Jump to content

twornik

Użytkownicy
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 1. 22 GB ważą w sumie wersje na ps3 i ps4. Po ściągnięciu 3 GB na ps4 , odpalasz i grasz , a reszta pobiera się w tle.
 2. Mając do wyboru Fables oraz Grimm Fairy Tales, po co lepiej sięgnąć?
 3. Prometeusz to jeden wielki prolog do większej historii, która mam nadzieję , że powstanie. Idealnym zakończeniem całości byłoby wysłanie sygnału na pokład Nostromo. Takie tam marzenie fana.
 4. Na problem z wodą wystarczy odinstalować grę i poprzednie patche, zainstalować ponownie, pobrać łatki i problem zniknie.
 5. Czy serie Batman/Detective Comics ewntualnie Superman/Action Comics są ze soba powiązane? Czytając np. Batmana, będę musiał także czytać równoległe wydanie Detective bo historia z Batka ma swoje przedłużenie w DC czy może te wydania ida fabularnie równolegle i mogę się skupić na jednej serii?
 6. twornik

  Fallout: New Vegas

  Jedynie Dead Money, który bardziej jest irytujący z samego założenia rozgrywki niż, trudności, to jedynie kila walk w Lonesome Road może sprawić pewne utrudnienia. Resztę przechodzi się bardzo płynnie.
 7. twornik

  Fallout: New Vegas

  Właśnie zainstalowałem: 7,3 GB i wszystko jest na płytce
 8. twornik

  Fallout: New Vegas

  Wychodzi na to, że sam się zamotałem w teoriach sposkowych ;]. Dzięki wielkie za wyjaśnie kwestii save/trophy. Czekam więc na premierę do piątku.
 9. twornik

  Fallout: New Vegas

  Tylko, że jak kupię wersję z US to poźniej nie będą kompatybilne sejwy i trofea z wersji premierowej . Wiem, że na Allegro jest możliwość kupienia, ale jak Cenega wystawia aukcję z foto wersji US to coś jest nie tak. Ultima, też niby ma, ale trzeba czekać na wysyłkę kilka dni. Poczekam najwyżej jak będą dostępne normalne aukcje od zwykłych ludzi i wtedy kupię.
 10. twornik

  Fallout: New Vegas

  Orientuje się ktoś kiedy w końcu ma wyjść w Europie Goty? Na PC już grają , w Stanach także, a u nas jakaś olewka.
 11. Jakaś mała podpowiedź co do kolejności zwiedzania poziomów?
 12. Są Dziwna sprawa, albo nabrałem skilla, albo ta wersja na normalu jest jakby łatwiejsza.
 13. Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego wszyscy boją się o polską wersję z Cenegi?
 14. Może jakaś zapowiedź nowego numeru?
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.