Skocz do zawartości

Ostatnio widziałem/widziałam...


aux

Rekomendowane odpowiedzi

Persepolis (2007) - ciekawy pomysł realizacyjny i temat... dobry kawałek kina, ale to nie moja estetyka, więc zachwytów nie ma:)

 

Terminator Salvation (2009) - dobre współczesne kino akcji. Dużo się dzieję, ładnie wygląda [sFX i kolorystyka],wszystko dookoła ładnie wybucha i bosko brzmi. Reszta nierówna, czasem lepiej czasem gorzej- montaż, gra aktorska, scenariusz.

 

Pineapple Express (2008) - Seth Rogen, trawka, mafia i jest całkiem śmiesznie.

 

China Blue (2005) - dokument o chińskich fabrykach produkujących nasze jeansy...tu nie ma co gadać - to trzeba zobaczyć.

 

Reservoir Dogs (1992) - klasyk... komentarz zbędny:)

 

Some Kind of Monster (2003) - hmm dobre, szczere i... co ciekawe [przynajmniej dla mnie] stanowi integralną część albumu St. Anger - po tym filmie ta płyta nabiera innego "smaku".

 

X-Men Origin Wolverine (2009) - Jestem fanem Logana i spółki, ale to to jest rozczarowanie... a miało być tak pięknie - adaptacja "Weapon X" Windsor-Smitha i hit murowany:)

 

Manufactured Landscapes (2006) - jak w przypadku China Blue... słowa to za mało... trzeba obejrzeć

Odnośnik do komentarza

Reservoir Dogs - też ostatnio zaliczyłem, plusów za dużo żeby wymieniać, niektóre sceny ostro zachodzą w pamięć

( Pan Blonde i jego tortury w rytm muzyki :] ), szkoda tylko że nie pokazano samej strzelaniny w banku i tego co się stało z Panem Blue.

 

Terminatora mam nadzieje jutro przyjąć na klatę, więc zobaczymy czy warto było ruszyć dupsko do kina :]

Odnośnik do komentarza

Uśpieni / Sleepers (1996) - Swietny dramat w grubej obsadzie - Bob De Niro, Kevin Bacon, Brad Pitt, Dustin Hoffman. Film opowiada o czwórce kumpli, ktorzy dorabiaja sobie u pewnego gangstera. Do tego utrzymuja bliskie relacje z ksiedzem (De Niro), ktory probuje ich skierowac na uczciwa droge. Niestety nie udalo sie i przez pewien czyn trafiaja do poprawczaka gdzie ich zycie zmienia sie w pieklo, z ktorego prawdopodobnie nigdy nie uciekna. Pozniej, jako juz dorosli ludzie obmyslaja plan zemsty.

Bardzo dobry film. Polecam.

8 na 10

Odnośnik do komentarza

Wanted - fajne kino akcji, swietne efekty kul , troche 'bajka', ale dla rozluznienia moze byc :)3+/6

 

The Bank Job - lubie , naprawde lubie takie filmy.Historia na faktach, o obrabowaniu banku (a jakze :]) z

tym panem:

jason-statham.jpg

nie bede nic wiecej pisal, o samej kradziezy itp, gdyz to moze tylko zniszczyc film ;]

warto

5/6

Edytowane przez banny
Odnośnik do komentarza
Deathnote dla mnie 9/10 z początku trochę zamułka ale potem się rozkręca jak ktoś lubi japońskie kino to obowiązkowo .

 

Nieeee, anime 10x lepsze.

 

 

 

 

Żyj szybko, umieraj młodo - Fajny film, fajna muza, fajny klimat i pomysły. Fajny film.

 

Cztery pokoje - jedynie ostatni wątek Tarantino rządzi, poprzednie (z Madonną, Banderasem) do pieca. Tim Roth zagrał jakoś tak średniawo.

 

Joe Black - Przydługawyyy, ale Pitt zagrał mistrzowsko. Można obejrzeć we dwoje.

 

Big Lebowski - kocham ten film, genialne dialogi, jeden z najbardziej lekkich filmów jakie widziałem no i postacie rządzą.

 

 

Odnośnik do komentarza

Nowicki, już wiem który to gościu. 52 Dębiec zrobił jeden kawałek pod ten film.

