Skocz do zawartości

Pytania na temat X360


Rekomendowane odpowiedzi

moze mi ktos powiedziec jak to jest mozliwe ze konsola kupiona w sklepie jako nowka nie ma plomb gwarancyjnych?

W jakim sklepie, kiedy? Jak nie ma plomb, nie ma gwarancji. :huh:

 

brat w angli kupil w sklepie ale nie znam nazwy. na pewno nowka tzn kupiona jako nowka w sklepie, w ogole to mial elite brac ale nie mieli akurat na sklepie i wzial to

moze mi ktos powiedziec jak to jest mozliwe ze konsola kupiona w sklepie jako nowka nie ma plomb gwarancyjnych?

 

Sprawdzałeś pod faceplatem?

 

yyy pod czym? :P

 

i akurat tak sie sympatycznie zlozylo ze rod wyskoczyl :/ wczesniej 2 razy wyskakiwal ale po 2 godzinach znikal a teraz juz drugi dzien nie chodzi sku,rwiel zaje,bany

 

RoDa potraktuj tzw. "Towel Trick", wpisz na youtube jesli interesuja cie szczegóły. Faceplate to panel przedni, można go zdjąć (procedurę opisał Fisiu) i właśnie pod nim jest plomba :)

 

no wlasnie tam plomb nie ma.

 

ciekawe rozwiazanie z tym kocem ale pewnie nie na dlugo i nie u kazdego zadziala,ale sprobuje jak bede mial chwile. dzieki :)

Odnośnik do komentarza
moze mi ktos powiedziec jak to jest mozliwe ze konsola kupiona w sklepie jako nowka nie ma plomb gwarancyjnych?

W jakim sklepie, kiedy? Jak nie ma plomb, nie ma gwarancji. :huh:

 

brat w angli kupil w sklepie ale nie znam nazwy. na pewno nowka tzn kupiona jako nowka w sklepie, w ogole to mial elite brac ale nie mieli akurat na sklepie i wzial to

moze mi ktos powiedziec jak to jest mozliwe ze konsola kupiona w sklepie jako nowka nie ma plomb gwarancyjnych?

 

Sprawdzałeś pod faceplatem?

 

yyy pod czym? :P

 

i akurat tak sie sympatycznie zlozylo ze rod wyskoczyl :/ wczesniej 2 razy wyskakiwal ale po 2 godzinach znikal a teraz juz drugi dzien nie chodzi sku,rwiel zaje,bany

 

RoDa potraktuj tzw. "Towel Trick", wpisz na youtube jesli interesuja cie szczegóły. Faceplate to panel przedni, można go zdjąć (procedurę opisał Fisiu) i właśnie pod nim jest plomba :)

 

no wlasnie tam plomb nie ma.

 

ciekawe rozwiazanie z tym kocem ale pewnie nie na dlugo i nie u kazdego zadziala,ale sprobuje jak bede mial chwile. dzieki :)

 

ale heca motyw z kocem dziala :o ciekawe jak dlugo pochodzi :P

 

edit: no dlugo nie pochodzil ;]

Edytowane przez Damian312
Odnośnik do komentarza

OMG! Ale mnie teraz zgasiło, jak sobie podłączyłem xbox'a kablem HDMI, a sobie zadaje pytanie, jak teraz podłącze głośniki, gdzie tu wyjście optyczne w xbox'ie ? LOL! Czy żeby mieć dzwięk przestrzenny w xboxie muszę mieć amplituner z HDMI ? Kto konstruował xbox'a ? eh, akurat nie mam amplitunera, tylko dekoder gdzie mam tylko optyka/coaxiala.

Odnośnik do komentarza
OMG! Ale mnie teraz zgasiło, jak sobie podłączyłem xbox'a kablem HDMI, a sobie zadaje pytanie, jak teraz podłącze głośniki, gdzie tu wyjście optyczne w xbox'ie ? LOL! Czy żeby mieć dzwięk przestrzenny w xboxie muszę mieć amplituner z HDMI ? Kto konstruował xbox'a ? eh, akurat nie mam amplitunera, tylko dekoder gdzie mam tylko optyka/coaxiala.

 

Do oryginalnych kabli HDMI M$ jest dodawany "kabel" z wyjściami audio. Podobno można zrobić zrobić to samemu rozbierając kable AV a plastikowej obudowy ale dokładniej musisz poszukać co i jak.

Odnośnik do komentarza

1. Jest jakaś możliwość żeby dokręcić śrubki w padzie? Niestety pośrodku jest dzyndzel i nie można wlożyć normalnego krzyżakowego śrubokręta.

