Edytowane przez theGrimReaper669
Odnośnik do komentarza

a to dlatego musze placic za pelna wersje gry... bo to biznes, to mnie oswieciles... a darmowe dlc i dema moze nie istnieja? 

jeszcze moze popierajmy re5 dajacy tryb versus jako dlc, bo przecierz strzal w kolano gdyby potem chcieli dodac jeszcze jakis tryb a to ze mogli go dodac odrazu w pelnej bo byl gotowy przed premiera to mozna pominac co?

glowny problem jaki mam z tym to to ze jest to gotowe przed premiera gry, rozumiem kiedy kolesie skonczyli gre, wydali, maja czas wiec pracuja nad dlc. ale kiedy dlc jest gotowe przed gra to cos tu jest nie tak przynajmniej dla mnie.

Sarkazm nie jest tu potrzebny. Płacisz za pełną wersję gry, a za całą resztę ponad standard 99% twórców od dawna już żąda dodatkowej kasy, takie czasy nastały - wczoraj się urodziłeś? [sarkazm mode off :P ]

Czym innym jest DLC w postaci dodatkowego epizodu nie powiązanego z grą właściwą (zwłaszcza gdy wiemy już, że będą też kolejne, również płatne), a czym innym jeden z trybów rozgrywki, dostępny na płycie z grą, za którego odblokowanie musimy zapłacić (RE5). Byłem jednym z pierwszych, którzy zjebali to chamskie zagranie Capcom na tym forum.

Rozumiałbym wzburzenie, gdyby DICE chciało kasę za multi w BC2 czy IWard za multi MW2 - ale jakoś miliony ludzi nie mają oporów, żeby bulić kasiorę za kilka mapek. A skąd wiesz kiedy je tworzono, skoro pierwszy map-pack do MW2 został zapowiedziany jeszcze przed premierą gry? A jak się to ma do remaków starych map, za które żądają kasy? Tu też jest wszystko OK?

Quantic stworzyło sobie jakiś epizod - a jakie mieli plany co do niego, mozemy tylko gdybać. Może miał trafić do gry, ale nie pasował ostatecznie? Może dzięki niemu narodziła się idea kolejnych cyklicznych odcinków HR? Co z nim zrobią i komu/kiedy/za ile udostępnią, to wyłącznie ich sprawa. Wolę bulić za taką zawartość, niż za awatary, zbroje do Dead Space, auta do ścigałek czy zawodników do bijatyk. Nikt Cię do zakupu nie zmusza, a pełne HR dostaniesz w cenie płyty z grą.

 

edyta:

a skoro już się tak uparłeś na to demo - przypomnij mi z ostatniej historii gier: ilu twórców dało jako demo całkowicie świeży, inny kawałek kodu, zamiast iść po najmniejszej linii oporu, wycinając fragment finalnej gry? No właśnie. Nie widzę więc powodu (chociażby logicznie myśląc), dla którego QD miałoby dawać nam prawdziwy bonus za friko...

Edytowane przez Butcher
Odnośnik do komentarza

pełne HR dostaniesz w cenie płyty z grą.

 

tia tylko ze ostatnio tworcy sami sobie rysuja ile wg nich to "pełne" i odcinaja reszte na dlc bo jeszcze dadza nam wiecej niz nam sie nalezy za te 60$ (ac2 <-- swoja droga brawa dla nich ze mieli jaja przyznac sie ze chca tylko kase)

 

 

a skoro już się tak uparłeś na to demo - przypomnij mi z ostatniej historii gier: ilu twórców dało jako demo całkowicie świeży, inny kawałek kodu, zamiast iść po najmniejszej linii oporu, wycinając fragment finalnej gry? No właśnie. Nie widzę więc powodu (chociażby logicznie myśląc), dla którego QD miałoby dawać nam prawdziwy bonus za friko...

 

byly takie przypadki, lbp albo jedi outcast. i nie wiedzialem ze zaproponowanie dema w 1 zdaniu to "juz sie tak uparles". po prostu nie lubie dlc, nie lubie jak 99% tworcow robi tak by bylo jak najwiecej dlc (ale jak rozumiem gdybym urodzil sie nie wczoraj a 2 dni temu to bym to lubil?).

 

czy naprawde chcemy by taki re6 mial tylko "story mode A" a jako dlc mercenaries, story mode b, versus i dodatkowe poziomy trudnosci? (bo tworcy: powiedza "story mode A" jest wart tych 60$ wiec was nie oszukujemy)(a inni powiedza: nie widze powodu dla ktorego mieliby nam dawac bonus za friko).

 

kiedys tworcy starali sie upchac jak najwiecej do pelnej wersji by klient kupil (stare dobre czasy). a teraz szukaja granicy "klient i tak kupi wiec nie dodajmy" i mi sie to po prostu nie podoba bo sa jej coraz blizej.

 

no ale skonczmy ten temat bo te stare dobre czasy i tak nie wroca... (niech tylko tych nowych czasow nie spapraja za szybko)

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

na tvgry.pl mozemy zobaczyc jak prezentuje sie Heavy Rain z polskim dubbingiem. w zasadzie przedstawiono to w formie trailera, wiec nie ma co obawiac sie o spoilery.

Obejrzałem... dawać mi ten tytuł, tu i teraz!

 

PS. Graficznie gra wypada znakomicie, polski dubbing po tych kilku chwilach całkiem ok, no i to przebijanie się przez tłum w centrum handlowym... :ninja: .

Odnośnik do komentarza

ten trailer mnie zmiótł....ta gra ma taki klimat ,że po prostu brak mi słów....

 

To będzie przełom w grach...szkoda,że pewnie dużo osób tą grę oleje jako "zbiór QTE"

wiesz, mozliwe ze tak bedzie, ale watpie zeby QD sie tym przejmowalo. sami zapowiadaja ze kieruja ta gre do doroslego odbiorcy, a ten "dorosly gracz" bedzie potrafil docenic ten tytul.

Odnośnik do komentarza

Na tą grę czekam jak na żadną inną, po prostu absolutny must have!!! Mam tylko szczerą nadzieję, że zakończenie da radę... :whistling:

 

A swoją drogą to ciekaw jestem ile w tej grze właściwie będzie tych scen "rozbieranych". Widziałem już tą ze striptease'em, czytałem, że ma być też jakaś miłosna, dosadnie pokazana, a teraz jeszcze jest ta gdy bohaterka się kąpie. Nie ma co - QD dobrze wie w jakim temacie jest obecnie posucha na rynku :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...