Skocz do zawartości

Ostatnio widziałem/widziałam...


aux

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mate5

Akira, oddaj mi godzinę mojego życia Figaro. Godzinę, bo pierwsza połowa filmu jest ok, nawet bardzo ok. Dystopijne Neo Tokyo, rewolucja, znośne postaci, a później? 

 

 

 

Śmieszny Tetsuo w zasłonie ze sklepu, gluty, 90-letnie niebieskie dzieci, no ku.rwa.  

 

Odnośnik do komentarza

Cabin Fever (2002) - super się oglądało. Fajni bohaterowie (szczególnie Bert), postacie poboczne rozwalają system (napiszę potem w spoilerze), ciekawy pomysł na slasher bez fizycznego mordercy, super humor. 8+/10 serdecznie polecam

 

 

 

 

Bohaterowie są w sklepie, jeden z nich pyta się dziadka:

 

- a na co panu ta strzelba?

- na czarnuchów

- je.. rasista

 

a na końcu idzie grupa murzynów do sklepu, dziadek przybija im pionę i daje strzelbę :D

 

albo scena z tym "tarzanem" przy sklepie gdy ugryzł Berta, krzyczał naleśniki, potem zrobił karate i (pipi), ugryzł

 

albo gdy policjanci na końcu wypili lemoniadę, która była skażona, bo dzieciaki pobrały wodę z rzeki z tym zarażonym facetem

 

albo śmierć Jeffa

 

albo postać policjanta imprezowicza

 

cała scena podczas imprezy policjanta

 

albo tekst: 

 

- Bert, czemu zabijasz wiewiórki?

 

- bo to pedały

 

albo Jeff biegający z chusteczką przy nosie, komicznie to wyglądało

 

i sporo sporo więcej

 

no i jeszcze historyjki przy ognisku 

 

 

 

 

No i sporo gore trochę strachu. Super, polecam.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Nie wierze z tymi 8 czy 10 dla tego szrota.

Ja jestem na świeżo po World War Z.

Jestem zadowolony z seansu. Bylem na wersji 3D.

3D jest srednie. Widac je i to wyraznie szczegolnie w sekcjach z efektami, ale jak zdejmowalem okulary w normalnych scenach to nie widzialem roznicy a czasem byla na norkorzysc 3D.

Co do fabuly to standardzik. Plaga zombie z dupy. Bohater nie ma wyjscia i musi znalezc wyjasnienie i lekarstwo.

Ale to jak zombie sa wykonani to jest najwyzsza polka. Wygladaja fantastycznie. Poruszaja sie swietnie, wydaja dzwieki niczym zarazeni z Tlou.

Sceny z trailerow w 3D naprawde wygladaja super. Efekty jak wspomnialem sa swietne.

Generalnie z fabula jest podobnie na poczatku co w MoS. Troche chaos ale potem juz jest w miare sensownie poprowadzona.

Troche zaskoczylo mnie zakonczenie, bo po Hollywoodzie oczekiwalem tego co zawsze a tu mila niespodzianka.

Polecam jak ktos lubi efekty i zombie, ale jak ma mozliwosc to niech wybierze wersje 2D.

Ode mnie 8/10

Przed filmem jak zwykle puszczali trailery.

Byly dwa.

Pacific Rim ktory przekonal mnie zeby isc za tydzien do kina.

Grawitacja 3D. WOW 3D w tym trailerze wgniata w fotel. Chyba najlepsze 3D jakie widzialem. Czasteczki, wybuchy, efekty. Miodzio.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Lulz Masorz, jakie masz foto na fw xD

 

Nie powinienem komentować ocen innych bo wyszedłbym na hipokrytę, ale (pipi)a 1/10 dla Stalkera to jest jakiś nieśmieszny żart. :/

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

@Butt

To chyba nie chciałbyś wiedzieć co ja wystawiłem jedynce. 

Bo dwójki nie oglądałem i nie mam zamiaru.  :sorcerer:

@Masorz

A jakieś argumenty? 

