Skocz do zawartości

Final Fantasy XV


Pawel_S5

Rekomendowane odpowiedzi

Ja juz dawno wiedzialem, ze ta gra sie nie ukaze - przynajmniej na ta generacje konsol, ta cisza i brak jakichkolwiek materialow mowily same za siebie.

Krotko mowiac - SquareEnix woli zapodawac co jakis czas po prostu dobre jRPG (FFXIII i FFXIII-2) niz na prawde konkretne tytuly, o ktorych bedzie sie pozytywnie mowilo dlugio po premierze. :)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

ja nie rozumiem jak taka markę można aż tak s(pipi)ić to jest nie do pomyślenia... dobrze że jestem graczem starej daty i nie przeraża mnie oprawa graficzna w ich starych produkcjach... tylko pytanie ile można grać w te same gry jak się już zna fabułę praktycznie na pamięć...

 

nie chodzi o samego versusa tylko o przyszłość samej marki.... jak mają tak poczynać to lepiej by było żeby uśmiercili tą serie niż robili kolejnego ffa pokroju 13-2

Edytowane przez dApo
Odnośnik do komentarza

Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeee......... po co ja kupiłem PS3 w takim razie? Ta gra była najmocniejszym argumentem, a tu co? Jak tak można w ogóle =/// Mam nadzieje, że na TGSie będzie jednak niespodzianka i pokażą versusa, albo chociaż powiedzą, że idzie na next geny, lub zostanie przechrzczony na FF XV. Cokolwiek, byleby nie usunęli tego :<

Odnośnik do komentarza

Seriously...

 

Tak się kończy kupowanie cukierkowego szajsu - będzie XIII-3, ale Versus niet. Chociaż na razie i tak to tylko plotki.

 

Idąc tym tokiem rozumowania to Type-0 powinno być skasowane już dawno temu.

 

Koszta i czas produkcji gry na PSP ≠ PS3

 

 

A co do newsa to kiedys bym sie zirytowal i to porzadnie, ale po XIII-2 sie chyba nawet ciesze (o ile plotka jest prawdziwa) bo az sie boje jaka kaszana by to byla:

 

http://www.youtube.com/watch?v=KeZoC-Y0KRc

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Dlatego w przypadku PS3 chyba tym bardziej tego nie zrobią. Agito XIII też było w trudnej sytuacji, prezes SE mówił w pewnym momencie, że duża gra przygotowana z myślą o telefonach komórkowych została skasowana. Niedługo później przeniesiono ją na PSP, ale już bez dużego nacisku na funkcje sieciowe. Zważywszy, że Type-0 znacząco różniło się od poprzednich części, przeszło znacznie więcej i nigdy nie było tak oczekiwane jak Versus, to wyratowanie tej gry, a olanie Versusa, który ponoć był gotowy żeby go pokazać, byłoby debilizmem.

 

W przypadku tej plotki skłaniam się bardziej ku temu, że grę przechrzczono. Nie wiadomo z kim konkretnie rozmawiało Kotaku, więc owym źródłom mogło się coś pomylić. Chyba...

Odnośnik do komentarza

Z tego info od Kotaku wynika że podobno cały team odp. za Versusa poszedł pracować nad XV. Ja osobiście sądzę iz XV to będzie versus pod nową nazwą. Powiedzmy sobie szczerze Fabula Nova Crystallis już dawno się skończyło, nie ma Agito XIII tylko Type-0, nie ma jednej XIII tylko już nadchodzi trzecia XIII a Versus jak nic będzie XV i to jeszcze nie zdziwię się jak wyjdzie nie na PS3 a będzie albo next-genowym multiplatformowym tytułem który wyjdzie na PS4 i możliwe że WII U (największe szanse na świetną sprzedaż w Japonii). Ale co tam trzeba poczekać do tej ich specjalnej konferencji 1 września i do tegorocznego TGSa.

Odnośnik do komentarza

Tak w ogóle na koniec lipca/początek sierpnia jest jakiś event finalowy i zapewne pokażą coś z FF XIII-3. Ale będą też rozmowy o "przyszłości serii Final Fantasy" więc kto wie.

 

teraz widzę chrono o tym wspomina, to jest na początku września? ok

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

To ktoś jeszcze wierzy, ze ta gra ukaże się na PS3 albo chociaż kiedykolwiek? Tjaa XD, przecież oni wolą klepać kolejne odcinki FFXIII-XXX i głupkowate dlc to nich niż dokończyć tego całego Versusa. Albo w sumie niech go jakoś wydadzą o ile jeszcze projekt istnieje i niech sobie SE da już spokój z wypluwaniem kolejnych części FF bo co część to coraz gorzej.

Odnośnik do komentarza

Podziękujcie wszystkim, co kupili XIII-2. Gdyby sprzedaż była fatalna to SE by się ogarnęło i ruszyło z nowym projektem "Versus" I gra już dawno by się kręciła w naszych czytnikach. A tak Moda na sukces na najbliższym TGS

 

Tak, tak, jakby się nie sprzedała, to coś czuje że tym bardziej nie ujrzelibyśmy Versus'a, bo bali by się bardziej wchodzić w taką ryzykowną inwestyce.

A info/plotka z Kotaku, moim zdaniem o ile jest prawdziwa, sugeruje, że Versus raczej będzie FFXV, niż nadal Vesrsus'em...

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Podziękujcie wszystkim, co kupili XIII-2. Gdyby sprzedaż była fatalna to SE by się ogarnęło i ruszyło z nowym projektem "Versus" I gra już dawno by się kręciła w naszych czytnikach. A tak Moda na sukces na najbliższym TGS

 

Nie ma za co. Kupiłem nawet dwukrotnie i świetnie się bawiłem.

Odnośnik do komentarza

Podziękujcie wszystkim, co kupili XIII-2. Gdyby sprzedaż była fatalna to SE by się ogarnęło i ruszyło z nowym projektem "Versus" I gra już dawno by się kręciła w naszych czytnikach. A tak Moda na sukces na najbliższym TGS

 

Nie ma za co. Kupiłem nawet dwukrotnie i świetnie się bawiłem.

 

Muchy w gównie też się świetnie bawią.

Edytowane przez Xantu
  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

FF XiII-2 byla dobrą grą ale tylko dobrą. Czekałem na tego Versusa miałem nadzieje że poczuje ta magie jak ostatnio przy FFIX a tu projekt skasowany a oni dalej beda sie bawic w te trzynastki i zrobią z tego telenowele. Mogą teraz zbankrutować to już nie jest te Square co kiedys.

Edytowane przez Ma_niek
Odnośnik do komentarza

Podziękujcie wszystkim, co kupili XIII-2. Gdyby sprzedaż była fatalna to SE by się ogarnęło i ruszyło z nowym projektem "Versus" I gra już dawno by się kręciła w naszych czytnikach. A tak Moda na sukces na najbliższym TGS

 

Nie ma za co. Kupiłem nawet dwukrotnie i świetnie się bawiłem.

 

Muchy w gównie też się świetnie bawią.

 

1.5 miliona Graczy to tępe jednostki, bo mają inny gust niż ty. Brawo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...