Skocz do zawartości

Armored Core 4


Flik

Rekomendowane odpowiedzi

W koncu udalo mi sie upolowac moje AC4. Ceny sklepowe ~180zl, kupilem na znanym serwisie aukcyjnym za 130,- ale niestety nadlamane pudelko (nie orientujecie sie, czy te zielone pudla sprzedawane w sieci nadaja sie na podmiane tych oryginalnych?). W miedzyczasie strajk poczty i nerwowego wyczekiwanie przesylki, eh Polska ;)

 

Ogrania troche mam, 3 chapter peknal, jakies 7h na liczniku. Gre rozpoczalem TYPE-HOGIRE (dalej TH). Na poczatku podmienilem rakiety na jakies bardziej znosne + generator jak do ciezkiego NEXTa. Reszta mi wyjatkowo w tym modelu podpasowala: rifle standardowy + mieczyk. Probowalem zalozyc inne boostery, ale jednak pobor EN wydawal mi sie zbyt duzy.

 

Pierwsze powazne zmiany naszly mnie przy misji z transportem. Zupelnie nie wiedzialem jak sie zabrac za zadanie, wiec poszukalem faqa (niedzielny gracz sie ze mnie ostatnio zrobil). Nastepnie juz samodzielnie zmontowalem jak najlzejszego NEXTa z malym poborem energii i dwoma karabinami/strzelbami (nie shotguny) + obowiazkowo najlepszy generator. Wszystko szlo bardzo sprawnie do momentu pojawienia sie transportu naziemnego... Wtedy zajrzalem do broni montowanych na plecy i co widze? OGOTO! Udalo mi sie jedno wcisnac bez przeciazenia maszyny i misja zaliczona.

 

Skoro juz wiedzialem, ze mam OGOTO i naczytalem sie, ze wspaniale sie nim zalicza misje nie moglo sie obejsc bez kolejnego mieszania w ustawienia mojego bazowego TH. Na plecy 2xOGOTO, w lapy dwie identyczne bronie (standardowe dla TH rifle do rozkladania mniejszych przeciwnikow). Do tego podmiana nog na takie, ktore beda to w stanie udzwignac i chapter trzeci rozlozony wlasciwie bez zadnych problemow na range A/S. Symulator to tez pikus - w zaleznosci od sytuacji stosuje mojego szybkiego NEXTa, albo 2xOGOTO.

 

Z minusow:

- misje sa naprawde przesadnie krotkie, o wiele wiecej czasu schodzi mi w symulatorze na sprawdzaniu nowego wyposazenia niz na wlasciwym graniu. Nie powiem, ze wszystko nie jest ciekawie zrobione, ale wolalbym jednak dluzej pograc.

- sterowanie... no chyba kogos nieco ponioslo? Nie ma opcji, zeby dalo sie jednoczesnie strzelac i nakierowywac kamere na przeciwnika. Najpierw trzeba sie na nim zalokowac, i dopiero wtedy mozemy sie bawic w QB. Juz sie do tego przyzwyczailem, ale gdyby nie to, ze mam swira na punkcie mechow to gra juz dawno wyladowala by na polce. Rzecz albo do poprawienia, albo dajcie mi kontroler z pedalami do kontrolowania dopalaczy. Niech to cholerstwo kosztuje mase kasy - odloze i kupie, ale chce miec kontrole nad tym co sie dzieje.

 

ps. Dawno sie tak swietnie przy grach nie bawilem ^^

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 10
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

540/1000 gamescorea nabite, ale jakis czas temu bylem u kumpla w innej miescinie, no i wczytalismy mojego gamertaga. Tymczasowo konsola odlaczona od sieci, podpialem sie i co? Dane sie nie zgadzaly. Gamertag musial zostac zaimportowany z sieci - tym samym moge zaczac przechodzic gre od nowa. MS - kochamy cie xD

 

QRW@!11

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Nie mam pojecia... na razie robie sobie przerwe od tej serii. Lacznie 40h grania (razem z ponownym nabijaniem 540gs), wszystkie czesci wykupione, mission rank SS, 1000gs. Wlasciwie cala gre mozna przejsc jednym modelem (OGOTO), robiac wyjatki dla NEXTa nastawionego na miecze (MOONLIGHT) i bronie EN (SIRIUS). W zyciu sie tak nie wciagnalem w zadna serie, ale tak jak juz wczesniej wspominalem... gdyby nie mechy to bym tyle nie wysiedzial przy tym tytule.

 

W sieci nie gralem, problemy z pobraniem patchy (tzw. regulation files) przy wersji europejskiej. Wiekszosc grajacych to podobno Japonia takze doliczamy lagi. Szkoda, bo z tego co sie naczytalem niektore poprawki zupelnie zmieniaja te gre (szybsza odnowa PA, dluzsze walki), a i trzeba tez obrac inny styl walczac z zywym przeciwnikiem. Nikt nie da sie gonic z podwojnego OGOTO ;)

Edytowane przez Flik
Odnośnik do komentarza

Dokladnie. Jesli mam byc szczery to wolalbym, zeby we wszystkich grach bylo to w ten sposob rozwiazane. Co prawda specjalnie w sieci nie grywam, na razie tylko sprawdzilem darmowy miesiac, ale z tego co czytalem to i tak zdobywanie aczikow na Livie konczy sie smiesznymi ustawkami. Wiec jak sie pytam co to sa za osiagniecia? No i nie dochodzi do sytuacji kiedy trafiasz na grupe lebkow polujacych na danego achievmenta. Grasz albo dla zabawy, albo tluczesz sie o miejsce na leaderboards.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...