Skocz do zawartości

Heavy Rain


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

W recenzji w PSX Extreme napisali, że będzie można zmieniać poziom trudności. Ciekawi mnie to jak wpłynie to na rozgrywkę? poszczególne czynności trzeba będzie szybciej wykonywać?

 

Ciekawe jeszcze jak rozwiążą sprawę z trofeami. Cage chciałby aby każdy przeszedł grę tylko raz. Więc co? Logicznym byłoby w takiej sytuacji aby calak wpadał za pierwszym razem

 

 

EDIT: dobra nie biorę tego kto zabija na poważnie - przekonaliście mnie :)

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza

W recenzji w PSX Extreme napisali, że będzie można zmieniać poziom trudności. Ciekawi mnie to jak wpłynie to na rozgrywkę? poszczególne czynności trzeba będzie szybciej wykonywać?

 

Ciekawe jeszcze jak rozwiążą sprawę z trofeami. Cage chciałby aby każdy przeszedł grę tylko raz. Więc co? Logicznym byłoby w takiej sytuacji aby calak wpadał za pierwszym razem

 

 

Mam nadzieje, że ten ziomek z shoutboxa (co mówi kto zabija w HR) ściemnia (chyba, że ma kumpla w QD) ale i tak proponuję , żeby mu dać bana!

Właśnie też jestem świeżo po przeczytaniu playtestu.

 

Co mnie właśnie zszokowało to rzekomy wybór poziomu trudności. Jestem ciekaw na co to się przełoży, jedyne co mi przychodzi do głowy to właśnie szybsze klepanie buttonów. No ale wątpię żeby tylko na tym się skończyło.

 

Kolejna sprawa; to sterowanie. Znowu możemy przeczytać o tym, że niedzielnym graczom nie sprawi problemów inaczej z "doświadczonymi". Choć nie za bardzo przejmuje się tym.

 

Trzecia sprawa; trofea to jedna wielka niewiadoma. Ciekawość zżera mnie okrutnie co nam panowie z QD przygotowali. Opcje się dwie (dosyć oczywiste) albo dostaniemy pomyje czyli trophy w stylu: umyj zęby, potrząśnij cycami, nie obsikaj deski itd. Albo ... no właśnie, bardziej kreatywne.

 

W sumie niczego nowego się nie dowiedziałem (bo i nie chcę) ale szykuje nam się mała-duża rewolucja w świecie gier. I co raz bardziej utwierdzam się w teorii, że gra znajdzie więcej przeciwników, hejterów niż zwolenników ale również w to wbijam.

 

Balon nie bierz tego poważnie na temat "zabójcy" w HR :). To była bardziej docinka w stronę oburzonego Marka. No ale kilka dni przed premierą czy już po będzie trzeba uważać.

Odnośnik do komentarza

Kurdę wszędzie szukałem i nie mogę znaleźć takiej samej edycji gry jak ta w UK a mój angielski aż tak nie jest dobry by zamawiać grę tylko w wersji angielskiej z UK.

 

Co do mojego oburzenia po prostu chciałem zwrócić uwagę na te docinki które były wyssane z palca ale co będzie po premierze.

Odnośnik do komentarza

Linki są na poprzedniej stronie, google nie boli, większość znanych polskich sklepów ma już w ofercie. Szukać nie umiesz?

 

Szukać umiem i jakość nie znalazłem tej wersji. A ty chyba czytać nie umiesz skoro nie wiesz o której wersji piszę lub po prostu lekceważysz innych bo za każdym razem jak coś napiszę do otrzymuję od ciebie krytykę. Więc jest to mój ostatni post w tym dziale. Bo nie mam zamiaru wysłuchiwać

WSZECHWŁADCY OD SIEDMIU BOLEŚCI

Odnośnik do komentarza

powiedźcie mi z ciekawości bo nie chce czytać całych recenzji a parę kwestii mnie interesuje:

 

-jak z długością gry

-faktycznie mamy wpływ na wydarzenia,sami kreujemy rozgrywkę i to jak ona się skończy czy po prostu w każdej ze cen mamy powiedzmy,że 5 wyjść z sytuacji ale obojętnie czego nie zrobimy to i tak zaprowadzą nas one do tego samego rozwiązania?

Odnośnik do komentarza

@humanno nie pij więcej :)

 

@Mrc

 

Było już stronę temu, audio będzie do zassania z psn. Po drugie nie przesadzajcie z tą okrojoną wersją (kolekcjonerską) bo niektórzy trochę przesadzają. Sprawa wygląda tak z tego co widzę więc to są tylko i wyłącznie moje domysły ale...

 

Z tego co podała Ultima brakuje dwóch rzeczy. Mianowicie notatek ze śledztwa i origami "ptaka". Ja to widzę w ten sposób, że Ultima po prostu nie napisała tych rzeczy. W sensie, że notatki mogli pomylić z instrukcją albo jeszcze inaczej może właśnie instrukcja jest w formie notatek czy coś w tym stylu. Dlatego jej/ich nie wymieniają przy spisie zawartości. A origami ptak mało jakie serwisy go wymieniają a jednak na fotkach kolekcjonerek jest widoczny.

