Skocz do zawartości

Co męczycie na kompie


BieŃ

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Czy tylko mnie TOTALNIE wkurfiają cutscenki w tym Deusie? Babeczka gada o śmierci córki, głos się jej łamie, a model postaci gestykuluje żywiołowo, jak by prezentowała pogodę w telewizji. Ja nie wiem kt to robił, ale ludzie robiący animację nie wiedzieli o czym będzie scenka i chyba wrzucili script na randomowe machanie rękami i ustami. Jak ogień i woda.

 

Ten aspekt leży w grze totalnie.

 

 

 

 

A tak:

Battlefield 3

Deus Ex: Human Revolution

Dungeon Defenders

Odnośnik do komentarza

Mi tam się scenki podobają , bo dobra dupka z tej pani pilot jest. Mam nadzieję na jakiś romans czy cuś :F

 

No i w filmikach są takie ficzery jak mgła, półmrok oraz para które robią fajny klimat :)

Szkoda, że w samej grze tych efektów już zbytnio dużo nie ma. Taki efekt jak na filmikach powinien być cały czas.

 

No ale żeby nie było offtopu to męczę B:BC2, HL i HL2.Ogólnie szuterki u mnie władzę aktualnie sprawują.

Odnośnik do komentarza

Machinarium dla którego kupiłem ostatnie CDA. Oldschoolowa przygodówka, która może czasem nuży, ale nie można jej odmówić specyficznego klimatu zbudowanego przez oprawę graficzną i muzykę. Wymusza myślenie logiczne i obserwowanie otoczenia, a nie głowienie się nad tym co twórca zagadki miał na myśli.

Odnośnik do komentarza

Ja własnie męczę Deusa ostatniego. Będę kończył "2 act" niedługo (pewnie dziś) a obecnie na liczniku mam 24h.

Nie wiem jak żeś zapierdzielał i po co aż tak :P

 

 

A poza tym:

Dungeon Defenders

League of Legends

Battlefield 3

 

 

W kolejce:

Deus Ex: Missing Link

Total War: Shogun 2

Dragon's Age 2

L.A. Noir

Odnośnik do komentarza

sam nie wiem, robiłem sidequesty i zwiedzałem każda lokacje, musialbym chyba parkować gdzieś w wentylacji i iść afk żeby dłużej zeszło :pinch:

 

W sumie już się ściąga fallout i szogun 2, teraz missing link.

 

 

mam ochote zagrać jeszcze raz, tym razem bez żadnych trupów..

Edytowane przez scuff
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

I nawet ich połączone siły nie są w stanie sensownie zagrozić Twojej egzystencji ;)

nie no jesli ja np planuje kulturalne zwyciestwo mam 3 miasta, malo armi, i nagle 4 pozostałych mnie napada razem z panstwami-miastami to moga zagrozic, nawet zajeli mi 1 miasto.

Ale jest bug smieszny w AI.

Jak atakuje Cie np 4 graczy, zajmiesz 1 z nich stolice to ten gracz za pokoj odda Ci 3/4 swoich pozostałych miast + reszta co byla przeciwko Tobie zaraz zaplaci Ci za pokoj xD

Odnośnik do komentarza

Conviction jest bardzo dobre. Po prostu ma inny styl. Inaczej jest zrobione i nastawione na co innego.

 

Stare Splintery było wymagające, prawda, ale momentami aż nudnawe przez to. Mnie się zawsze podobał poziom trudności w MGSach. Easy było naprawdę easy, mogło się przez grę przelecieć, stuny wchodziły nawet jak trafiłeś kolesia w piętę. European Extreme wymagało znacznie więcej pracy i myślenia. IMHO każda gra mogła by mieć przedział trudnościowy od "Banał" po "Bardzo trudne w uj".

Odnośnik do komentarza

Edziu jak przypomniałem sobie motyw z jedyneczki gdzie trzeba było chować ciała bo przy końcu 3 alarm i misję szlak trafiał echh coś pięknego . Conviction oczywiście było dobre , miało rzeczywiście inny styl (te wszystkie markery wokoło) ale mimo wszystko te pierwsze części i to wieczne czajenie się w ciemnościach (z 3 świecącymi lampkami hehe) , kwintesencja miodu . MGSy zawsze zaliczałem na normalu , wstyd się przyznać ale za cienki jestem na japońskie hardy heh .

Edytowane przez dc1982
Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio maniacze w World of Tanks, po prostu nie potrafię się od tej gry oderwać :).

 

Też ostro szpilam w WoT. Teraz miałem przerwę pół roku przez brak neta i tak samo nie mogę się oderwać. Szkoda tylko, że na wyższych Tier'ach już jest cięzko expić i zdobywać kase bez premium. Ale ja na gry 4Free 2 play nie wydaje kasy więc jakoś muszę to przemęczyć.

Teraz też odkrywam niektóre gry od nowa bo kompa w końcu po przeprowadzce moge swobodnie do TV 32 podłączać i Dual Shock do łapy a dupsko na kanapę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...