2. Mam kino domowe, chcę podłączyć do tv. Jeśli podłączę przez scart, to uzyskam 5.1? Niestety nie ma żadnego cyfrowego wyjścia, tylko Audio na 2 cinche, scart i component. I takie podłączenia są tylko od DVD, same głośniki nie mają podłączenia(prócz do DVD).

Edytowane przez Nadrill
Odnośnik do komentarza

1. trzeba miec taki srubokret

2. nie kumam jak kino domowe chcesz podlaczyc do TV przez scart i co ma dawac dzwiek 5.1, z tego wynika ze telewizor przez scart, to Twoj TV ma 5 glosnikow niezaleznych + suba?

a jak nie ma to jak sobie wyobrazasz dzwiek 5.1 na TV?

 

masz TV stereo wiec podlaczasz z konsoli stereo-chinche...

Odnośnik do komentarza

Kino nie ma osobnego DVD, jest ono połączone z subwooferem(w subie jest zasilacz, dzięki czemu DVD jest cienkie). Inaczej mówiąc, nie podłączę głośników do TV, mogę tylko przez DVD(wybierając na nim Source>TV). Złącza jakie są to component, scart i audio te na cinche. Na dole mam podłączone na scart ze względu na dosyć stary TV, i przy filmach Dolby Surround np. na TVNie jest 5.1(choć teraz nie działają tylnie głośniki, ale to inna sprawa). Tak więc wiem, że przez SCART może iść 5.1. Tylko jak to się ma do Xboxa.

http://www.p4c.philips.com/files/l/lx8500w..._01_dfu_pol.pdf - tu masz instrukcję do tego kina.

Edytowane przez Nadrill
Odnośnik do komentarza

to ze w TVN jest 5.1 to nie znaczy nic konkretnego

component, scart, audio na chinche (mowa o 2 chinchach? czyli stereo) nie sa nosnikami dzwieku 5.1

nie wiem skad sobie wymysliles ze scart przenosi 5.1

tu masz rozpiske zlacza scart:

http://pinouts.ru/Home/Scart_pinout.shtml

 

a jesli chodzi o sam TVN to akurat ta informacja jest dla osob ktore maja dekodery TV z wyjsciem cyfrowym 5.1 i moga sobie taki dzwiek wyprowadzic do dekodera 5.1 i wtedy moga uzywskac 5.1, ale to nie ma nic wspolnego z TV (chyba ze ten TV ma dekoder DD5.1 i tuner cyfrowy)

 

a co do Twojego zestawu audio to jedyne co widze to to ze ma wejscie DIGITAL IN, ale z instrukcji nie wynika ze to jest coaxial do podlaczenia na dekoder 5.1

wiec jednym slowem najprawdopodobniej jesli to ma w gole dekoder 5.1 to ma go wbudowanego i tylko dekoduje z plyty nie ze zrodel zewnetrznych

 

wiec X0 mozna podlaczyc tylko po zwyklym stereo, chinche, (ale ostatecznie to trzebaby podpiac cos pod to digital in z dzwiekiem 5.1 kodwanym i by sie okazalo czy potrafi to zdekodowac czy nie...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

W związku z nadchodzącą premierą NXE zamierzam wymienić standardowy dysk 20 GB na 120-tke. Wszedłem na Allegro i znalazłem kilka ofert. Nie interesują mnie jednak jakieś myki z wykręcaniem i wkręcaniem samego dysku w kieszeń, gdyż mam kupca na obecny. W sumie ze wszystkich aukcji chyba tylko TA zdaje się odpowiadać moim oczekiwaniom. Martwi mnie poniekąd fragment opisu aukcji:

 

Dyski są bez firmware. Można go wgrać samemu używając programu Hddhacker. Po szczegółowe informacje jak to zrobić odsyłam na specjalistyczne fora w internecie.Usługi takie świadczą również specjaliści na giełdzie lub w serwisie konsol. My nie świadczymy tych usług.

Pochodzą z rozbiórek demonstracyjnych konsol, które zostały wycofane przez producenta po zakończeniu testów.

 

Czy w domowych warunkach poradzę sobie z wgraniem na to XNE ? I czy będą jakieś problemy z wydajnością bądź awaryjnością ?

 

PS. Jest jakaś praktyczna różnica w wydajności między dyskami 20 a 120 GB ?

Odnośnik do komentarza

Różnica w wydajności jest - dyski 120GB są szybsze.

Ta aukcja to nic innego, jak zwykły dysk WD 120GB z serii BEVS z zestawem z obudową.

To samo masz kupując u nich samą obudowę : http://allegro.pl/item474156300_jedyne_na_...u_xbox_360.html

oraz dysk WD1200BEVS (w sklepie w mieście, na Allegro, etc).

 

Więcej info http://www.psxextreme.info/120GB-za-120-za...0zl-t64282.html

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...