Skocz do zawartości

Final Fantasy XV


Pawel_S5

Rekomendowane odpowiedzi

ani sekundy nie ma nowego - wszystko dokladnie widzialem juz wczesniej i to nie na nagraniu z kartofla tylko w normalnej jakosci hd (jak np ten trailer co sie zaczyna od 19minuty)

 

? Niby gdzie widziałeś? Widziałeś np wcześnie jak cała trójka odcinała temu minotaurowi róg?

Odnośnik do komentarza

niestety od czasów dziesiątki już chyba nigdy nie powrócą do taktycznego systemu walk, a tym bardziej mojego kochanego turowego :( dwunastka, crisis core, cala kompilacja trzynastek - kazda kolejna ich wariacja systemu sprowadza sie i jeszcze bardziej prowadzi do idei "press X to win"

Jezeli tak jak mowisz o klepaniu samego X podczas walk i przeszedles FF13 Lighting Returns takim sposobem to ja nie mam pytan XD

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Dzisiejsze SE to banda idiotów - developerzy jak i zarząd mają chorobę o nazwie martwica mózgu - polecam film o tym samym tytule.

Jedyne bardzo dobre gry od nich jakie zrobili ostatni czasy, to BF i TFF i niestety, ale twórcy tych hitów też zaczynaj już spierdzielać z tej pożal się boże firmy.

Zreszto co miesiąc mamy niusa, mówiącego nam, że SE zaczyna robić gry AAA dla hardkorowych graczy. Póżniej jest info, że cała ich para skupi się na mobilkach (srajfony i srajblety), mija kolejny miech i znowu pieprzą inną bajeczkę. Ta firma się skończyła. Dobre jRPGi to teraz tylko od utalentowanych ludzi, którzy w porę spieprzyli z tej żałosnej (od dłuższego czasu) firmy, i założyli nowe studia.

Edytowane przez kazuyoshi
Odnośnik do komentarza

Trudno sie nie zgodzic z toba.

Jedyne co mi sie podoba w nowych FFach to dynamiczny widowiskowy system walk.

Jezeli chodzi o fabule to gdzie sie podziala to ja nie wiem.

Pelno jest tylko walk i farmienia aby nabic godziny na licznik i zastapic tym samym fabule:((

Dawniej fabula to byla podstawa a walki to byl tylko element jak sam na to tytul wskazuje Role Playing Games.

Ale to zepsucie i puste bicie pieniedzy dotknelo juz wszystko lacznie z muzyka jak i filmami w dzisiejszych czasach. Zal i rozpacz...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Mi sie podobaja postaci z tej XV ale reszta masakra dokat ta seria zaszla...Wolalbym zeby nie robili kolejnego kingdom hearts bo dla mnie ta seria jest sredniakiem i akurat osobiscie nie podeszla zupelnie a zrobili konkretnego Finala w starym stylu (niekoniecznie z turowym systemem,ale zeby mialo cos magicznego jak starsze odslony).

 

Swoja droga gdzies czytalem ostatnio na czym sie ta firma zamierza skupic w obecnym czasie to totalnie nie rozumiem tej politykie jak majac takie serie w rekawie mozna robic gowniane gry na telefon albo jakies sredniaki do gry online.

Zamiast wydac takie dragon quest X na ps3,ps4 itp to poszli na pc w to. Zamiast agito na ps vite wydac i bravely default to agito pojdzie na telefony lol.

 

Stracilem zaufanie do tej firmy po moich doznaniach z finali XIII oraz XIII-2 na ten moment chyba co ich ratuje to to ze wykupili inne marki i wypuszczaja niezle gry pod swoim logiem typu ostatni tomb raider. Ja osobiscie zamiast FInala XV wolalbym dostac na moja vite Finala XII Hd.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Te samochody:D Bedzie Final Fantasy GTA.

 

O oprawe nie ma sie co na pewno bac bo to square ale zeby nie przekombinowali tej gry i wlasnie tak jak piszesz nie zrobili dmc z tego bo to w sumie juz nie bedzie final jak dla mnie tylko kingdom hearts w wydaniu dla doroslych.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...