 

Jak byłem mały to w czarno białym biazecie jeszcze te stare filmy oglądałem, kiedyś to było kino a dziś :/ Jeszcze Trójkąt Bermudzki jest ok, mniej wiecej tej samej klasy co te dwa filmy, Wielki Szu i Konsul.

9871b23ab862280fe467bd5a6c771e57.jpg

Odnośnik do komentarza
Deathnote dla mnie 9/10 z początku trochę zamułka ale potem się rozkręca jak ktoś lubi japońskie kino to obowiązkowo .
Gra aktorska na poziomie rekonstrukcji zdarzeń w polskim magazynie "997" w latach 80-90. Odradzam wszystkim! Plastikowe, skośne ludziki z zerowym wyrazem twarzy, ogląda się to jak ulicę sezamkową. Drugiej części już nie zdzierżyłem- usnąłem po 10 minutach.

 

Odnośnik do komentarza
Wanted - długo się za to zabierałem, spodziewałem się jakiegoś mega durnego, naładowanego kiczem i dennym scenariuszem filmu, a dostałem... naprawdę wciągające kino akcji z całkiem nie najgorszą fabułą. Zdziwko. Jest efekciarsko, jest brutalnie, z kilkoma ciekawymi zwrotami, a do tego z gołym tyłkiem Angeliny, więc jest bardzo dobrze. 8/10
Odnośnik do komentarza
Wanted - długo się za to zabierałem, spodziewałem się jakiegoś mega durnego, naładowanego kiczem i dennym scenariuszem filmu, a dostałem... naprawdę wciągające kino akcji z całkiem nie najgorszą fabułą. Zdziwko. Jest efekciarsko, jest brutalnie, z kilkoma ciekawymi zwrotami, a do tego z gołym tyłkiem Angeliny, więc jest bardzo dobrze. 8/10

 

Tak samo oceniłem:) Byłem ostatnio na Antychryście, a o moich wrażeniach można tu: http://dkc.blox.pl/ poczytać... 9/10

Odnośnik do komentarza

Terminator - Se odświeżyłem bom dawno nie widzial. Efekty sie postarzaly. Najbardziej to widac na animatronicznym pysku Arnolda, ale klimat osaczenia i terroru pozostal ten sam co kiedys. Krew, przemoc, fucki. Kiedys mogli nakrecic powazny thriller sajens fikszyn z elektornicznym morderca. Az przykro patrzec, ze juz takich filmow sie nie robi vide T4 z pg13.....

9/10

Odnośnik do komentarza

Elektroniczny Morderca 2 - Co za film! CO ZA FILM!!! Niesmiertleny klasyk. Nigdy mi sie nie znudzi. Tyle lat minelo, a efekty nadal kopią dupe. Kazda scena akcji niszczy, pojedynki T800 z T1000 tu synonim kultu, fabula caly czas mega interesująca mimo, ze zna sie ja na pamiec no i zakonczenie przy ktorym zawsze sie wzruszam. Film kompletny. 10/10 Nigdy nie bedzie lepszego Terminatora.

 

 

bardzo rozbawila mnie scena tuż po pokonaniu T1000, w ktorej Arnold wstaje i mowi - I need a vacation :) Nie wdzialem jej wczesniej. Dopiero teraz obejrzalem Pełną wersje filmu

 

Odnośnik do komentarza
Uśpieni / Sleepers (1996) - Swietny dramat w grubej obsadzie - Bob De Niro, Kevin Bacon, Brad Pitt, Dustin Hoffman. Film opowiada o czwórce kumpli, ktorzy dorabiaja sobie u pewnego gangstera. Do tego utrzymuja bliskie relacje z ksiedzem (De Niro), ktory probuje ich skierowac na uczciwa droge. Niestety nie udalo sie i przez pewien czyn trafiaja do poprawczaka gdzie ich zycie zmienia sie w pieklo, z ktorego prawdopodobnie nigdy nie uciekna. Pozniej, jako juz dorosli ludzie obmyslaja plan zemsty.

Bardzo dobry film. Polecam.

8 na 10

 

10/ 10. Mój ukochany film. Bardziej wzruszającego filmu nie widziałam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...