Skocz do zawartości

Ostatnio widziałem/widziałam...


aux

Rekomendowane odpowiedzi

stay - W sumie nie wiem za bardzo jak mam odebrac ten film.
Dzięki za opiniotwórczą i wymowną recenzję.

 

 

 

Po senasie bylem w takim stanie, ze nie wiedziałem w ogole co napisać - nie wiem ,czy to pozna pora sprawila, czy moja jakaś głupota, ale z tego filmu mało co skumałem o.O

No bez przesady. Film dobry, nawet bardzo, ale to tak jakby chceli zakręcić fabułę, przez cały film oglądamy jakąś sobie historyjkę prawie nie związaną z zakonczeniem, a w ostatnich minutach praktycznie wszystko jest jasno powiedziane co sie stało.

To nie jest rasowy horror,raczej dramat grozy oparty o problem samotnosci i dorastania.Bardzo dobre kino.POZWOL MI WEJSC.

Edytowane przez cureman
Odnośnik do komentarza

7 dusz - na dobra sprawe nie wiedzialem nawet co to za film, poza faktem, ze gra w nim W. Smith. Jak sie okazalo jeden z lepszych jakie widzialem w ostatnim czasie. Historia poruszajaca i... prawdziwa (prawdopodobna), takie odnioslem wrazenie. Bardzo podobala mi sie rola Rosario Dawson. Fabuła moze i od pewnego momentu przewidywalna (zaden minus), ale oglada sie ze wzruszeniem do samego konca. Co by nie napisac, mimo pozytywnych aspektow w zakonczeniu, jednak przykry film. Polecam.

Odnośnik do komentarza

Szybko i Wściekle - pierwsza myśl - 'co słabe autka' , słabi aktorzy - dobrze, że chociaż trójka (głównych) została z pozostałych wersji. Lett [*]. Chyba najsłabsza część.

Pianista - jak zwykle z opóźnieniem oglądam dobre filmy. Dużo osób go krytykuje, a ja pochwalę i to nie dlatego, że Polanskiego. Świetny dobór aktorów. Realistycznie przedstawiona sytuacja żydów w gettach. Niektóre sceny dość drastyczne. Mam nadzieję, że nie doczekamy już nigdy takich czasów. : /

Incubus - na początku zapowiadał się dość dobry 'dreszczowiec' , ale później zawiało nudą. Nie polecam.

Manna - kolejna polska produkcja - nie warta poświęcenia chociażby sekundy.

dziennik nimfomanki - ruchanie butelką po coli - so sweet & so romantic. xD W kinie brechałam się z tego co chwila, a ludzie, którzy mieli mokro w gaciach patrzyli się na mnie jak na idiotkę. Dno.

orgazmo - dobra komedia producentów South Park'u. Polecam. ;]

 

Odnośnik do komentarza

memories of murder - koreański film na faktach o sprawie seryjnego mordercy kobiet, którego nigdy nie ujęto, wyszedł z tego nienudzący komediodramat z kilkoma dobrymi motywami

typ z glanami wymiatał, zwłaszcza przy skoku przez biurko na ryj podejrzanego;]

7+/10

 

dead snow - głupkowaty slasher produkcji norweskiej ze żwawymi nazi-zombie, dla koneserów flaków będzie w sam raz 7-/10

Odnośnik do komentarza
Gość Grzegosz

Źródło (The Fountain)

Aronofsky zdecydowanie przesadził z nagromadzeniem różnych motywów (ktoś już chyba o tym wspominał). Z jednej strony film można interpretować na mnóstwo sposobów, z drugiej zaś - z początku ciężko zorientować się, o co tutaj tak naprawdę chodzi. Mimo tego film może poruszyć, do czego przyczynia się genialna ścieżka dźwiękowa. Muzyczne arcydzieło. 7/10

 

Zapaśnik (The Wrestler)

Bardzo przewidywalny film. Nie wiem dlaczego, ale miałem nieodparte wrażenie, że już gdzieś taką historię widziałem. Przed seansem naczytałem się mnóstwa pochlebnych opinii o grze Rourke'a. No cóż, ludzie mieli rację, bo w kreację podstarzałej gwiazdy wrestlingu, rzucającej co rusz od niechcenia "fakami", aktor wpasował się idealnie. Mimo że zakończenie może pozostawiać niedosyt, to jest coś intrygującego w tym filmie, dlatego z pewnością obejrzę go jeszcze raz. Rozczarowuje natomiast mało wyrazisty soundtrack Mansella, który na szczęście uzupełniają rockowe klasyki. 7/10

Odnośnik do komentarza

Skazany na Bluesa

 

wreszcie obejrzalem ten film, bo juz nie mogłem sluchac 'obejrzales wkoncu ten film? stary zobacz, warto'

no i nie przejechalem się - Tomasz Kot zaskoczyl dobra rola, reszta to tylko uzupelnienie, pare scen

jak np. kiedy synek wchodzi do kibla i zastaje starego cpajacego

naprawde dobrych i zapadajacych w pamiec. Nie podobaly mi sie obrazy 'jazdy' po cpaniu, ale to juz marudzenie zwykle. I zabraklo w sciezce dzwiekowej Lunatyków :(

4/6

Edytowane przez banny
Odnośnik do komentarza

X-Men Geneza : Wolverine

 

Oczekiwany film okazał się nieporozumieniem. Pół godziny przed końcem seansu przymknęło mi się oko. Wersja niezgodna z komiksową. Historie wyssane z palca. Trylogia X-Mena była o niebo lepsza. Słabe. Nie polecam, bo na prawdę szkoda kasy.

