Skocz do zawartości

Final Fantasy XV


Pawel_S5

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie czeka jeszcze na ujawnienie Next Boxa i wtedy ujawni, i guess.

 

 

edit: ktoś z SE napisał na blogu (koleś co prawda z oddziału mobilnego, ale), że chcą w 2013 roku wydawać wielkie tytuły, jeden po drugim, na które czekamy. excite.

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Nowy news! Nomura pojawił się na jakiejś audycji radiowej i prowadzący nie mógł się powstrzymać od zapytania o Versusa. Nomura stwierdził, że to delikatna sprawa w firmie i że mamy poczekać jeszcze trochę na pokazanie gry.

 

Wcale nie żartuję. Ktoś powinien zebrać wszystkie cytaty Nomury, które zawierają tę frazę. What a joke.

Odnośnik do komentarza

Ex czy nie ex...niesmak pozostanie gigantyczny. Zresztą ja tej firmy nie kumam od paru lat....najlepszy Final od czasów Crisis Core czyli Type-0 nie opuszcza granic Japonii w momencie gdy tłumaczenie na anglika jest praktycznie skończone....czy by to wypruli na psp, czy zremasterowane w HD na vitę to sprzedałoby się im to świetnie. Ciągnięcie tej całej kompromitacji FFXIII przez trzy części..., Versus, który powstaje całą generację gdy inne firmy tworzą gry z gigantycznymi światami w 2 lata....ehhh....a jeszcze wczoraj przed spaniem grałem w FFIX na Vicie...jak kiedyś pisałem, w nim pobieganie 5 minut Vivim po Alexandrii ma więcej magii niz wszystko co wypłodziła ta pseudo firma na tej generacji.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

mi się wydaje, że to nawet nie ploty tylko niektóre portale piszą newsy z dup.y byle tylko podbić licznik odwiedzin.

 

Pewne jest jedyne, że Square pokaże na E3 Finala dedykowanego PS4....mamy więc idąc logicznym tokiem rozumowania dwa wyjścia - albo będzie to Versus XIII, albo zupełnie nowy projekt. Tyle z pewnych info. Teraz można bawić się w wizje, że jeśli tyle lat tworzą Versusa i tyle lat poprawiają onlinową XIV to raczej nie ma szans, że grzebią jeszcze nad czymś zupełnie nowym co wyjdzie na next gena. Logiczne zatem by było, że Final na ps4 to po prostu Versus(a tak duża luka w nowych informacjach o nim spowodowana jest konwersją na nextgena) i sam trzymam się tej wersji jako najbardziej prawdopodobnej. Z drugiej strony nie zdziwiłbym się jakby jednak Versusa wypluli na ps3, a na E3 pokazali jakiś render nowego Finala, który docelowo, mając na uwadzę postęp prac tej firmy, wyjdzie gdzieś w 2017 roku

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Byłoby zabawnie gdyby zapowiedzieli Finala, który nie będzie Versusem, na PS4, a nie wydali jeszcze części na PS3. Jak na E3 zapowiedzą nową część, a o Versusie dalej ani słowa, to chyba można zamykać temat. A gra zapowiadała się tak dobrze i był to jeden z powodów dla którego kupiłem PS3, masakra ;d

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

wyje.bane mam, pewnie będzie Versus jako tytuł na next geny i za to im murzyński ch.uj w ich skośne małe dupska. Jedyne czym mogliby mnie na nowo przekonać do siebie to pokazanie Versusa na ps3 z premierą pod koniec 2013 i Type-0 HD na Vitę.

 

btw czytaliście, że po tylu latach odkryto w FFIX nieznany wcześniej poboczny quest?masakra...może jednak da się jakoś ożywić tą Aeris :)  :)  :) ;)

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Możemy powoli otwierać szampany - Versus zapewne pojawi się na E3.

 

1. Nazbierało się kilka takowych plotek.

2. Bardzo, bardzo wiarygodny insider z Neogafa potwierdza, ze Versus będzie na E3

3. Nomura DZIWNYM PRZYPADKIEM będzie uczestniczył w audycji radiowej (rzadkość), dokładnie dzień po konfie Sony.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...