Jump to content

Strife

Użytkownicy
 • Content Count

  1035
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

203 Wybraniec

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • PSN ID:
  Strife81_Pl
 • Nintendo ID:
  Strife

Recent Profile Visitors

1307 profile views
 1. Piękna zrzynka z Crazy Taxi, szkoda że miasto jakieś takie puste i ponoć sega macza w tym też palucha.
 2. Chyba że ma się ręce jak mała dziewczynka to ma lepsze.
 3. @MierzejX dzięki, najprostsze metody najskuteczniejsze, działa jak ta lala
 4. Karcioche muszę w pstryku wymienic, czy można starą skopiować na kompie i wgrać wszystko na drugą? Czy muszę się chrzanić i wszystko sciagac ponownie co mnie interesuje?
 5. Chyba na eshopie najtaniej, bo marios lata za 199, a luigi za 185 w pudełkach.
 6. Zależy jak bardzo zasyfiony jest joycon, u małego w konsoli i w mojej pomogło wd40, dwa razy psikniete, u niego rok temu i zero problemów jak narazie, u mnie 3 miechy temu i jak narazie luz, obie konsole mają ok 3 lat.
 7. Strife

  Genshin Impact

  Pograłem trochę i daje radę jak na darmówkę, ale czekam aż pojawi się na pstryka, bo że stacjonarnym graniem u mnie cieńko.
 8. Dla mnie to najlepsza "piłka" o ile tak to można nazwać od czasu ISS 98. Wtedy się grało z kumplami i miód wylewał się z ekranu, w Tsubase pykam z synem i wyciek miodu jest podobny. Zdobywanie nowych umiejętność dla swojego piłkarza jest zrobione świetnie, cztery razy już przelazłem grę i leci piąty raz, tym razem Brazylia na celowniku.
 9. Bawił się ktoś w to? Za friko jest do zassania.
 10. Power braclet znajdziesz w drugim dungeonie.
 11. Staraj się nie odwalić kity przez całą grę, bo masz wtedy true ending.
 12. Jest nadmuchany i bardzo chętnie wsysnę cały hel z niego . Syn z przyjemnością ogra mariany, a ja z chęcią 64, bo nigdy nie miałem okazji.
 13. Te trzy mariosy 3d na karcie wszystkie będą czy trzeba będzie coś dociągać z neta? Raczej bez problemu powinny się zmieścić.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.