Skocz do zawartości

Pytania na temat X360


Rekomendowane odpowiedzi

majac monitor asus 1916w ktory ma roz max 1440x900 lepiej ustawic w X360 na kablu VGA

a) 1280x720

b) 1360x768

 

Oraz jesli B to obraz bedzie troszke lepszy niz te 720p?

Miałem kiedyś podobny dylemat, jeśli nie widzisz różnicy na korzyść 1360x768 to zostań przy 720p, natywnej większości gier i filmów. U mnie 720p nie była wyświetlana poprawnie dlatego używałem tej drugiej, teraz mam ustawione 1280x1024 widescreen, bo przez HDMI zwykłe 720p też nie jest w porządku na moim monitorze.

 

Ja mam takie pytanko

W menu konsoli mam ustawionia PAL 60 plus normalny ekran ( nie 16:9 ) Gears of War wyswietlany jest na calym ekranie a juz Forza 2 i Ace Combat jest z paskami ( 16:9 ) troche to dziwne bo w opcjach gry nie ma ustawien obrazu normal lub wind ( jak to bylo na ps 2 ). Moge to gdzies zmienic ?

Nie da się tu nic zmienić, sporo gier po prostu nie działa w 4:3.

Edytowane przez Wampis
Odnośnik do komentarza
Hmph.. Czyli podsumowując, nie ma zbytnio sensu (dla mnie) kupić x0 - XL jest jednym z plusów X'a, nie chciałbym go mieć zablokowanego, a do tego jeśli chciałbym nadrobić zaległości w grach, szybko wydałbym kilka razy tyle co na samą konsolę.. Cóż, dziękuję za odpowiedzi :)

Jakie wydal? Chcesz kupic 20 gier? I trzymac je w nieskonczonosc? Przyszlosc to wymiany, sprzedaz a nie trzymanie gierki za 100 a po 3 miesiach bedzie ona warta 50% wartosci

Odnośnik do komentarza
Hmph.. Czyli podsumowując, nie ma zbytnio sensu (dla mnie) kupić x0 - XL jest jednym z plusów X'a, nie chciałbym go mieć zablokowanego, a do tego jeśli chciałbym nadrobić zaległości w grach, szybko wydałbym kilka razy tyle co na samą konsolę.. Cóż, dziękuję za odpowiedzi :)

Chciałbyś zjeść ciastko i mieć ciastko.

szybko wydałbym kilka razy tyle co na samą konsolę..

O to chodzi producentom konsol i po pewnym czasie zawsze stanie się faktem. Ale ty nie zwracasz uwagi na to, że gry na konsole często się sprzedaje, wymienia, albo kupuje używane - można dużo zaoszczędzić.

Odnośnik do komentarza

Chodzi mi o taką rzecz- na razie mam podłączone X-a zwykłym kable RGB, ale teraz kupuje kabel HDMI.Czy jak podłącze konsolę do telewizora tym kablem to czy obraz będzie "automatycznie" na ekranie czy coś trzeba wcześniej zmienić w menu konsoli.I jak to wygląda w drugą stronę kiedy będę chciał wróć na inny TV do RGB?Bo boję się tego ponieważ kiedyś miałem problem "nieobrazu" na jakimś sprzęcie i nie mogłem później nawet tego ustawić po powrocie do RGB, dlatego się pytam.

Z góry thx

Odnośnik do komentarza
Jakie wydal? Chcesz kupic 20 gier? I trzymac je w nieskonczonosc?

Tak.

 

Przyszlosc to wymiany, sprzedaz a nie trzymanie gierki za 100 a po 3 miesiach bedzie ona warta 50% wartosci

No to ja niestety nie myślę przyszłościowo.

 

Dobra, skończmy już dyskusję o moich przekonaniach co do kupowania gier, bo tylko zaśmiecamy temat :)

Odnośnik do komentarza

e chyba mijasz sie z prawda, sa SALONY gier z X360 jak i innymi konsolami, nie wiem czy w wawie akurat ale sa...

o wypożyczalniach na X0 nie slyszalem bo chyba neioplacalne by to bylo u nas, ale jest cos podobnego, wymiana na inny tytul za doplata, nawet taka forma lepiej wychodzi bo nie ma ograncizenia czasowego jak to w wypozyczaniu...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Po zastanowieniu, postanowiłem, że kupuję X360 - mam jednak pytanie co do Live (konkretnie zdrapek). Pamiętam, że kiedyś gdzieś ktoś pisał, że zdrapki 12+1 działają jedynie do zakładania nowego konta - natomiast np. na TEJ aukcji, sprzedający pisze, że działa to zarówno do przedłużania ważności konta, jak i do nowych kont. Zerknąłem na cenę zdrapek 12-miesięcznych na Ultimie - 269zł. Jeśli więc zdrapki mają takie samo działanie, jakim cudem ta tańsza jest wręcz lepsza (1 miesiąc więcej), a tańsza niemal trzykrotnie?

Edytowane przez Tigro
Odnośnik do komentarza
ciezko to nazwac jak jest zapakowana gra, na pewno eni jest zgrzewana

mozna to nazwac jak Ty (cokolwiek to znaczy :) ) ze jest "zlozona" (ja bym to nazwal klejona)

jakby byla zgrzewana to by bylo widac zgrzewanie po jakies linii a takich rzeczy nie ma i przez to nie da sie podrobic takiej metody foliowania

;), bo mam gre ktora ktorej folia jest zgrzewana i wydaje mi sie ze normalnie to sa tylko klejone

Odnośnik do komentarza
Po zastanowieniu, postanowiłem, że kupuję X360 - mam jednak pytanie co do Live (konkretnie zdrapek). Pamiętam, że kiedyś gdzieś ktoś pisał, że zdrapki 12+1 działają jedynie do zakładania nowego konta - natomiast np. na TEJ aukcji, sprzedający pisze, że działa to zarówno do przedłużania ważności konta, jak i do nowych kont. Zerknąłem na cenę zdrapek 12-miesięcznych na Ultimie - 269zł. Jeśli więc zdrapki mają takie samo działanie, jakim cudem ta tańsza jest wręcz lepsza (1 miesiąc więcej), a tańsza niemal trzykrotnie?

Sprzedający ma rację, nie istnieją żadne zdrapki działające tylko przy zakładaniu nowego konta. A różnica w cenie to pewnie zwykła różnica jak zawsze przy porównaniu sklepu i serwisu aukcyjnego.

 

ciezko to nazwac jak jest zapakowana gra, na pewno eni jest zgrzewana

mozna to nazwac jak Ty (cokolwiek to znaczy :) ) ze jest "zlozona" (ja bym to nazwal klejona)

jakby byla zgrzewana to by bylo widac zgrzewanie po jakies linii a takich rzeczy nie ma i przez to nie da sie podrobic takiej metody foliowania

;), bo mam gre ktora ktorej folia jest zgrzewana i wydaje mi sie ze normalnie to sa tylko klejone

Zawsze powinna być jeszcze ta "pieczęć" na wgłębieniach otwarcia pudełka.

Edytowane przez Wampis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...