Skocz do zawartości

Ostatnio widziałem/widziałam...


aux

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lukasz
niedawno na tvn byl film "tajemnica brobeck mountain"według mnie to jest najlepszy film w dziejach!!!scenariusz,aktorzy,rezyseria i wiele inych najlepiej zagrał heath ledger ale gylenkhal tez byl dobry film klasyka według mnie 6/6a nawet 100/6!!

 

prowo albo prawdziwy debil.

Odnośnik do komentarza
niedawno na tvn byl film "tajemnica brobeck mountain"według mnie to jest najlepszy film w dziejach!!!scenariusz,aktorzy,rezyseria i wiele inych najlepiej zagrał heath ledger ale gylenkhal tez byl dobry film klasyka według mnie 6/6a nawet 100/6!!

 

prowo albo prawdziwy debil.

 

dlaczego niby ? raczej Ty obrażając użytkownika, film bardzo dobry.

Odnośnik do komentarza

z oscarowych kandydatów, obejrzałem ostatnio 3 filmy, droga do szczescia, ciekawy przypadek B. B. , slumdog millionaire

 

droga do szczescia - nudny, bez rewelacji, temat poruszany setki razy, ledwo co dotrwałem do końca 4/10

ciekawy przypadek benjamina buttona - dłuuugi (to akutat in minus), całkiem przyjemny film, jednak nie zasługuje na tyle nominacji 6+/10

slumdog millionaire - rewelacyjna ścieżka dźwiękowa, rewelacyjne zdjęcia, bardzo fajnie sie oglądało, ciekawy, nie nudzi, nieco z(pipi)ane zakończenie, najlepszy z wszystkich w/w 8/10

Odnośnik do komentarza

Mnie Slumdog Millionaire znudził piekielnie, ziewałem non stop. Jeden plus to Salim, który jest reinkarnacją Michaela Jacksona z czasów jak był jeszcze człowiekiem.

 

Ostatnio:

Włoska Robota- straszna bajucha, ale można sobie obejrzeć i pomarzyć co by się kupiło, gdybyśmy byli w skórze głównych bohaterów (btw. zielony aston jest paskudny :/)

 

Sezon na Misia 2- z ostatnich kontynuacji wg. mnie lepsze toto było od Madagaskaru 2, chociaż też nie wprawiło mnie w zachwyt. Uwielbiam sceny, w których poniewierają królikami xDD Z tą częścią jeszcze doszedł nowy ulubieniec tłumów, wychudzony pies z problemami głowy ;)

 

Zombie Strippers- był na dysku, włączyłem z ciekawości, zwijałem się ze śmiechu, ale po 20 minutach doszedłem do wniosku, że to już nawet śmieszne nie jest i musiałem wyłączyć. Jak ktoś dotrwał do końca to niech mi napisze co mądrego się stało na końcu ;)

 

 

Odnośnik do komentarza

Oglądałem Choke i kurde sam nie wiem. Niby fajne, ale jak dla mnie nieco za krótkie. Ogląda się to jak ciąg klipów, jeden za drugim i brakuje jakiejś płynności. Wszystkie wątki są potraktowane po macoszemu, co razi szczególnie, gdy czytało się książkę (a na nieszczęście filmu, czytałem ją niedawno po raz drugi). Jest kilka zabawnych momentów, niektóre fragmenty dobre (

wiernie oddana scena "gwałtu"

), ale brak tu spajającego to w całość klimatu. Mam też wrażenie, że budżet był śmiesznie mały. Zdecydowanie za krótko, zabrakło przynajmniej 30 minut, a tak - streszczenie książki wyszło. W dodatku nie trzymające się kupy.

Odnośnik do komentarza
Body of lies - nowy film Scotta. Spoko. Jest krew, przeklenstwa, tortury, dobry leo i russel. 8 na 10

Body of lies

 

Druga połowa filmu ratuje wszystko. Momentami nieźle się wynudziłem, przez godzinę nie wiadomo było w ogóle o co chodzi, kto, gdzie, dlaczego, po co ... tak sobie latali po pustyni, łapali złych ludzi, szczelali, coś tam wybuchało, a pomiędzy tym masa niejasnych dialogów tak jakby gdzieś po drodze zgubili pół scenariusza.

 

Crowe strasznie mi nie przypasował tutaj. Zawiodłem się trochę, ten film jest podobny do Pride & Glory pod niektórymi względami. Byłem nastawiony na coś super, a okazało się, że to nic specjalnego.

6+/10

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...