Skocz do zawartości

Co męczycie na kompie


BieŃ

Rekomendowane odpowiedzi

Ciagle W:ET (ta gra sie nie starzeje i nie nudzi), a niedawno zainstalowalem ponownie UT2004. Eh, nie ma to jak zabawa flakiem...

 

Nie wiem jak ty, ale mi ciężko było znaleźć było serwer bez botów, w ogole jakikolwiek serwer z żywymi ludźmi. wszystkie apdejty, pacze, (pipi)ze zrobiłem i nic. teraz przez rok już gra sie kurzy na półce. ty nie masz takich problemów, czy robisz sobie ustawki z ludzmi poprostu ?

Gram juz prawie 5lat w ET i tylko na modzie ET pro ver.3.2.6 z patchem 2.60b (czyli najnowszym)do ET. Co sie tyczy serwerow to mam pare ulubionych na ktorych czesto bywam i na pustki nie narzekam.

Tu masz pare IP do serwerow:

 

Crimson-Soldiers

78.47.103.66:27960

 

Crimson-Soldiers

Rzadziej odwiedzany, ale glownie sluzy nam do robienia roznych specjalnych eventow. Jak np. tylko zimowe mapki, letnie, wieczor z baserace itp

78.47.103.67:27960

 

Hirnot

188.40.88.103:27960

 

Hirnlos

188.40.88.104:27960

 

Demolition Center

195.242.215.120:27960

 

Zawsze rowniez mozesz poszukac innych serwerow na Splatterladder:

http://et.splatterladder.com/?mod=serverlist&gamemod=etpro&order=player

 

Milego fragowania.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Nic się nie postarzała <3.

Tylko chu.jowo że tak dużo serwerów z xp save jest i mało klasycznych kampanii z 6 podstawowymi mapami : (.

Nie mogę mojego kochanego fuel dump trafić ; /.

Akurat jesli chodzi o Fuel Dump, to moge polecic serwer Crimson-Soldiers (78.47.103.66:27960), 10 rund FD only xp save.

Serwer nalezy do community o tej samej nazwie. Dzialamy juz od przeszlo 5 lat i nie narzekamy na zainteresowanie. Za najlepszych czasow mielismy 3 serwery pelne ludzi. Aktualnie czasem sa pustki, ale w wiekszosci przypadkow jest nadal dosc gwarno na serwie. Okazjonalnie organizujemy tez rozne eventy na naszym trzecim serwerze ale o tym mozna sie dowiedziec na naszym forum, ktorego link znajduje sie w mojej mniejszej sygnaturce.

 

A tak przy okazji to w tym roku ET skonczy 7 lat od kiedy zostalo wypuszczone na rynek, w dodatku zupelnie za darmo.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Tylko żebyś się nie zdziwił tym ET. Ta gra ma chyba z 10 lat ;)

 

No przeca, że wiem :). Darmowy multiplayer mod do RTCW, wydany właśnie 7 lat temu. Bodajże pierwsza gra w którą tak dobrze zaimplementowano podział na klasy, ale może się mylę.

 

Doszedł Fallout 3, niby Oblivion na Pustkowiach, ale jak zobaczyłem Megatonę, przypomniał mi się Stary Obóz z Gothica i się zakochałem :).

Odnośnik do komentarza

Yessss, Bioshock 2 aktywowany, i po godzinie grania stwierdzam z całą pewnością - ta gra jest wielka. Jaram się jak małe dziecko ;)

 

Do zobaczenia w multi jak tylko skończę single. Raz. Dwa. No może 3 razy :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...