Skocz do zawartości

Metal Gear Solid 4


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Zapomniałem wczoraj czegoś napisać odnośnie tego najnowszego trailera.

Nie zastanawia nikogo z Was, że Kojimie chciało się stworzyć taki filmik, a na końcu wrzucił scenę ze swoim udziałem z innego trailera? Jeszcze z Assassin's Creed na w tle? O ile była ona jak najbardziej uzasadniona tam, tak tutaj po prostu nie ma żadnego sensu. Dziwne to trochę.

Odnośnik do komentarza

Ot aukcja kończy sie za 22 godziny, ale i tak wyśla po premierze

 

Japanese Get Another MGS4 Bundle

http://kotaku.com/386445/japan-gets-anothe...id-4-ps3-bundle

 

raczej to Octocamo bo widzimy je jak Snake siedzi w helikopterze na koniec, nieaktywne bo po co w takich warunkach klimatycznych ? jest też teoria ze ten sen pokazuje kawałek akcji zaraz po MGS2, kiedy Snake odwiedził Shadow Moses w jakimś celu... W końcu wyglada nawet na takiego z czasów MGS2, ma brode...

 

Edytowane przez J.D
Odnośnik do komentarza

Zeby być w pełni dokładnym wyglada identycznie jak w Metal Gear 2 Solid Snake ! (podobny nawet do Solidusa !)

Moje nadzieje staja sie rzeczywistościa, oby jak najwiecej motywów z dwóch pierwszych cześci Metal Gear'a było w MGS4, ciekawe tylko czy to takie cut-scenki w nowej oprawie czy raczej grywalny flashback ?

Moze macie pojecie co widzimy na pozostałych ekranach ? :D

 

Odnośnik do komentarza
Ciekawy jest ten drugi z prawej-jakieś fajerwerki czy co :P

turel: "Złapałem na forum NEOGaf'u LINK , zdjęcie niedługo potem wyciekło na TuS'ie i GF...

A co do tego z kąd to sie u licha wzieło...

 

"Despite what I said above, KojiPro is going to be pissed. That HAD to come from that recent playthrough they allowed in France. I can't believe they didn't make sure that people weren't carrying cameras, I believe they were just trusting enough after the last one in Japan, to think that people would be mature enough not to do it"

 

Mnie tam bardziej ciekawi zdjęcie obok - jakiś wybuch na tle nocnego nieba(chyba nie mamy jeszcze rzadnej potwierdzonej nocnej lokacji...)i jakaś "nie-do-rozczytania" kwestia dialogowa"

 

No racja ciekawe co to za fajerwerki u licha ? Final Fantasy ? :lol::D

Odnośnik do komentarza

Kurcze tak się bardziej przypatruje J.D i mi to jednak na fajerwerki nie wygląda-to jakby ślady po farbie z nabojów jak w paintballu...pojęcie nie mam co to..

 

Jak już tak próbujemy rozszyfrować screena to co powiesz na najdalszy ekran w tym rzędzie-cały różowo/fioletowy .....czy aby na bank na każdym tv jest puszczony MGS4 :P

Odnośnik do komentarza
Moze jestem noobem w MGS :P... ale jak gralem w snake eater to zdaje mi sie ze on stracil lewe oko... a w tym MGS 4 to ma opaske na prawym oku :huh:??

 

źle Ci się wydaje,w snake eater ma opaskę na prawym oku więc wszystko się zgadza :)

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...