Skocz do zawartości

Ostatnio widziałem/widziałam...


aux

Rekomendowane odpowiedzi

Zgon na pogrzebie - typowy angielski humor, wiec nie kazdemu moze przypasc do gustu (w tym i mi). Bylo kilka zabawnych scen przy ktorych faktycznie sie zaśmiałem, na plus dziadek na wozku i naćpany prawnik. Obejrzec mozna, ale miodu nie ma, chyba, ze ktos lubi takie brytyjskie produkcje.

 

Gol 3 - najgorsza czesc. Poprzednie dwie skupiały sie na karierze Munez'a, tutaj nie ma go prawie w ogole, a calosc kręci się wokol jakiś romantycznych przygod dwoch angielskich pilkarzy;o. Syf.

 

Crank 2 - krotko - w swojej kategorii - nie do wyje,bania;). Nie podobał mi sie jedynie motyw walki Cheliosa z Japoncem w elektrowni, w ogole nie pasujaca scena. Poza tym wszystko absolutnie na plus, uwielbiam takie przesadzone filmy. Po obejrzeniu odswiezylem sobie jeszcze pierwsza czesc, ktora oceniam rownie dobrze, w dwojce jednak pojechali po calosci. Swietny film:).

Odnośnik do komentarza
Polowanie na piranię - właśnie leciało na jedynce, "zabili go i uciekł" po rosyjsku, genialny film, czuć było słowiańską fantazję i niekiedy prowizorkę wykonania, ale to nie pozbawia tegoż filmu miana pozycji dla koneserów kina akcji;], kilka genialnych motywów się znalazło np.

rzut kanistrem w typów

8+/10

zasnąłem na tym filmie i mnie to najbardziej wkurwia bo teraz nie mogę go znaleźć w necie a fajnie było zobaczyć Niko Bellic'a szalejącego w lesie :mellow:

Odnośnik do komentarza

Gangster numer 1- po obejrzeniu tego filmu przestalem sie dziwic czemu o nim nie slyszalem wczesniej mimo ze interesuje sie troche gangsterkim kinem. Jest to zdecydowanie najgorszy film o tematyce gangsterskiej jaki widzialem,naprawde ostatkiem sil wytrzymalem zeby obejrzec go do konca. Nie polecam go absolutnie nikomu.

Na osobna wzmianke zasluguje natomiast glowny aktor (nie pamietam jak sie nazywa ale gral Sylasa w Kodzie da Vinci) . Kur.wa przez caly film wygladal jakby opetal go szatan i tylko do takich filmow sie nadaje. Absolutnie nie pasowal do tej roli,ale wzbudzal wrecz przerazenie,przydalaby mu sie egzorcyzmy Emili Rose :D

Ogolna ocena filmu: 2/10

Odnośnik do komentarza
Fast and Furious

 

Mistrzunio w swojej klasie. Bezkonkurencyjny. Czwórka w wersji 720p.BluRay rozłożyła mnie już kompletnie. Zaliczone 4 raz. Dycha jak nic. Całą serię cenię, lubię i masturbuję się przy wolnym czasie. Ponadczasowe (pipi).

 

 

W swojej klasie ? czyli filmy dla nastolatków lubiących szpanować autem ;d ? Tu się zgadzam bezkonkurencyjny film zasługujący na mocne 7 .

Odnośnik do komentarza

Popieram, filmy się ocenia pod kątem gatunku i jego przeznaczenia, a nie własnego gustu, inaczej nie ma mowy o obiektywizmie. Można cieszyć jape na odmóżdżaczu, podobnie jak podniecać się artyzmem np... no wiem czego, ale na pewno nie PaRanOid pArKu.

 

 

Odnośnik do komentarza

I'm a Legend - nie chcę mi się dużo o tym pisać, zawiodłem się bardzo, ten film miał bardzo duży potencjał i zapowiadało się naprawdę dobrze. A wyszło przeciętnie, film krótki i urwany. Jak się pojawiła ostatnia scena i napisy to myślałem że ktoś jaja sobie robi.

zmutowani ludzie są po prostu żałośnie wykonani, zwłaszcza ten ich boss co napie.rdala banią w szybę :D Czekam aż Hollywood w końcu zachłyśnie się efektami komputerowymi i w takich sytuacjach jak ta wrzucać będzie ucharakteryzowanych statystów, a nie tanie efekciki

 

 

Pomysł dobry - wykonanie poniżej oczekiwań, nie polecam.

 

 

Lucky number Slevin, czyli zabójczy numer - nie obejrzałem do końca bo film się zacinał, tylko do momentu jak

Slevin tłumaczy złapanych w pułapkę rabinowi i Freemanowi o co chodziło tak naprawdę

, ale muszę stwierdzić że film bardzo fajny. Przede wszystkim dialogi, niektóre teksty rządzą. No i tajemnicza postać Bruca Willisa. Polecam obejrzeć jak nikt nie widział

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość lukasz
Debiutant- 15-letni intelektualista czytający Woltera marzy o romansie z obecną żoną swojego ojca a ląduje w łózku jej najlepszej przyjaciółki. Mogłoby być zabawne gdyby nie było tak pretensjonalne i gdyby nie było czkawką po "Absolwencie" (cała intryga) i "Cudownych chłopcach" (rys głównego bohatera). 2/6
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...