Bo jak na razie to strzelam, że wyłączyłeś po pół godziny bo nie ma akcji i sama nuda. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Czytajac  o czym jest film rozumiem że masz dosyć takich klimatów w robocie, podróże w nieznane, odjazdy od bodzców zewn., kolizja dwóch światów.

 

 

Ostatnio widziałem Olimp  w ogniu, no zayebisty film akcji, bawiłem się od poczatku do konca, co odróżnia go on innych akcyjniaków tego typu to dosadna brutalnosci  nie patyczkowanie się, jak baba ma dostac to dostaje, w innym filmie dostała by plaskacza i byłoby wielkie halo, juz qwszystko mowie, nie tutaj.

No i Radha.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Pisałem już tutaj 'reckę' tego filmu, chyba z rok temu.

 

Dla mnie ten film to kompletne brednie, nuda przeogromna, zresztą co się będę produkował, przyjdzie taki suteq i powie, że moja ocena jest zła bo w filmie nie ma akcji i wybuchów XD

 

Jeszcze powiedz, że myślałeś że to ekranizacja gry ;)

Odnośnik do komentarza

World War Z - poszedlem raczej z nudow i z faktu, ze dawno nie bylem w kinie. Bawilem sie dobrze. Szczegolnie w pamieci zapadl mi swietne zombie, ktore bardzo przypominaja zachowaniem te z TLoU i wydaja nawet podobny dzwiek, o czym juz pisal suteq. W ogole od pewnego momentu film bardzo przypomina gre Naughty Dog, ale nie chce spoilerowac. Jesli ktos ma ochote na film, ktory raczej zbyt wiele od nas nie wymaga, a lubi takie klimaty to warto sie wybrac. 

 

6,5-7/10

 

 

czekam na druga czesc kilka lat po zagladzie

 

Odnośnik do komentarza

Czytajac  o czym jest film rozumiem że masz dosyć takich klimatów w robocie, podróże w nieznane, odjazdy od bodzców zewn., kolizja dwóch światów.

 

 

Ostatnio widziałem Olimp  w ogniu, no zayebisty film akcji, bawiłem się od poczatku do konca, co odróżnia go on innych akcyjniaków tego typu to dosadna brutalnosci  nie patyczkowanie się, jak baba ma dostac to dostaje, w innym filmie dostała by plaskacza i byłoby wielkie halo, juz qwszystko mowie, nie tutaj.

No i Radha.

 

Tak, Stalker jest filmem o wielkiej podróży trojga przyjaciół w głąb ogromnej oczyszczalni ścieków.

 

Co do Olimpu, to widzę jesteś ogromnym ignorantem, skoro te gigaburaki nie kłuły Cię w oczy.

No chyba, że celowo o nich nie wspominasz, ale nie wiem czemu miałoby to służyć.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio widziałem Olimp  w ogniu, no zayebisty film akcji, bawiłem się od poczatku do konca, co odróżnia go on innych akcyjniaków tego typu to dosadna brutalnosci  nie patyczkowanie się, jak baba ma dostac to dostaje, w innym filmie dostała by plaskacza i byłoby wielkie halo, juz qwszystko mowie, nie tutaj.

No i Radha.

 

Zgadzam się! Myślę, że mamy podobny gust i wyczekujesz tak samo jak ja kolejnej części Zmierzchu :)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Stand up guys - Trojka kumpli spotyka po niecalych 30 latach z okazji opuszczenia puszki przez jednego z nich (w tej roli Al Pacino). Szybko okazuje sie ze dla jednego z nich to ma byc ostatnia noc bo ma byc zabity przez jednego z pozostalych kumpli. Rewelacyjne role Walkena i Pacino, widac ze latka robia swoje. Niestety, powinien to byc bardziej film o przemijaniu niz proba zrobienia z tematu lekkiej komedii, dlatego ciezko wysiedziec na tym filmie mimo tak dobrze zagranych postaci. Portfel musial przycisnac, skoro Pacino sie zdecydowal na takie ponizenie w scenie przyjecia Viagry :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...