Skocz do zawartości

Final Fantasy XV


Pawel_S5

Rekomendowane odpowiedzi

pewnie duża zasługa tego, że to mój pierwszy ;). nie no nie wiem. setting w szkole wojskowej, cała ta militarna otoczka, pociongi (<3), system oparty o wysysanie czarów - wszystko jakoś do mnie trafiło najbardziej. w meandry fabuły nie będę wnikał bo wszystko to raczej zaciera mi się w pamięci bo we wszystkie trzy grałem dawno.

 

no i DAT MJUZIK:

 

 

inoooooooooooooooooooos inoseeee xD.

Edytowane przez tk___tk
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

pewnie duża zasługa tego, że to mój pierwszy ;). nie no nie wiem. setting w szkole wojskowej, cała ta militarna otoczka, pociongi (<3), system oparty o wysysanie czarów - wszystko jakoś do mnie trafiło najbardziej. w meandry fabuły nie będę wnikał bo wszystko to raczej zaciera mi się w pamięci bo we wszystkie trzy grałem dawno.

najwieksza spier.dolina tej czesci - system walki i statystyk postaci oparty o czary na sztuki to przeklenstwo tej czesci - wyssanie 99 czarow aura i podpiecie pod str i jest sie niesmiertelnym do konca gry

 

osemke mimo wszystko lubie - za sliczna grafe 3d w trakcie walk (najladniejsza z ff na psx), za pociagi, a przede wszystkim za triple triad

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

pewnie duża zasługa tego, że to mój pierwszy ;). nie no nie wiem. setting w szkole wojskowej, cała ta militarna otoczka, pociongi (<3), system oparty o wysysanie czarów - wszystko jakoś do mnie trafiło najbardziej. w meandry fabuły nie będę wnikał bo wszystko to raczej zaciera mi się w pamięci bo we wszystkie trzy grałem dawno.

 

no i DAT MJUZIK:

 

 

inoooooooooooooooooooos inoseeee xD.

 

również mój 1 rpg, klimat w szkole wojskowej niszczył,  a te wstawki typu idzie quistis i sie usmiecha, cgi niepotrzebne, ale czuc było budżet.

Nie kumałem tego całego junction system, jak dostałem  w du,pe od ifrita to zaczałem grac od poczatku, a  wystarczyło podpiac czary ;]

Odnośnik do komentarza

FFVI>>>FFVII dziękuję i dobranoc.

Nie ma sensu kłócić sie czy VI była lepsza od VII, czy na odwrót. Czy Cloud, Barret, Cid, Red i reszta postaci lepsza, bądź gorsza od pozostałych. Faktem jest że wraz z kolejnymi odsłonami uleciała magia przegenialnie skonstruowanych postaci. Obie były w swoim czasie przełomowe.

Odnośnik do komentarza

Raz patrzę na te ich stroje i samochód i mi się to podoba, a minutę później mam z tego bekę. Sam już nie wiem. Dziwnie wygląda limuzyna przejeżdżająca obok kolosa. Może trochę intrygująco, ale jednak dziwnie.

 

Mam mocno mieszane uczucia.

 

 

10628374_945367522145640_913521470233221

Odnośnik do komentarza

z trailera z tgs faktycznie mozna odniesc takie wrazenie - jest tak bojsbendowo i radosci ale juz trailer z ps3 pokazawal duzo mrocznych lokacji i akcji - bahamut w miescie, walka na dachach pociagu itp - zobaczymy co wymysli square - boli, ze systemowo to nie bedzie raczej stalo obok prawdziwego jrpg ale moze wyjdzie z tego jakis zjadliwy miks - oby jednak byl sowicie rozbudowany i oferowal fajne drzewko rozwoju i umiejetnosci bo bez tego to rutyna wkradnie sie szybko

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...