Skocz do zawartości

Final Fantasy XV


Pawel_S5

Rekomendowane odpowiedzi

Blantman ale się ogarnij. Porównujesz szmirę jaką był jest i będzie FFXIII gdzie nawet demko Duscae gniecie wszystko co było w tamtych szrotach. Jak straciłem wiarę w Square przez XIII-tkę (i ogólnie poprzednią generację) tak w przypadku stacjonarnych RPG'ów zj XV-tką mnie kupili od razu, zwłaszcza za system walki. Ja wiem że Ty byś wolał kolejnego GI Joe ale jak określasz grę przez typy bohaterów to po co w ogóle tutaj zaglądasz? Sprawdź to demko (a raczej już dwa) a przekonasz się że jest lepiej. 

 

Jaram się jak bateryjka. Boże Square wraca do formy i w d.upie mam malkontentów którzy dalej nie wierzą w tą firmę (albo narzekają na w zasadzie każdą obecnie grę), dali mi dwie świetne części Bravely, nadciąga Ikenie no Yuki to Setsuna a teraz jeszcze powrót wielkiego Triple A JRPG (a za jakiś dłuższy czas jeszcze Shenmue III od Suzukiego - nadzieja matką głupich ale ciesze się że tym razem jestem głupi i nie przestałem wierzyć). A jeżeli ktoś jeszcze napiszę że to nie jest ten Final bo nie ma turowego systemu walki lub to nie któraś tam część, to ja tylko powiem aby poszedł sobie w tą wybraną część pograć i przestał marudzić. 

Odnośnik do komentarza

tak ogladam te trailery i gameplaye i animacja(w sensie fps) wydaje mi sie dziwna, gra czasem tnie, popup miejscami jest dramatyczny, widac ze sporo pracy nad optymalizacja jeszcze przed nimi albo oczekiwanie na ogrywanie na ps4k :P

 

wg gafa nic sie nie zmienilo wzgledem starego dema - jest dalej spora roznica ps4 vs xone jesli chodzi o technikalia

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Blantman ale się ogarnij. Porównujesz szmirę jaką był jest i będzie FFXIII gdzie nawet demko Duscae gniecie wszystko co było w tamtych szrotach. Jak straciłem wiarę w Square przez XIII-tkę (i ogólnie poprzednią generację) tak w przypadku stacjonarnych RPG'ów zj XV-tką mnie kupili od razu, zwłaszcza za system walki. Ja wiem że Ty byś wolał kolejnego GI Joe ale jak określasz grę przez typy bohaterów to po co w ogóle tutaj zaglądasz? Sprawdź to demko (a raczej już dwa) a przekonasz się że jest lepiej. 

 

Jaram się jak bateryjka. Boże Square wraca do formy i w d.upie mam malkontentów którzy dalej nie wierzą w tą firmę (albo narzekają na w zasadzie każdą obecnie grę), dali mi dwie świetne części Bravely, nadciąga Ikenie no Yuki to Setsuna a teraz jeszcze powrót wielkiego Triple A JRPG (a za jakiś dłuższy czas jeszcze Shenmue III od Suzukiego - nadzieja matką głupich ale ciesze się że tym razem jestem głupi i nie przestałem wierzyć). A jeżeli ktoś jeszcze napiszę że to nie jest ten Final bo nie ma turowego systemu walki lub to nie któraś tam część, to ja tylko powiem aby poszedł sobie w tą wybraną część pograć i przestał marudzić. 

za kogo ty mnie masz ? gram w gearsy ale gram też w dragon questy czy tales of.

 

Po prostu nie wierzę w puste obietnice. Filmiki filmikami ale bohaterowie do mnie nie przemawiają .Są plastikowi . Naprawdę Square potrafił kiedyś robić fajnych bohaterów ale od ffx to równa pochyła w dół. W FFX można jeszcze było znaleźć kilka fajnych postaci ale był też kijowy protagonista. To co było potem.... ehhh  . Od tylu lat square nie wypuściło dobrej gry więc nie wierzę póki pełnej wersji nie zobaczę . Braverly default mi się średnio podobało a to podobno nawet nie square robił tylko jakieś zewnętrzne studio.  Tak czy siak nie rozmawiasz z osobą co jest świeża w temacie jrpg bo łykam prawie wszystko tylko mój gust jest mocno selektywny. Np zachwalane Ni no kuni mnie po 30 h znudziło a Resonance of fate bardzo mi się podobało mimo krytyki dużej iloci osób :D

