Skocz do zawartości

Co męczycie na kompie


BieŃ

Rekomendowane odpowiedzi

w pelnej wersji jest ten sam problem póki co nie ma patcha ale pomaga taki oto plik http://www.speedshare.org/download.php?id=BB942DCC13 ktory musisz zastapic w folderze data/input z gra i w moich dokumentach FIFA 09\user ,zrob kopie na wszelki wypadek tamtych starych , co smieszne mam tez pada Logitech Cordless Rumble II GamePad i nie obsluguje przycisku R2

Odnośnik do komentarza
w pelnej wersji jest ten sam problem póki co nie ma patcha ale pomaga taki oto plik http://www.speedshare.org/download.php?id=BB942DCC13 ktory musisz zastapic w folderze data/input z gra i w moich dokumentach FIFA 09\user ,zrob kopie na wszelki wypadek tamtych starych , co smieszne mam tez pada Logitech Cordless Rumble II GamePad i nie obsluguje przycisku R2

 

 

Dzięki- pomogło!!!! Kocham te forum :lol:

 

Aktualnie- nadrabiam zaległości-wcześniej nie osiągalne dla mego blaszaka: Gothic 3, Call of Duty 4, Assasin Creed oraz demo PES 09...No i Shadow of Colossus na PS2 :P

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

PES 2009 - od premiery non stop ;]

 

a teraz RA3 i czekam na pacza do Fallouta 'czeciego' bo czytam, że wywala każdego więc nie chce sam tego odczuć (doszedłem do megatonu, oczyściłem całą szkołe wcześniej i nie wywaliło, ale wole jednak się nie w(pipi)iać, tym bardziej, że jest RA3 ;]).

Odnośnik do komentarza

No to podaj linki bo mi się nie chce szukać jakoś - aporpos, zna ktos dobrą stronke fanowską w której będą newsy odnośnie nowych paczy itepe?

 

e: tak naprawde nie wiem czego szukać ;D

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio jestem zafascynowany GRIDem. No wyścig jak dla mnie prawie idealny. To taka bardziej wyluzowana TOCA, co jest plusem, bo przy RD3 to mi wrzody na żołądku popękały. Grafika świetna, a co ważniejsze zoptymalizowana tak że wygląda dobrze nawet na słabszym kompie. A najlepsze jest to że przeciwnicy także popełniają fajne błędy, era sznurka minęła.

 

A co do Red Alberta 3 to mnie trochę zraziły opinie na temat "poczucia humoru" w przerywnikach filmowych. Grałem w jedynkę jeszcze za czasów jak Piotr Rubik prowadził "Multimedialny Odlot" na Polsacie, tam też było momentami zabawnie, ale ja chyba bym wolał coś intensywnego (w sensie rozpierduchy) ale poważniejszego (w sensie fabuły).

Da się jakoś przeżyć te filmiki?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Wiedźmin: Edycja Rozszerzona.

 

Jestem dumny z Polaków. Ale tak serio dumny. W końcu zrobili coś, co nie jest jedynie kolejnym średniakiem lub tytułem, który przeszedł bez echa, ale naprawdę solidną, rozbudowaną pozycją. Po kilkunastu godzinach gry jestem skłonny postawić ją zaraz obok takich RPG jak Oblivion czy Fallout. A kto wie, może i po książkę sięgnę, gdyż przedstawiony świat i bohaterowie naprawdę ciekawi się wydają. Zachęcam tych co nie grali. Wydanie też jest bardzo ładne i wcale nie takie drogie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...