Skocz do zawartości

Metal Gear Solid 4


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Kumpel, casual, przeszedl dzisiaj mgs4 i tak mi napisal w smsie

 

"...jest to kolejna moja niezapomniana gra, w ogole jesli mozna nazwac to gra. Jeszcze jestem podekscytowany i czuc lekki niedosyt.."

 

Najlepsze, ze nie skumal fabuly, bo nie zna angielskiego :)

Przekopuje wlasnie sterte PE w poszukiwaniu streszczenia fabuly poprzednich czesci dla niego...Moze ktos pamieta w ktorym to numerze bylo?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Mam pytanie. Grałem w MGS i MGS 2. Niestety nie grałem w snake eater. Moje pytanie brzmi czy w takim wypadku opłaca się inwestować teraz w MGS4 czy czekać pod koniec roku kiedy będę miał ps2 przejść mgs3 i dopiero kupić MGS4 ?

 

Jeżeli nie grałeś w snake eater to nie powinieneś też grać w 1 i 2 ^_^

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Nie gadaj głupot, Artex. MGS3 bazuje na wielu smaczkach MGS1 i 2, i choć chronologicznie jest wcześniej, to o wiele więcej z tej gry wynosi się, po pierwszym przejściu MGS1 i MGS2, zgodnie z datami wydania.

 

Gromi, poczekaj i kup MGS3. Jeżeli po dwójce od razu zagrasz w MGS4, umknie ci wiele nawiązań co do 3, a i fabuły do końca nie zrozumiesz.

Odnośnik do komentarza

Właśnie skończyłem czwartego MGS'a. Jedynie powiem, że jest to jedna z niewielu gier, które w żaden sposób nie oceniałem("ta teksturka tu brzydsza, a tego nie dopracowali" itp.). Tą grę się po prostu przeżywa. Piękne zakończenie historii, którą jako 11 letni dzieciak, bez znajomości angielskiego zacząłem 9 lat temu. Śmieszna sprawa, ponieważ w każdą część MGS'a grałem na innej konsoli a nigdy nie miałem 2 konsol na raz(MGS 1 - PSX, MGS2-Xbox, MGS3-PS2, MGS4-PS3) co tylko wzmacnia sentyment do tej serii. Pozostaje teraz zacząć grę od nowa i poznać każdy detal gameplay'u :D

Co do MGS'a 5 to nie mam nic przeciwko, jeżeli tylko zostawią historie z poprzednich części w spokoju(klon, klona, klonem). Dla przykładu głównym bohaterem mógłby być Akiba zaczynając nowe uniwersum z PAROMA starymi postaciami.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Mam pytanko

Kupiłem płytkę z MGS4, nówkę w foli, pograłem z 10h i pierwszy raz zauważyłem (wcześniej na to nie zwracałem uwagi) na płycie pod światło są takie jakby plamy oleju "tęcza" a na żadnej innej płycie PS3 nie mam takich efektów

 

Spotkał sie ktoś z tym?

 

* Napisałem w tym temacie bo to płytka z MGS :P

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...