Odnośnik do komentarza

Akurat z GI Joe rzuciłem przez porównanie wyglądu postaci z FFXV do bezpłciowców z Zachodu ale skoro trafiłem jednak w sedno to jest śmieszniej xD

 

Nie wątpię że grasz od lat i tego nie neguje, masz własny gust to również szanuje ale ostatnio mam wrażenie że żadna gra Ci się nie podoba (może tak trafiam z tytułami). No widzisz podoba Ci się Resonance of Fate ale tam są dosłownie takie same postaci (bo nie powiesz mi że nie). Tobie się seria Bravely średnio podoba, ja jestem nią zachwycony nie dość że za chara design odpowiada Akihiko yoshida to i mam bardzo klasyczne jRPGi w pięknej stylistyce. A głównym developerem jest Silicon Studio. Kwestia gustu, tak jednak jak pisałem, nie skreślaj gry jeżeli nawet w nią jeszcze nie grałeś. Reckami też się nie sugeruj skoro często twierdzisz że są o kant dupy. Polecam Ci zagrać w demka, jeżeli ani grafa, ani system walki Ci nie podpasuje to ciężko mi będzie stwierdzić co mogłoby Cię do nowego Finala przekonać. Jednak ja jestem zdania że dzisiejszym tytułom trzeba bardziej dać szanse na wykazanie się niż jechanie wszystkie jak leci że to szrot. Dla mnie Square idzie w dobrym kierunku od kilku lat a słaby okres z poprzedniej generacji jestem w stanie im wybaczyć. A co do chara designu to w zasadzie taki sam będziesz miał w remake'u VII-tki. W końcu za art design i chara design dalej odpowiada Amano z Nomurą to co tutaj miałoby się zmienić? 

 

Mojego marzenia stricte Fantasy Finala jakim była IX-tka i tak nigdy nie dostanę ale nie przeszkadza cieszyć mi się poniektórymi odsłonami. W d.upie mam czy to będzie mesjasz czy nie bo i tak wielu uzna po ograniu paru godzin że to nie to co miało być ale mnie to rybka, grunt to przede wszystkim radość którą daje Ci ta gra a skoro same trailerki i kawałki gameplayów mnie nakręcają do granic możliwości to jest dobrze.

 

 

@Ficuś

Twoje dywagacje nt. Shenmue przemilczę bo standardowo pleciesz przysłowiowe bzdury. A ocenę Shenmue III pozostaw mnie bo nigdy nie kieruje się tym co kto inny mówi (bo tak naprawdę oczekiwań nie mam żadnych więc czym mam się rozczarować? może być tylko lepiej i z każdym kawałkiem gameplayu i screenów jest tylko lepiej). 

Odnośnik do komentarza

Ta część trailera z piosenką Stand by Me genialna, pięknie uchwyca nastrój gry. Ale ta pierwsza połowa... Trochę mnie odepchnęła.

 

 

Co do tego demka co dzisiaj wyszło, to podobno jest bardziej tech demo do pobawienia się

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

Ograłem demko na X1 i PS4. Faktycznie jest to takie tech demo. Pokazuje fizykę, zmienne warunki pogodowe, jak wygląda walka, wszystko uproszczone bardzo. No i pod koniec jest walka z bossem, która jest już normalna. Całkiem fajne :)

 

Graficzka przyjemna dla oka ale framerate nie jest stabilny i AA trochę kuleje (na obu konsolach), co trochę rzutuje na ogólny odbiór wizualiów.

 

EDIT:

OST pierwsza klasa <3

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Co do tego demka co dzisiaj wyszło, to podobno jest bardziej tech demo do pobawienia się

Tak właśnie jest, to jest pokaz możliwości silnika gry, który nawiasem mówiąc szału nie robi a nie demo samej gry. Możemy zmieniać pogodę, porę dnia, zmieniać się w dziwne istoty, wygenerować samochodziki. Prawdziwą walkę toczymy na samym końcu dema (te śmieszne potyczki z kolorowymi gwiazdeczkami, sztucznymi ogniami nie można nazwać walką), możną ją powtarzać w nieskończoność. Na samym końcu lokacji jest przycisk, który ją resetuje.

Edytowane przez Neox
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...