Skocz do zawartości

Heavy Rain


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

DLC zapowiedziane

http://www.ps3site.pl/heavy-rain-dostanie-dlc/27636/

 

 

Na jednym ze zdjęć mamy laseczkę podobną do tej, która pare lat temu po raz pierwszy zaprezentowała nam HR. Czy tylko mi się wydaje że one są podobne?

 

 

Nie tylko Tobie.

IMO Mery Smith powróciła :)

Odnośnik do komentarza

Chyba jestem jedyną osobą, która nie ma o tej grze zielonego pojęcia. Wiem tylko, że będzie i że szykuje się hicior.

 

Może to i lepiej. Podczas grania będę miło zaskakiwany ;).

 

Nie martw się nie jesteś jedyny ;) ja unikam wszelkich informacji na temat Heavy Rain, tylko od czasu do czasu spojrzę się na jakieś screeny i tylko tyle. Nie chcę sobie psuć zabawy żadnymi spoilerami, nawet trailerów nie oglądam :D

Odnośnik do komentarza

Heavy Rain - jako pierwsza gra - wprowadzi opóźnienie wyświetlania trofeów.

Znajomy box w rogu ekranu i dźwięk za zdobyte trofeum pojawi się dopiero podczas pierwszego odpowiedniego momentu (przerwy w akcji). Wszystko po to, żeby nie psuć klimatu rozgrywanych scen.

Świetny pomysł.

źródło

 

Była jakaś gra na 360, która zdobycie osiągnięcia przedstawiała w podobny z sposób? Tak się pytam z ciekawości.

Odnośnik do komentarza

Radzę uważać na spoilery, szczególnie w tym drugim tekście. Swoją drogą świetna zapowiedź, podniosła mi jeszcze bardziej ciśnienie na tytuł (o ile to jeszcze bardziej możliwe).

 

Jednak po tym co przeczytałem a w sumie to rzecz praktycznie oczywista od początku. Wątpię w komercyjny sukces HR a także jakąś konkretną sprzedaż. Amerykańce po 5 min. wyłączą grę w której nie można ubić xxx przeciwników. A co za tym idzie mam nadzieję że, na HR nie skończą się gry pod tytułem "interaktywny film". Wielkie brawa dla Sony za odwagę w wydaniu HR w dobie "ołowianych gier".

 

Rozwalił mnie tekst, moment

"Wstrząsnęła mną scena poszukiwania dziecka w markecie. Spanikowany Ehtan próbuje przepchnąć się przez tłum, ludzie totalnie ograniczają widoczność, nie sposób się przez nich przebić. Twórcom udało się oddać uczucie beznajdziei sytuacji, ja autentycznie zdenerwowałem się, że tłum zagrodził nam drogę, co w efekcie doprowadziło do tragicznego finału. Takie emocje już na początku gry? Szacun, tylko tyle mogę powiedzieć."

 

 

Właśnie takich przeżyć oczekuje po HR. No i historia Ehtana jak na razie wydaje mi się najciekawsza.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Edycja kolekcjonerska będzie zawierała voucher na pierwsze DLC, zatytułowane Heavy Rain Chronicles. Part One to epizod - scena, którą widzieliśmy już w pierwszych prezentacjach gry, czyli ten etap z grubasem i jego lalkami. Dzięki zamówieniu kolekcjonerki będzie można ściągnąć ten epizod jeszcze przed premierą. (oby u nas była możliwość zrobienia preordera na takich zasadach...). Oprócz tego Soundtrack (też voucher) i theme XMB.

 

4195412454_7e8a01c626.jpg

 

http://blog.eu.playstation.com/2009/12/18/introducing-heavy-rain-chronicles-the-special-edition-box/

Odnośnik do komentarza

Gra będzie świetna, a że może się nie sprzedać... Mało jest teraz myślących ludzi i nie chodzi mi tu o samych graczy.

Heavy Rain będzie dopracowane w 100% bo teraz nie ma takiej sytuacji jak w części pierwszej tzn.: Gra musi być wydana nie zależnie od tego czy jest już ukończona. Goście odpowiedzialni za HR mieli tym razem prawie nieograniczony czas.

Odnośnik do komentarza

Widac idealny przyklad jak wygladaja dziesiejsze DLC - to nic innego jak wyciety kawalek gry ktory byl dawno temu pokazywany.Fajnie.

Gra bedzie tylko PS3 czy moze zdecyduja kiedys sie na port na PC czy 360? Gralem w Farena, gra byla b. ciekawa do momentu kosmicznych pchel. Chetnie bym w takie cos pogral u siebie

Edytowane przez Scorp1on
Odnośnik do komentarza

Gra bedzie tylko PS3 czy moze zdecyduja kiedys sie na port na PC czy 360? Gralem w Farena, gra byla b. ciekawa do momentu kosmicznych pchel. Chetnie bym w takie cos pogral u siebie

 

QD jest obecnie deweloperem second party u SCE, więc raczej nie. Cage w którymś z wywiadów wspominał, że będą współpracować z Sony.

 

Chociaż kto tam wie.

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

Gra bedzie tylko PS3 czy moze zdecyduja kiedys sie na port na PC czy 360? Gralem w Farena, gra byla b. ciekawa do momentu kosmicznych pchel. Chetnie bym w takie cos pogral u siebie

 

QD jest obecnie deweloperem second party u SCE, więc raczej nie. Cage w którymś z wywiadów wspominał, że będą współpracować z Sony.

 

Chociaż kto tam wie.

 

QD robi po prostu grę za którą płaci Sony to coś jak MS z Remedy i Alan Wake...nawet w tym roku była info w PE że podobno powoli powstaje Faren2 na ps3/x360.

Co do HR to czego mogę się spodziewać po tej grze? na czym rozgrywka polega? od razu mówię że nie grałem w Farena. Z HR widziałem kilka filmików i wygląda to nie specjalnie tzn. rozgrywko polega na ruszaniu się lewym analogiem a później waleniu w odpowiednich momentach kombinacji przycisków jak guiitar hero :teehee: tak cała gra ma wyglądać?

Odnośnik do komentarza

Gra bedzie tylko PS3 czy moze zdecyduja kiedys sie na port na PC czy 360? Gralem w Farena, gra byla b. ciekawa do momentu kosmicznych pchel. Chetnie bym w takie cos pogral u siebie

 

QD jest obecnie deweloperem second party u SCE, więc raczej nie. Cage w którymś z wywiadów wspominał, że będą współpracować z Sony.

 

Chociaż kto tam wie.

 

QD robi po prostu grę za którą płaci Sony to coś jak MS z Remedy i Alan Wake...nawet w tym roku była info w PE że podobno powoli powstaje Faren2 na ps3/x360.

Co do HR to czego mogę się spodziewać po tej grze? na czym rozgrywka polega? od razu mówię że nie grałem w Farena. Z HR widziałem kilka filmików i wygląda to nie specjalnie tzn. rozgrywko polega na ruszaniu się lewym analogiem a później waleniu w odpowiednich momentach kombinacji przycisków jak guiitar hero :teehee: tak cała gra ma wyglądać?

ta cały czas będziemy wychylać lewy analog bez żadnych emocji :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...