Skocz do zawartości

Pytania na temat X360


Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki mały problem. Zielona dioda w konsoli co jakiś czas skacze, to znaczy zmienia swoją pozycję, tak jakbym przestawiał xbox -a z pozycji pionowej do poziomej i odwrotnie. Myślałem że wyłączenie konsoli i poprzestawianie jej pion/poziom pomoże. Pomogło, ale po pewnym czasie coś około 2 miesiące znowu tak się zaczeło robić. Czy też tak macie?? Co z tym zrobić?? Wiem że to jest niegroźne, ale cholernie denerwujące.

 

P.S. Coś w tym stylu http://pl.youtube.com/watch?v=nl5IiZ_ZE7w

Edytowane przez czapa
Odnośnik do komentarza

Garść mniej lub bardziej dziwnych pytań :lol::

1.Planuję kupno nowego X360 i zależy mi na jak najnowszej wersji, a mam na oku budle pack X360 + Burnout: Paradise. Czy każdy X360 pakowany do tego zestawu jest wersją z 65nm, 175W - Falcon? Czy po ukazaniu się B:Paradise wyszła jakaś nowsza wersją Xboxa?

2. Konsola będzie stała w "dziwnym" miejscu (:rolleyes:) i żeby podłączyć ją do modemu potrzebuję bardzo długiego kabla. Czy kabel sieciowy długości około 10 metrów (przesadzam, ale pytam teoretycznie :P) będzie gorszej jakości?

3. Do zestawu dojdzie kupno kabla HDMI. W sklepie widziałem HDMI Philipsa za ok. 40 zł - to będzie dobry wybór (szczególnie, że mam TV tej samej marki :D)? Wiem, że różnice pomiędzy kablami są minimalne, ale wolę się upewnić...

4. Nie musicie komentować sensowności tych pytań - przecież sam widzę jak one wyglądają... :P.

Odnośnik do komentarza

Na samych 360 się nie znam, znam się natomiast na kablach :P .

 

No to po koleji. Co do podłączenia do internetu, to długość kabla nie stanowi problemu, ponieważ górna granica długości skrętki wynosi około 100m.

 

Z kablem HDMI też nie ma problemu, bo właściwie pod względem technologicznym nie powinno być żadnej różnicy pomiędzy poszczególnymi egzemplarzami. W końcu to sygnał cyfrowy, nie analogowy, więc uderzaj śmiało.

Odnośnik do komentarza
1. A nie możesz sprawdzić naklejki? Bo tak to skąd ludzie mają to wiedzieć, poza tym do pudeł mogą wkładać konsole z różnych partii.

3. Jak nie chcesz mieć dźwięku z TV to poczytaj temat o kablach.

1.Problem w tym, że nie mogę sprawdzić naklejki <_<. Ale mało prawdopodobne jest żeby wsadzali do budle'a jednej gry różne wersje X360 Premium. Dlatego szukam kogoś kto kupił takiego packa i może potwierdzić moje przypuszczenia dot. modelu konsoli.

3. Dlaczego mam nie mieć dźwięku??? Dlatego kupuję kabel HDMI, a nie componenta - żeby wszystko dobrze chodziło. I jakoś nie widzę żadnego problemu w połączeniu TV z wejściem HDMI, z X360 Premium HDMI, kablem HDMI! :lol:

Edytowane przez LucasFGW
Odnośnik do komentarza
1. A nie możesz sprawdzić naklejki? Bo tak to skąd ludzie mają to wiedzieć, poza tym do pudeł mogą wkładać konsole z różnych partii.

3. Jak nie chcesz mieć dźwięku z TV to poczytaj temat o kablach.

1.Problem w tym, że nie mogę sprawdzić naklejki <_<. Ale mało prawdopodobne jest żeby wsadzali do budle'a jednej gry różne wersje X360 Premium. Dlatego szukam kogoś kto kupił takiego packa i może potwierdzić moje przypuszczenia dot. modelu konsoli.

3. Dlaczego mam nie mieć dźwięku??? Dlatego kupuję kabel HDMI, a nie componenta - żeby wszystko dobrze chodziło. I jakoś nie widzę żadnego problemu w połączeniu TV z wejściem HDMI, z X360 Premium HDMI, kablem HDMI! :lol:

 

Mam u siebie tego bundle'a, 175W, jak kupowałem w Saturnie to obejrzałem z 5 pudełek- wszystkie 175W.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie co do pewnych spraw, jestem troche zielony w tym temacie, więc proszę o wyrozumiałość.

 

Chciałem podłączyć komputer, dokładnie laptopa z x-boxem za pomocą kabla eternetowego. Zakupiłem takowy, skrętkę skrosowaną, podłączyłem laptopa z x-em (mam Vistę Basic) no i włączyłem obydwa - kabelek wykrywa, połączenie również, oblewa test IP. Na komputerze mam włączone HDCP, wyłączonego firewalla i udostępnione media - od strony komputera xbox jest widziany. Wiem że trzeba chyba zmienić lub przepisać IP, DNS, maski czy coś takiego, ale jak pisałem - w tym jestem zielony. Mógłby ktoś zapodać rozwiązanie lub jakiś przejrzysty tutorial? Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
3. Dlaczego mam nie mieć dźwięku??? Dlatego kupuję kabel HDMI, a nie componenta - żeby wszystko dobrze chodziło. I jakoś nie widzę żadnego problemu w połączeniu TV z wejściem HDMI, z X360 Premium HDMI, kablem HDMI! :lol:

Ja też nie widzę, jeśli chcesz mieć dźwięk z głośników telewizora lub z systemu 5.1 podłączonego kablem optycznym pod telewizor. Jeśli jednak chcesz połączyć konsolę bezpośrednio z systemem 5.1 lub głośnikami "komputerowymi" to zanim zaczniesz się wyśmiewać, zastanów się jak to zrobisz posiadając sam kabel HDMI. Może wtedy dostrzeżesz problem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...