Skocz do zawartości

Pytania na temat X360


Rekomendowane odpowiedzi

takie pytanko/ciekawostka: swego czasu katowałem juz na X360 COD2 (PAL), po blisko rocznej przerwie ponownie kupiłem ten tytuł (także PAL, wer. angielska) i po odpaleniu go napis "Call of Duty 2" w zakładce "Osiągnięcia" został zmieniony na zestaw dziwacznie wyglądających krzaczków i 2 na końcu (jeden języków dostępny w X360 - znajomy twierdzi że to wietnamski).

 

Dlaczego? Jak to naprawić?

Edytowane przez Amer
Odnośnik do komentarza
e chyba mijasz sie z prawda, sa SALONY gier z X360 jak i innymi konsolami, nie wiem czy w wawie akurat ale sa...

o wypożyczalniach na X0 nie slyszalem bo chyba neioplacalne by to bylo u nas, ale jest cos podobnego, wymiana na inny tytul za doplata, nawet taka forma lepiej wychodzi bo nie ma ograncizenia czasowego jak to w wypozyczaniu...

 

Kiedyś zastanawiałem się nad załozeniem takiej xboxowej kafejki to okazało się, że jest to nielegalne z prawnego punktu widzenia. Chodzi tutaj o licencje, że nie można bodajze pobierać opłata za granie w gry, czy jakos tak. Owszem, takze slyszalem, ze gdies moga istniec takei salony, ale ze to nielegalne.

Odnośnik do komentarza
w UK 1 rok gwary...

reklamowac mozna normalnie jak kupione u nas, tylko roznica w okresie gwarancyjnym...

Ee.. Z tego co mi wiadomo, gwarancja producenta jest wszędzie taka sama, prawda..? Tzn. 3 lata na RROD i 2 na resztę.

Prosiłbym o potwierdzenie lub wyprowadzenie mnie z błędu :) Patrzyłem na kilka sklepów w Polsce i jest w niektórych napisane, że "Gwarancja: 12 miesięcy". No to zaraz - w Polsce też tylko rok?!

Odnośnik do komentarza

problem w tym ze co innego jest gwarancja sklepu (tak na prawde to nawet moze byc ona zerowa)

co innnego gwarancja producenta

a jeszcze co co innego reklamacja z tytulu niezgodnosci towaru z umowa

wiec nei mieszaj tych pojec, bylo juz 100 razy pisane o tym...

 

w UK gwarancja producenta jest 1 rok (3lata na 3ROD)

u nas gwarancja producenta jest 2 lata(3 na 3ROD)

 

i tak jest, koniec kropka...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
Czy to normalne że xbox od czasu do czasu się zawiesi? Po prostu taki freez ekranu i nic nie da się zrobić (widać co jest na ekranie ale nie da się ruszać, płyta w napędzie normalnie się kręci).

Zależy w jakim momencie. Gra, szperanie w Guide, dash?

W grach, nigdzie indziej mi się nie zawiesił, tylko w grach się zdarza (dwóch różnych grach).

Odnośnik do komentarza

cholerka mam takie pytanie. Wczoraj zauwazylem ze w ciagu dnia konsola musiala nie wiem jaki cudem moze pradu nie bylo w domu czy jak - zresetowala mi sie data i mialem rok 2007 albo 2005. oczywiscie wszystko pozniej zmienilem na current date ale moje pytanie jest takie czy teraz moze byc zapisane ze niby gralem w gre wczesniej (chodzi mi o GTA4) czyli wlasnie w 2005/07 roku:/

pierwsze uruchomienie GTA4 mialem na konsoli na pewno data byla ok bo 29 april ale czy moze to teraz miec jakies konsekwencje w postaci bana czy cos???

Odnośnik do komentarza
cholerka mam takie pytanie. Wczoraj zauwazylem ze w ciagu dnia konsola musiala nie wiem jaki cudem moze pradu nie bylo w domu czy jak - zresetowala mi sie data i mialem rok 2007 albo 2005. oczywiscie wszystko pozniej zmienilem na current date ale moje pytanie jest takie czy teraz moze byc zapisane ze niby gralem w gre wczesniej (chodzi mi o GTA4) czyli wlasnie w 2005/07 roku:/

pierwsze uruchomienie GTA4 mialem na konsoli na pewno data byla ok bo 29 april ale czy moze to teraz miec jakies konsekwencje w postaci bana czy cos???

Nie chce nic sugerować ale moim zdaniem kolega poprostu gral przed premierą :P a teraz boi się aby niedostać bana. Bo po 1. Jeśli data się zresetowała to z tego co napisałeś wynika że odrazu ustawiłeś ja na aktualną. Po 2 Jeśli uruchomiłeś grę dnia 29 Kwietnia 2008 to taka data zapewne bedzie w konsoli zapisana a nie 05/czy 07:P Także niemasz się czym martwić :) Co innego jeśli sa to 2,3 dni przed premierą tak jak napisał kolega marioo.

Odnośnik do komentarza
Czy konsole 175W maja poprawione chlodzenie ? ( z wejsciem HDMI)

 

zdjecie: http://www.wgraj.net/img.php?mode=full&file=17441

 

W większości są z poprawionym chłodzeniem.

nie w wiekszosci, a wszystkie wersje z HDMI maja inne chlodzenie niz wczesnej wersje bez HDMI

poza tym sam heatpipe nie ma zadnego znaczenia w awaryjnosci konsoli

 

to technologia wykonania procesora 65nm ma, a wszsytkie ze 175W zasilaczem sa w tej technologii

 

ile razy mozna ten sam temat walkowac...

 

A ktory z nich jest najlepszy ?

najmniej klopotow z awariami jest w BENQ

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...