 

Druga opcja, sklepy przyjmują już zamówienia a sami do końca jeszcze nie mają pełnego spisu zawartości. Spójrzcie na taki empik http://www.empik.com/heavy-rain-edycja-kolekcjonerska-ps3-multimedia,prod44130318,p Nie ma ani jednej wymienionej rzeczy co będzie posiadała edycja kolekcjonerska. A przecież nie oznacza to, że będzie "pusta", pewno sami do końca jeszcze nie wiedzą co "dokładnie" będzie. Mało razy tak było, że na ostatnią chwilę sklepy zmieniały zawartość itd.

 

Po za tym (chyba) Grigori o tym pisał stronę, dwie temu, że taka sama edycja trafi do nas co za granicą.

 

Oczywiście jest też najgorszy scenariusz, że okroili naszą rodzimą "wersję". Ale w to akurat nie wierzę, bo niby czemu. Z ptaka i notatek!? Co one są na cenzurowanym. To nie M$ Polska, że wyjmuje zawartość swoich gier :).

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

powiedźcie mi z ciekawości bo nie chce czytać całych recenzji a parę kwestii mnie interesuje:

 

-jak z długością gry

-faktycznie mamy wpływ na wydarzenia,sami kreujemy rozgrywkę i to jak ona się skończy czy po prostu w każdej ze cen mamy powiedzmy,że 5 wyjść z sytuacji ale obojętnie czego nie zrobimy to i tak zaprowadzą nas one do tego samego rozwiązania?

 

- 8h, conajmniej 12 zakończeń, to nie jest gra na raz

- totalnej wolności wyboru nie ma, nie ma jakichś alternatywnych ścieżek z nowymi scenami, Bluraya by na to nie starczyło (jak to sobie wyobrażasz hm?) ; wpływamy raczej na rozegranie scenek ale jakieś większe wybory też są (szczególnie dotyczy to losów 4 głównych postaci, im lepiej grasz tym bogatszą historię dostaniesz)

Odnośnik do komentarza

Nie będzie żadnego origami w limitce, nie wiem gdzie wy to wyczytaliście.

 

http://blog.eu.playstation.com/2009/12/18/introducing-heavy-rain-chronicles-the-special-edition-box/

 

 

Polygamia i fotki kolekcjonerki.

 

Czyli nie mamy wersji okrojonej. No dobra ale wzmianki o notatkach też nie ma (chyba, że to instrukcja tak jak pisałem).

 

Za przeproszeniem pier.... polskie konsolowe serwisy informacyjne. Nigdy więcej, normalnie dziki zachód. Newsmani piszą co im się podoba a co nie wiele ma wspólnego z prawdą.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Nie będzie żadnego origami w limitce, nie wiem gdzie wy to wyczytaliście.

 

http://blog.eu.plays...al-edition-box/

 

To że się nie chwalą to nie znaczy że nie będzie. W końcu dziwne jakby się chwali że dadzą w EK origami które każdy może zrobić w minutę w domu. No ale dobrze skończy ten temat bo jest on śmieszny, po prostu jak Sony da to będzie miło z ich stronu. A tak w sumie to orginalną reklamą HR byłoby gdyby dawali takie origami do czasopism o grach, a jak by się je "otworzyło" to tam by była nazwa gry, na jaką konsolę i kiedy premiera albo na późniejszych stronach czasopisma byłaby "dalsza część" reklamy. Na pewno bardziej to by to przyciągło uwagę niż zwykła strona reklamy na którą większość nie zwraca uwagi. Tylko problem że to origami mogło by wcześniej wypaść lub coś.

 

YETI -> Można to było wyczytać(i zobaczyć) nawet z TWOJEJ strony, do której tak bardzo często wrzucasz tu linki. Więc sam sobie zaprzeczasz (i przy okazji ośmieszasz) tongue.gif . Ale masz rację, najpierw dokładnie sprawdź źródła informacji(czy są pewne/oficjalne), a potem wrzucaj dany news na swoją stronę, bo coraz częściej dajecie tam plotki lub sprostowania, przez co stajecie się małowiarygodni.

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Po pierwsze, to nie jest moja strona, po drugi... poproszę o link.

 

PS. Tu masz link o zawartości

http://www.ps3site.pl/bedzie-limitowana-edycja-heavy-rain/28246/

I wskaż mi tam jakieś origami, a później pisz, że ktoś się ośmiesza (w tym przypadku akurat wypadło na ciebie).

Odnośnik do komentarza

Nigdy wersje z UK nie będą miały wersji PL. Przynajmniej dopóki pojemność nośników i rozbicie terytorialne na to nie pozwalają.

 

Co do zawartości, z maila zwrotnego Ultimy wnioskuje że oni faktycznie mają mgliste pojęcie o tym co będzie w pudełku.

Ja mam Eye Pet'a z UK i jest polski dubbing. W Infamous też chyba tak było.

Edytowane przez Incognitos
Odnośnik do komentarza

W Eye Pet wierzę, ale z inFamous nie, ponieważ, była z tym ogromna afera, że nie da się w polskiej wersji umieścić języka angielskiego.

Dlatego napisałem chyba. Natomiast jestem pewien, że jeszcze jakaś gra od Sony to miała (napisy chyba) bo pamiętam jak czytałem na forum.

Edytowane przez Incognitos
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...