Skocz do zawartości

Pytania na temat X360


Rekomendowane odpowiedzi

<_< Ech to po kiego ch#$ łykałem elitke :zgon:

Zawsze masz więcej miejsca na demka, filmiki, itp. Ale jak spodziewałeś się czegoś innego to marne pocieszenie.

Xbox360 ma rozdzielczość 1280x720, ale da się ustawić większą. I teraz pytanko czy jak ustawię rozdziałke na np 1400x900(czy jakąś wyższą) to jakość się nie zmieni???

Zmieni się, bo rozdzielczość rzeczywiście będzie inna. Ale czy warto, to zależy od tego czy grasz np. na TV Full HD lub monitorze o wyższej rozdzielczości; na HD ready najwyżej 1360x768 może wyglądać lepiej.

W każdym razie możesz spróbować zmienić rozdzielczość, nic w końcu nie zepsujesz i najwyżej wrócisz do pierwotnej.

Odnośnik do komentarza
trzeba wymeinic zasilacz na 230V, spalisz ten z USA od reki bez transformatora, albo kupic transformator tylko porzadny (raczej malo oplacalne, zasilacz tanszy i wygodniejszy bedzie)

 

a po co masz wymieniac naped? region jest w konsoli-plycie glownej, dokladnie w kosci nand, tam gdzie jest i dash

jesli to wersja z HDMI 65nm to nie da sie nic zrobic ale jesli to bez hdmi a ogolnie 90nm to jestem w stanie zmeinic jej region na dowolny, a nawet zrobic z niej multiregionowa konsole, konsola wtedy jest na karty xD i na kazdej karcie mozna sobie miec inny wsad nand z innym regionem czy dashem, pelna dowolnosc...

Sprawa wyglada tak, ze po prostu szwagrowi chce dac swojego starego X'a... on w Polsce mieszka, dlatego o region pytam. Wersja 90nm...

zagadam do ciebie jakos w lipcu po konsultacjach ze szwagrem.

Wstepnie chodzi o wymiane napedu + kupno zasilacza.

 

Odnośnik do komentarza

Mam drobny problem z x360, otóz prawie za kazdym razem po właczeniu konsola po paru min. zmienia kanał w tv. Robi tak tylko raz, ale jak gram online albo w wyscigi to jest to denerwujace. Od razu uprzedzam, że sprawdzałem dwa różne tv, sprawdzałem na hdmi i na scart, na hdmi przypadłośc jest rzadsza. Co ciekawe, konsola sie tego nabawiła z czasem, kiedys tak nie było. Od razu uprzedzam, nie usiadłem na pilocie ;) (jest taaaki wielki, że od razu bym poczuł ;) )

 

Edytowane przez skyblue
Odnośnik do komentarza
Na dobry początek witam wszystkich - to mój pierwszy post na tym forum :D Mam do Was pytanie. Czy ten telewizor http://www.agito.pl/telewizory_lcd/lg_32_l...360.328668.html to dobry wybór? Liczę na wasze opinie i ewentualne propozycje innych TV w podobnej cenie. Pozdr

 

Witam , jakiś czas temu też kupowałem telewizor i też bylem napalony na ten model bo duzy i tani. Myślałem ze do x0 w sam raz jednak kupilem toshibe 32c3005P. Gdyż LG to podstawowy model nieposiadający zadnych filtrów grzebieniowych ani innych dupereli usprawniających jakość obrazu i radze nie kierować się kontrastem przy kupnie tv bo nie zawsze świadczy on o jego wyższości :). LG to bardzo dobre Tv lecz nie te z najniższej półki . ;P. Niebyłem przekonany co do toshiby, ale muszę powiedzieć że jestem zadowolony tak jak z mojego starego 12 letniego soniaka :P.

 

Btw: Teraz wyszedł jakiś nowy model tej toshiby z lepszymi parametrami niż moja w tej samej cenie ;)

Odnośnik do komentarza

Z tymi telewizorami jest już przegięcie jeśli chodzi o liczbę możliwości:) Przeglądając neta znalazłem kilka innych wartych uwagi propozycji:

 

http://www.agito.pl/telewizory_lcd/lg_32_l...360.328668.html

http://digitalo.pl/product_info.php/products_id/2336

http://www.top12.pl/go/_info/?user_id=5556

http://www.hoopla.pl/Panasonic,Tv-LCD-Pana...prod,63417.html

http://www.agito.pl/telewizory_lcd/jvc_32_...360.331695.html

 

