Skocz do zawartości

Ostatnio widziałem/widziałam...


aux

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą skończyłem oglądać Adrenalinę, film dobry, ale mam jedno pytanie (uwaga wielki spoiler)

 

 

Jak może być druga część tego filmu, skoro Chev umiera? To ma być jego schiza? zostaje cudownie uratowany? Drugą częśc chyba na siłe nakręcili :/

 

 

e: ok, zobaczyłem trailer 'dwójki', co za pierdolenie, ale i tak obejrzę ^_^

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Hurt Locker- dobre (a miejscami nawet bardzo dobre) kino. Nie zasługuje na Oscara w moim mniemaniu, jednak kilka mocniejszych momentów zaserwuje.

 

Pomysł, by dowódzcą oddziału saperów uczynić niezruwnoważonego emocjonalnie, szukającego adrenaliny kolesia uważam za genialny.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Daybreakers

 

 

ja pie,rdole co za shit, i te reklamy i napisy, hasła , lepsze od matrixa, kuta.s Defoe, i wogle.

Mowie wam, na granicy dobrego smaku, moze jeszcz eujdzie na piatkowy wieczor, ale i tak bedzie niesmak.

Odnośnik do komentarza

Wyspa strachu - świeżo upieczone małzenstwo decyduje sie spedzic miesiac miodowy na hawajskiej wyspie. na miejscu spotykaja jeszcze dwie pary. wszystkich przytlacza wiadomosc o brutalnym zabojstwie na Hawajach. Winni: kobieta i mezczyzna. Kazdy kazdego podejrzewa, w koncu wyjasnia sie kim sa mordercy i zaczyna sie polowanie. Podsumowujac, straszne (pipi), nie warte 5 minut. A Mila Jovovich wcale mi nie podchodzi, wiec nie bede z jej powodu zawyzał oceny. 2/10

 

Eden Lake - mam szczescie ostatnio trafiać na syfne filmy, ale tutaj jest nieco lepiej niz w opisany wyzej. Parka zakochanych wybiera sie nad jezioro pod namiot. Na plazy spotykaja grupke małolatów, ktorzy jak sie pozniej okazuje zostaja ich oprawcami. Oczywiscie mamy wiele absurdow, bezsensownych posuniec bohaterow, nieracjonalnych zachowan typowych dla thrillerow najnizszej klasy. Takie 4+/10.

Odnośnik do komentarza

Lost Highway - krótko, sen na jawie, ostre schizy, jak na razie mój ulubiony film Lyncha 9/10. Przeglądając fora widzę lament na temat bezsensowności tego filmu, że skomplikowany. Dla mnie o wiele bardzie na miano takiego zasługuje "Mulholland Drive", nie ujmując oczywiście ;] Teraz mam chęć pokazania go jak największej ilości osób, a to dobry prognostyk. 9/10

Odnośnik do komentarza

Jackie Brown-fajny dobrze pomyślany,z ciekawie uknutą intrygą film ze świetnie wpasowaną obsadą z De Niro,Forsterem,i oczywiście Grier na czele:).Aha no i reżyserią zajął się Tarantino,nie najlepszy jego film ale jak dla mnie na 8+/10 zasługuje.

 

The Road-trochę się zawiodłem,poza ciekawą relacją między ojcem(świetny Viggo) a synem podczas wędrówki w nieznane,dobrymi miejscówkami i niektórymi mocnymi scenami,nie znalazłem niczego godnego uwagi w tym filmie.Zwiastuny za bardzo nastawiły mnie optymistycznie do tego obrazu,a dostałem jedynie przyzwoity film z klimatycznie przedstawionym światem i niewiele więcej...7-/10

Odnośnik do komentarza

The Good, The Bad, The Weird - koreański western, akcja dzieje się w latach 30. w Mandżurii, trzech baddasów chce zdobyć mapę do starożytnego skarbu na którym łapę chce położyć mafia, koreańscy powstańcy, mandżurscy koczownicy i japońska armia. Świetny humor, nawiązania do spaghetti westernów, niezłe sceny walki i strzelaniny. I co ważne widać ciężką pracę kaskaderów a nie speców od efektów. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Tango i Kesz - No co za fajny i przezabawny film. Zawsze dostarcza duzo beki. 8/10

 

 

co Ty za gow.na ostatnio ogladasz ;]?

przeciez to jeden z najgorszych filmów w historii, dwoch pakerów z powaznymi minami patrzac na siebie spokojnie rozmawiaja podczas wyskakiwania samochodem z wybuchajacego z a nimi budynku, to jest definicja idiotyzmu w filmie ;]

Odnośnik do komentarza
przeciez to jeden z najgorszych filmów w historii, dwoch pakerów z powaznymi minami patrzac na siebie spokojnie rozmawiaja podczas wyskakiwania samochodem z wybuchajacego z a nimi budynku

Łał, w podobny sposób mozna opisać Rambo, Predatora, Komando i resztę klasyków kina akcji, którym bez wątpienia jest Tango i Kesz

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

No akurat tango i cash to kino klasy D przy reszcie.

 

 

the invasion

 

sci-fi z Nicole Kidman, mimo ze fabuła jest niczym nowym, to film jest naprawde dobry, duża zasługa głownej aktorki, nie dosc ze gra swietnie to jeszcze wyglada fenomenalnie, polecam. 8/10

 

the butcher

 

koreanski film pokazujący jak to sie kreci snuffa, wszystko jest krecone z reki, a takze z głow ofiar, jako ze wszyscy maja celowo zalozone kaski z kamerkami. Ogolnie spoko, 4 ofiary, pierwsze dwie sa krojone w pokoju obok, a my ogladamy pozostala dwojke ( malzenstwo) ktore musi tego sluchac i czekac na swoja kolej. Pozniej zabawa w " co mam teraz obciac Twojej zonie" i " wypuscimy cie jak powiesz nam jak mamy ja zamordowac", czyli brutalnosc, gore i odcinanie roznych czesci ciala.

Moze kims wstrzasnac, no ale nie wiem kim. No i happy end. 6/10

 

hunger

film o wiezniach IROwskich. Męczacy, nieabsorbujacy, ale w miare ciekawy. 7/10

 

la hora

hiszpanski sci-fi horror, calkiem fajny, po wojnie nuklearno- chemicznej, reztki ludzkosci zyja w podziemnych magazynach, poznajmey ekipe okolo 8 osobową ktora wlasnie wyrusza w poszukiwaniu lekarstw do magazynu oddalonego o 3 km. W zwiazku z chemiczna czescia wojenki wszedzie pelno jest zarazonych ktorzy zabijaja dotykiem, plus mamy nocna nwazje niewiadomoczego, ludzie sie chowaja a wszystko zamarza. Na koniec zakonczenie ktore zaskakuje dosyc mocno, co nie zmienia faktu ze film jedynie dobry. 7/10

 

carriers

horror amerykanski, koniec ludzkosci, powod: zaraza, w sumie podobny do zombieland, z wyjatkiem komedii i zombiaków, no i na goscinnych wystepach Keller z OZa, calkiem niezle zagral trzeba mu przyznac 6/10

Edytowane przez caps_LOCK_masta
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...