Skocz do zawartości

Final Fantasy XV


Pawel_S5

Rekomendowane odpowiedzi

film ma za zadanie wyjasnic:

 

 

- czemu sa na pustyni

- kim w ogole oni sa (a wlasciwie to noctis, chcesz wiedziec kim sa jego koledzy to patrz na anime)

- czemu pojawiaja sie jacys zli a w tv i radiu gadaja o jakims zamachu

- cel na polowe gry (udac sie do altissii by spotkac sie z luna)

 

 

 

 

nie ma w grze w ogole zmianki o

 

bohaterze filmu, generale zdrajcy (pojawia sie tylko na filmiku), z tego co widze (chyba ze w dwoch rozdzialach sie pojawi) o tym grubym co pomagal lunie uciec z stolicy, starym murze i demonach itp

 

 

sa tez wg mnie niescislosci:

 

wg mnie film jasno sugerowal smierc brata luny, ubral pierscien, byl niegodny starych bogow i umarl, nagle z dupy jest w grze

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ehh, ten ending, szkoda strzepic ryja. No ale chociaz gameplay dobry wiec pora atakowac post-game. :cool:

 

btw. pol roku temu na 4chanie ktos juz zaspoilowal cala gre, w tym kilka kwestii ktore zostaly poruszone nt samego procesu tworzenia gry sie rowniez potwierdzily, miedzy innymi to ze story zostalo chaotycznie pociete i sklejone z planowanych 3 gier, w 1 gre, oraz to ze XVI powstanie jesli XVtka dobrze zejdzie.

 

Gdyby ktos byl ciekaw to tutaj jest wiekszosc z tego wycieku: http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1233181

Odnośnik do komentarza

Czytałem już o tym dwa dni temu. Wyszło na to, że przez odejście Nomury i zrobienie z planowanej trylogii tylko jedną grę, cały scenariusz jest skiepszczony. Dlatego pisałem parę stron wcześniej, że gra ostatecznie nie jest tym czym miała być w założeniu. Klimat dark fantasy zniknął, a fabuła została spłycona i kupy się nie trzyma.

Odnośnik do komentarza

Robiłem dungeon i trafiłem na buga, który spowodował, że na samym końcu boss pojawił się drugi raz, a Noctis postanowił to pier.dolic i nie przełączył się w tryb walki. Najbliższy save przed wejściem do labiryntu, dwie godziny grania psu w dupę.

 

Ta gra powinna nazywać się Bug Fantasy, bo błędów jest tu tyle, że nawet ketonal mi na ból głowy od ich ilości nie pomaga, nadzieja w patchach. Śmieszna trochę ta generacja giereczek

Odnośnik do komentarza

Fałszywy mesjasz, wad od groma, niektóre rzeczy kompletnie nie mają sensu, inne są bardzo ubogie, a jeszcze inne zbyt mało wyeksponowane. Tylko co z tego, skoro po 80h nadal mam co robić i nadal gra mi się przekozacko? Jeśli to nie jest rekomendacja dla tego Fajnala to ja już nie wiem jaka może być

Odnośnik do komentarza

Jasne, że nie. Miałem na myśli to, że to jeden z tych tytułów, które potrafią doprowadzić do furii tylko to po, by za chwilę czymś zachwycić. Nie jest to top RPGów, bo są tytuły znacznie bardziej przemyślane i ciekawsze. Tylko w tym przypadku działa magia serii, która każe nie skupiać się na wadach i czerpać fun z grania. I tego funu w FFXV znalazłem całe kopalnie

Odnośnik do komentarza

czy ja kuvva dobrze widze czy po 8chapterze, az do kuvva konca gry open world jest niedostepny (hunty, questy itp) i nawet przed finalowym bossem nie mozna sobie pofarmic i pobiegac po swiecie zbierajac itemki tylko to jedna wielka rynna z inventory i levelami jakie praktycznie osiagniemy do polowy kuvva gry???????!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Jest dostępny, jak pójdziesz spać to masz opcję Call Umbra i możesz sobie wrócić do open world.

 

Odkładam giereczkę do czasu obiecanego przez kitajców New Game+. Po namyśle podnoszę ocenę z 8.5 do 9, świetna giereczka.

 

wmEIESv.png

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Spoko, pamiętam, że sam miałem pluć jadem i nienawiścią na programistów, ale się ogarnąłem :) Nie ma też rzeczy których nie da się zdobyć w post-game, więc wtedy można sobie na spokojnie kończyć questy, hunty, dungeony i takie tam

Odnośnik do komentarza

Przy pierwszym odpoczynku i levelowaniu dobilem do 5lvl. Nie wiem czy to dużo jak na tą grę ale jak na rpga to całkiem sporo :D Potem zrobiłem trzy hunty i teraz niestety wypadł mi wyjazd do ojczyzny więc narazie nici z grania :/ Ale gra spoko, nawet bieganie po pustyni mi nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...