Odnośnik do komentarza
Mimo tego film może poruszyć, do czego przyczynia się genialna ścieżka dźwiękowa. Muzyczne arcydzieło. 7/10

No właśnie, CAŁY soundtrack to jest masakryczne dzieło sztuki. A smakuje wyśmienicie szczególnie po seansie. Tym bardziej szkoda, że Mansell nie miał pola do popisu we Wrestlerze.

Odnośnik do komentarza

Walkiria 8/10 - Tom Cruise nie zawiodl i wykreowal naprawde charyzmatycznego bohatera. Mimo kilku przeklaman film godny uwagi pokazujacy ze nie wszyscy Niemcy, nawet ci na gorze, popierali dzialania Hitlera.

 

Synowie mafii 7/10 - spodziewalem sie konkretnego filmu gangsterskiego a tu wyszla lekka kicha. Skradzione pieniadze przez 2 skejtow jarajacych trawe, zalatwianie roboty przez niedoswiadczonych gogusiow (nie liczac Vin'a "wiecznego kozaka" Diesela), ojciec nie doceniajacy syna i wiele innych elemntow robiacych z tego bardziej film sensacyjno-rodzinny. Tylko Vin trzyma jakis poziom za do dodatkowe 1 oczko.

Odnośnik do komentarza

The Blues Brothers - musiałem sobie przypomnieć ! Załączam ten film co jakiś czas specjalnie by posłuchać samej muzy a to już świadczy o klasie soundtracku. Jako komedia film naprawdę mnie rozbawił(specjalny oddział policji ze swoim okrzykiem lol), przyczyniła się do tego gra aktorska, szczególnie Belushiego(R.I.P. Johny). Ha zapomniałem o pościgach, kurde w Polsce nigdy nie powstanie taki film :( Naprawdę musieli wybulić sporą sumkę na taką liczbę zniszczeń(hipermarket, police cary :o). Kolejnym brylantem są gwiazdy jak choćby Ray Charles czy Aretha Franklin(jej głos :o). genialny film, z tego co pamiętam wersja "2000" też nie jest zła. 9-/10

Odnośnik do komentarza

Crank 2.

 

10/10. Reszta w temacie o filmie. Pewnie w kinie by sie to lepiej ogladało, bo dzieciarni nie wpuszczają, a by sie obserwowało jak ignorancji systematycznie opuszczają sale.

Odnośnik do komentarza
Gość Siwy_

czekajac na wyrok - w sumie dobry film, bylby nawet bardzo dobry gdyby nie halle berry na ktora to po prostu nie moglem sie patrzec w tym filmie (a dostala za te role oskara O_o). a spodobaly mi sie w tym filmie glownie relacje miedzy "rodzina" grotowskich, rola oraz gra aktorska ledgera i przemiana hanka po tragedii ktora spowodowal, reszta bez wiekszych zastrzezen.

 

6-7/10

Odnośnik do komentarza
Gość lukasz
Import/Export- dużo się nasłuchałem o cudach nie widach jakie miałem zobczyć a wyszedł trochę przehajpowany film. O co tu chodzi właściwie ? Problemy ludzi z dołów społecznych ? To było milion razy w kinie. Globalizacja przez, która Ukrainka i Austriak ani u siebie ani na obczyźnie nie mogą znaleźć świętego spokoju ? Zdecydowanie za dużo tam kalek i startych klisz. Jak dziewczynie źle się wiedzie to co robi? Idzie zarobić d.upą. Ile razy już oglądaliśmy filmy o bezdusznym zachodzie i uczuciowym, ale biednym wschodzie? Dlaczego wszystko na wschód od "zachodu" zawsze pokryte jest śniegiem ? O prostyuowaniu się szeroko pojętego trzeciego świata pisał już pare lat wcześniej Houellebecq w Platformie. Polecam raczej tam zajrzeć. Filmowi Siedla daję 3+/6. Plus za scenografię i czasami niezłe aktorstwo.
Odnośnik do komentarza

Szybko i (pipi)a Wściekle - jak ja uwielbiam takie niszowe produkcje. Mega odpał po ciężkim dniu w robocie. Miał być Diesel i jest, mocno, szybko, ujęcia, smaczki i ten feeling. Aj low dys szit. 10/10.

 

Signuś zlewam na te aspekty. IMO, lepiej wypadło niźli Gears of War 2 z tym swoim better, sretter.

 

Signuś 2 - nie nie stary, multi w jedynce rządziło i dzieliło. 2 lata w jedną grę? w moim wypadku to ewenement.

Edytowane przez ChevChelios
Odnośnik do komentarza

Tylko w tych Szybkich zabralko wyscigow, furek i lasek. Zrobil sie film pseudoakcji ala dobry policiant to rowniez zly policjant. Najlepsze z calego filmu to scena otwierajaca. Furki takie jak Nissan dla Brajana i jakis musle do Doma staly sie nudne. Ile razy mozna je widziec? Nawet slabe FnF TD bylo lepsze bo mialo furki, laski i wyscigi. Tutaj mamy zemste w wykonaniu Doma + pomoc Brajana

 

Ile wazy kon trojanski - nudny, nudy, nudy. Brak oceny. Miala byc komedia a wychodzi bezplciowy film. Omijac

 

El Kobiko - GOW2 lepiej wypadl podwzglem singla z Better,itp multi w obu grach ssie.

Edytowane przez signap
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...