Skocz do zawartości

Final Fantasy XV


Pawel_S5

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba tylko w day-one edition, zresztą sam jestem ciekaw jak to będzie, jeśli w pudełku, to pewnie i w kwietniu będzie można dorwać egzemplarze z kodem. Bloodborne oczywiście też zakupiony, 440 razem wyniosła mnie ta przyjemność (Type-0 za 199zł). Jeszcze Toukidena kupiłbym, ale poczekam na jakąś obniżkę na storze.

Odnośnik do komentarza

U siebie w mieście, pierwszy raz tam zamawiam, więc zobaczymy jak wyjdzie:



Co do długości, samo story ma zająć 3-4 godziny(bez dodatkowych atrakcji), pewnie brak level cap i spory teren  zapewni dużo więcej godzin. No, ale ja w sumie czekam na samo Type, które trochę ograłem na psp, ledwo rozumiejąc cokolwiek, teraz pora nadrobić.

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

type-0 imo bedzie nawet lepsze niz to demko, ogolnie to genialny final, pogralem troche na psp i bylem zachwycony, wielka szkoda ze nie wychodzi to na vite, a tak no vita no buy i moze za sto lat dorwe jakas uzywke

 

demkiem XV sie nie jaram, nie lubie takich zagrywek, na spokojnie zaczekam na fulla, patrzac ile sie lat ta gra robi ten rok to jak premiera za rogiem

Odnośnik do komentarza

Muzyka podczas campingu:

 

 

 

Cieszy mnie, że w recenzjach dema piszą to:

 

It feels like a very long while since a Final Fantasy universe has felt like one I'd want to spend time in. I'm still not entirely convinced by the characters or that their chatter won't begin to grate after a few hours, but the juxtaposition of traditional Final Fantasy tropes and aesthetics with more modernised, realistic elements like the party's car and costumes didn't trouble me nearly as much as I thought it would. Where a few of the past series entries felt like you were being harried down a long corridor, funnelled from one fight to another, Final Fantasy 15 seems to appreciate the quieter moments as much as the whirl of battle or the excitement of exploring: cooking, wandering, telling stories, standing still and looking.
 

 

 

Eurogamer

 

Tego brakowało w trzynastce. Tych momentów ciszy, zadumy, relaksu, którego nie brak w starych odsłonach.

 

 

Parę screenów z dema:

 

2v2qw6q.png

 

AHUAR3Q.png

 

zLQRtG6.png

Edytowane przez Artesal
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Słucham tej muzyki i od razu przypominają mi się czasy z Fajnalami z PSX. Idealna muzyka do zwiedzania jakiegoś miasta osadzonego nad brzegiem morza. Pod względem technicznym ta gra zarządzi, już teraz wygląda bardzo dobrze, a jeżeli mowa o niedokończonym silniku, to w końcowej wersji na pewno wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. Ogólnie ostatni raz tak napalony na Fajnala, to byłem chyba za czasów FFX. Mam nadzieję, że nic nie popsują i na premierę dostaniemy grę, którą będzie można postawić na półce obok starych części.

Odnośnik do komentarza

Summon dostepny w demie:

 

http://www.twitch.tv/arekkzgaming/c/6335216

:banderas:

 

Whoa...teraz to czuc moc summona. Martwi mnie tylko to Press A to summon...mam nadzieje ze ta gra nie pojdzie w slady press X to Jason bo widzialem ze kolesie tylko klepali sobie atak a ten summon to taki press hit to win troche byl...no nie wiem mam nadzieje ze sie myle bo to chyba pierwszy final od dawna ktory wzbudzil moje nadzieje na powrót.

Odnośnik do komentarza

No, musialem wybrac z menu opcje summon i wcisnac X.

 

Jak umarles? Nie pamietam zeby tak bylo :) Owszem byly specjalne materie jak Phoenix w FF7 ze podczas smierci rzucasz last resort ale wydaje mi sie ze w tym przypadku to jest poprostu mechanika gry ktora ostatnio jest popularna, 0 hp, czerwony ekran o Boze umre press A to win.

 

Obejrzyj filmik jeszcze raz i powiedz mi ze tak nie jest.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

O jakim press to X mowa ? Przecież większość FF, to po prostu przyzwanie summona z command list i tyle. Dodatkowo bardzo rzadko się przydawały (w zasadzie prawie w ogóle). Były wyjątki z ich mechaniką jak Type-0, FF XII, FF X, chociaż ostatecznie nawet i w Tidusowym Finalu, były tylko ozdobą i punktem historii (minus Yojimbo).

No i nie jest tak przecież, że w FF XV możesz chodzić i co minutę walić summonem, tutaj pełnił rolę  swojego rodzaju overdrive'a /limit break.

Odnośnik do komentarza

O jakim press to X mowa ? Przecież większość FF, to po prostu przyzwanie summona z command list i tyle. Dodatkowo bardzo rzadko się przydawały (w zasadzie prawie w ogóle). Były wyjątki z ich mechaniką jak Type-0, FF XII, FF X, chociaż ostatecznie nawet i w Tidusowym Finalu, były tylko ozdobą i punktem historii (minus Yojimbo).

 

No i nie jest tak przecież, że w FF XV możesz chodzić i co minutę walić summonem, tutaj pełnił rolę  swojego rodzaju overdrive'a /limit break.

 

No ja nie wiem jak jest w FF XV dlatego zaczalem luzna dyskusje ze ten czynnik jest dla mnie niepewny, bo widze ze postac dostaje łupnia, HP spada do 0 i ona zamiast sie przewrocic to sobie chodzi i wyskakuje napis PRESS A TO SUMMON(TO WIN). Oczywiscie pewnie zostalo to zrobione na potrzeby dema zeby zaprezentowac to i owo, ale zasialo u mnie male ziarno nie pewnosci ktore sie zapewne wyjasni jak juz kupie gre (a patrzac na to narazie, poza tymi chlopaczkami to wszystko mi sie bardzo podoba).

 

No nic mam nadzieje ze sie myle i bedzie kozacki tytuł.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...