I co tu wybrać? Czekam na wasze oceny i komentarze. Osobiście myślę o ostatnim z telewizorów ale... mimo to liczę na opinie bardziej obeznanych i doświadczonych forumowiczów

 

PS. A co sądzicie o tych słuchawkach do xboxa 360: http://www.play.pl/sprzet/akcesoria_pc/slu...m_5.1-2064.html

Odnośnik do komentarza

Mam bardzo głupi problem:D

 

Byłem właśnie w bielskim Empiku i Media markt

 

Chciałem kupić konsole w wersji premium arcade i tak nie było :(

Jest tylko mały problem jak odsunąłem ta zaślepkę aby zobaczyć datę produkcji to ujrzałem tylko numer seryjny daty nie było.

 

Z doświadczenia pamiętam (miałem wcześniej XO) ,ze data jest nad tym numerem. Konsoli w pudełku w żaden sposób nie dało się przesunąć za twardo siedzi :D )

 

Były konsole w takich zestawach:

Xbox360 + PGR 4 (jakaś tam edycja bo na pudełku był rysunek z tej gry. 1099zł

Xbox360 + crackdown (przyklejony do pudełka 999zł

Xbox360 + Forza oraz Kameo (to na pewno nie jest z hdmi i nowym chłodzeniem 1099zł

 

Jak mam rozpoznać wersje z HDMI oraz nowym chłodzeniem jak nie mogę odczytać daty produkcji nie pozwolono mi otworzyć pudełka. Obsługa też nie wiedziała jaka to wersja chcieli mi sprzedać wersje Elit,

 

Gdzie w okolicach bielska mogę jeszcze kupić konsole ??

Odnośnik do komentarza
Chciałem kupić konsole w wersji premium arcade i tak nie było :(

 

Nie ma takiej wersji. Jest tylko Core (czasem leży w jakis empikach...), Arcade, Premium i Elite. Core i Arcade są bez dysku, Premium ma dysk 20 GB a Elite 120 GB.

 

Jak mam rozpoznać wersje z HDMI oraz nowym chłodzeniem jak nie mogę odczytać daty produkcji nie pozwolono mi otworzyć pudełka. Obsługa też nie wiedziała jaka to wersja chcieli mi sprzedać wersje Elit,

Jesli chcesz coś kupić to mają obowiązek otworzyć pudełko i zapoznać Cie z produktem. Wtedy możesz łatwo rozpoznać czy ma wejście HDMI (patrzysz po prostu z tyłu na wejścia) a wersje z chłodzeniem lepszym rozpoznajesz po zasilaczu - musi być tam napisane jak byk 175W.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Chciałem kupić konsole w wersji premium arcade i tak nie było :(

 

Nie ma takiej wersji. Jest tylko Core (czasem leży w jakis empikach...), Arcade, Premium i Elite. Core i Arcade są bez dysku, Premium ma dysk 20 GB a Elite 120 GB.

 

Nie zrozumiałeś mnie po premium a arcade zapomniałem dać przecinka zdanie miało brzemiec tak:

Chciałem kupić konsole w wersji premium, arcade i tak nie było

 

W jakich konsole sa wersjach wiem miałem przedtem przerobionego premium ale się zepsuł teraz już nie będę przerabiał.

 

Jak mam rozpoznać wersje z HDMI oraz nowym chłodzeniem jak nie mogę odczytać daty produkcji nie pozwolono mi otworzyć pudełka. Obsługa też nie wiedziała jaka to wersja chcieli mi sprzedać wersje Elit,

Jesli chcesz coś kupić to mają obowiązek otworzyć pudełko i zapoznać Cie z produktem. Wtedy możesz łatwo rozpoznać czy ma wejście HDMI (patrzysz po prostu z tyłu na wejścia) a wersje z chłodzeniem lepszym rozpoznajesz po zasilaczu - musi być tam napisane jak byk 175W.

 

 

Można zajrzeć i sprawdzić jaki ma nr. bez otwierania pudełka. Jest taka "zapadka" kartonowa i tam widać nr.

 

Przeczytaj dokładnie co napisałem wyżej.

 

 

A jesli chodzi o te konsole to już wszystko wiem. Byłem jeszcze raz w MM prze regale z grami stały 2 ostatnie sztuki starych konsol nowe były zaraz obok TV LCD szkoda tylko ,ze są same zestawy z bournout paradise. Grałem w tą grę na starej konsoli

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...