Skocz do zawartości

Pytania na temat X360


Rekomendowane odpowiedzi

przeciez signap prawde pisze, a Ty jakis kolejny spam do nabijania postow i mieszania ludzia w glowac, fisiu, nie fisiuj...

 

jak po odlaczeniu sieci traci zegarek??

przeciez wyraznei napisal ze data-godzina zaktualizuje sie sama jak sie podlaczy do netu konsole, jak sie zaktualizuje jzu mzoesz sie odlaczyc od XBL i nic nie tracisz

 

tak samo o jaki kabel chodzi ze jak bedzie to nie straci sie ustawien zegarka-daty?

ile razy mozna walkowac tak banalne do zrozumienia sprawy?

 

konsola nie ma podtrzymywania ustawien czasu wiec kazde wylaczenie konsoli od zasilania te ustawienia zeruje (ustawia date zadana w moim przypadku z 2005roku)

i teraz jest pytanie jak latwo mozna ustawiac ta date i godzine automatycznie po tym "zerowaniu"?, i do tego wlasnei sluzy polaczenie z XBL, ale to trzeba sie polaczyc z XBL a nie tylko miec wlozony kabel od netu.

Laczac sie do XBL automatycznei zostanie zaktualizowana data na aktualna (po to wlasnei ustawia sie strefy czasowe itd, zeby konsola ustawila prawdilowy czas), pozniej mozna sie odlaczac od XBL i data sie nie wyzeruje, zeruje tylko odlaczenie od pradu konsoli...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

A no widzisz - no to źle zrozumiałem twój post z poprzednich stron - bo był temat wałkowany. Tylko jakby nie patrzeć dobre miałem intencje. Podłączając kabel (i zalogowanie do XBL) automatycznie akutalizuje się data. No mnie o to chodziło, a że co innego wyszło.

 

Napisałem wyraźnie, po odłączeniu kabla i prądu traci się godzine (od prądu ale mniejsza o to), ale podłączając się do XBL mamy automatycznie ustawioną godzinę, czyż nie? Logicznie myśląc nie podłączając kabla musimy ustawiać sami...

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

napsiales po odlaczeniu RJ i pradu, rjotka to walsnei jest wtyczka od netu a dokladnie rj45, to tak jakbys nei wiedzial o czym sam piszesz...

 

po za tym odlaczenie konsoli od pradu to wlasnie odlaczenie kabla zasilajacego wiec pisanie dwoch rzeczy(czynnosci) ktora tyczy sie jednej czynnosci to jakas parodia, fisiujesz dalej...

 

o ustawianiu daty i godziny z XBL automatycznie przeciez masz napsiane juz wyzej wiec po cholere zadajesz pytanie na ktore masz odpowiedz post wyzej? maslo maslane...

 

pozostawienie kabla sieciowego w konsoli nie aktualizuje daty i zegara, TYLKO I WYLACZNIE po zalogowaniu do XBL a to robi WIELKA roznice...

ale signap przeciez wszystko napisal co bylo do napisania tylko Ty zaczales fisiowac...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
napsiales po odlaczeniu RJ i pradu, rjotka to walsnei jest wtyczka od netu a dokladnie rj45, to tak jakbys nei wiedzial o czym sam piszesz...
Każdy homo-sapiens powinien zrozumieć przesłanie. No, ale fakt, wyjęcie wtyczki - głupio wyszło.

 

koledzy, ale bez zbędnego sarkazmu i wzajemnego taunt'owania proszę - jedna wojna na weekend wystarczy... ;-)[senti]

 

o ustawianiu daty i godziny z XBL automatycznie przeciez masz napsiane juz wyzej wiec po cholere zadajesz pytanie na ktore masz odpowiedz post wyzej? maslo maslane...
No fakt, ale gdybyś się pytał czegoś, czego nie pojmujesz to będziesz się opierał WYŁĄCZNIE na jednym poście?

pozostawienie kabla sieciowego w konsoli nie aktualizuje daty i zegara, TYLKO I WYLACZNIE po zalogowaniu do XBL a to robi WIELKA roznice...
Napisałem to w nawiasie.

po za tym odlaczenie konsoli od pradu to wlasnie odlaczenie kabla zasilajacego wiec pisanie dwoch rzeczy(czynnosci) ktora tyczy sie jednej czynnosci to jakas parodia, fisiujesz dalej...
Tego to nie pojmuje, pisanie o dwóch czynnościach. Wytłumaczysz?

 

Nabijanie postów? Jest tu w ogóle licznik?

 

Ale mam ochotę skopać Ci tyłek w Gearsach :E

Edytowane przez sentinel
prośba moderatora
Odnośnik do komentarza

Kumpel kupił przerobionego Xbox-a 360 Elite, ale boi się, że dostanie bana. Chciałby go odflashować bo i tak będzie grał na oryginałach. Czy jest taka możliwość ? Gdyby dało rade to czy ma gwarancje na to, że nie dostanie bana od M$ ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...