Skocz do zawartości

Pytania na temat X360


Rekomendowane odpowiedzi

tommo mial uwalona karte bo mu wymienialem...

 

raczej na 99% ma spalona karte bo to w letnim okresie dosc czeste usterki...

 

Co do reklamacji to moze wymysl inny rodzaj usterki bo ogolnie to gwarant nie odpowiada za uszkodzenie sprzetu przez czynniki zewnetrzne, a tylko przepiecie w sieci moglo spalic karte, chociaz nie wiem jak w takich przypadkach zachowuje sie ten caly MS...

Odnośnik do komentarza

taki maly offtop

...Bezprzewodowe headsety do PS3 mogę kupić już za 25/30 ⏠i uważam, że to jest ostateczna cena, jaką można dać za narzędzie do komunikacji. Warto dodać, że ten headset służy wyłącznie do rozmów, więc trochę kpina, że Microsoft żąda za niego 50 âŹ...

odgrzebuje bo chcialem Ci podac konkretny argument na to ze inne firmy jeszcze bardziej nas ciagna z kasy a nie tylko MS

 

pisales o headsetach ze do PS3 tanie (ale to nieoryginalne) a MS taki drogi dal, ale nie zaznaczyles ze do tej pory Sony w gole nie mialo oficjalnego headseta

a tu zerknij, wlasnie wydaje oficjalnego headseta i za jakie kwoty? jak w USa 80$ to u nas zawsze z tego sie robilo euro (czyli 80euro) (gdzies czytalem info ze roznica z gra a bez to jakies 10$)

http://www.ps3.gameonly.pl/newsy/14278/odp196385/

czy to nie jest jeszcze wiekszy rozbój?

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Jak patrze na ceny wszystkie do Xboxa na rynku amerykańskim... to chce mi się płakać :(

Gustaw, a jaki problem masz wziąć pod rękę PC, zagrać coś w HD, a potem ustawić na niską rozdzielczość? To będzie ten sam efekt. Jeżeli usiądziesz dość daleko, to względnie jest dobrze...względnie.

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza
A błędy graficzne są w gta 4 na x360 arcade ?

1. Jakie błędy graficzna znowu :rolleyes:

2. Co za różnica jaka wersja X360? Przecież to te same bebechy (mogą się różnić tylko procesem technologicznym CPU 65nm vs 90nm[arcade tylko w 65nm], ale te drugie są już bardzo rzadkie)

... się uśmiałem :E

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

nie wiem co Twoja wypowiedz "naped to naped" ma do tego ze benq ma problem z kopia GTA4?

tak jest w neiktorych benq wiec czego nie rozumiesz? co do tego ma ich ilosc?

zmienic mozna na inny naped i problem znika albo granie na oryginale...

 

na pewno z HDD tez pop-in jest mniejszy wiec wszelkie wypowiedzi ze jest tak samo sa nie prawdziwe bo tak nie jest...

jednemu to przeszkadza innemu nie, ale fakt jest faktem...

najlepsza sytuacja miec oryginal i grac z hdd, najgorsza miec kopie, naped benq ktory ma problemy z odczytem szybkim GTA4 i do tego nie miec hdd...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Co ma ilość? Że powiedzmy 10 osób ma Benq, jedna Samsung. Jeden użytkownik powie, że ma pop-up (czy jak to tam się zwie) inny nie, a użytkowników Benq jest 10x więciej (tylko powiedzmy!). Dlatego myślę, że problem jest spotęgowany ilością napędów na rynku. Ot moje zdanie, tak nie musi być.

EOT, Gustaw, nie ma żadnych pop-upów na oryginale.

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

w benq jest tak ze nawet jak jest w pelni sprawny i na innych kopiach tego efektu nie ma to wlasnie na GTA4 to moze wyjsc i to jest objaw "zdrowy", ten typ tak ma i tez nie kazdy a do tego jest jeszcze sporo czynnikow innych ktore bardzo przyczyniaja sie do do tego a nei sa zalezne juz od samej konsoli...

na samsungu jak i innym napedzie tez tak moze byc, ale jak tak jest to oznacza ze laser detka i naped nie jest w pelni sprawny, ale to mozna zawsze naprawic z benq tak sie zachowujacym nic sie nie zrobi trzeba wymieniać naped na inny badz grac na oryginale...

 

ilosc nie ma znaczenia bo jest wszsytkiego duzo, piszesz to tak jakby w PL byla tylko jedna osoba z samsungiem czy z benq

samsungi masz jakos w 60% konsol bez HDMI, a benq masz jakos w 95-98% z HDMI, reszta to roznego rodzaju wersje LG

czy wersji z HDMI juz jest wiecej niz bez? tego nie wiem, watpie, nadal mysle ze duza przewage ma wersja bez HDMI bo widac po sprzedazy ogolnej MS ze na poczatku duzo sprzedali a teraz to tak spokojnie to im schodzi...

 

co do samej gry, sa popupy zawsze i to nie zaleznie czy naped nadaza czy nie nadaza, sama gra taka jest sama w sobie juz, ale o tym to jzu bylo w watku z GTA4...PS. w wersji na PS3 sa najmniejsze...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Niewiem gdzie mam to zamieścić dlatego pisze tutaj. Doszła dzisiaj do mnie gierka The Simpsons Hit and Run. Pisało, że powinna chulać na x360 a tymczasem wyskakuje mi cos, że jest to wersaj 1.0 i nie jest "support". Mam Arcade z dyskiem 20gb od listopada zeszlego roku, czy to moze bycwina dasha? wcześcenij był podobny problem z bournioutem ale ściagnełem (chyba) tego dasha, sekunda w napędzie i było ok. Dodam, ze Simpsons są uzywane.

Odnośnik do komentarza

Dobra dzisiaj kupiłem konsolę, Ardace'a (LiteOna) i pytanko - mianowicie coś w nim 'lata' - tzn nie jest to takie typowe 'latanie' że jak obracam konsolę to to 'coś' zasuwa od rogu do rogu - dźwięk dochodzi z jednego miejsca w konsoli (nie potrafię sprecyzować dokładnie z którego - brzmi jakby, nie wiem, obluzowała się gdzieś śrubka czy coś takiego. To normalne czy jutro lecieć z reklamacją?:P (konsola nówka, kupiona w Empiku). Liczę na szybką odpowiedź:) .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...