Skocz do zawartości

Kane & Lynch: Dead Men


Butcher

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...

3 godzinki mam za soba i powiem ze dawno tak dobrze mi sie nie gralo :D fakt troche wkurza system chowania sie ale da sie przywyknac bo klimat jest mega :D juz wiem ze napewno skoncze ja pare razy ;)

 

edit :

 

gra skonczona widzialem dwa zakonczenia i coz moge powiedziec prze elegancka pozycja powaznie klimat fabula bohaterowie chce sie dalej grac pewnie za jakis czas znow do niej wroce :) brakowalo mi czegos takiego heheee mam nadzieje ze bedzie druga czesc :)

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza
Gość MasterShake
gra skonczona widzialem dwa zakonczenia i coz moge powiedziec prze elegancka pozycja powaznie klimat fabula bohaterowie chce sie dalej grac pewnie za jakis czas znow do niej wroce :) brakowalo mi czegos takiego heheee mam nadzieje ze bedzie druga czesc :(

 

no klimat zaje.bisty ale z deka krotkie ;f

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

O, nawet wideo jest ;p

 

Kurcze glowa juz mi peka.

Gram na codeine (~noramal/medium) jak w nastepnych 100 probach tego nie przejde do zmienie na easy czy jak to sie w tej grze nazywa...

 

Nie wiem, trudno mi wycelowac w to okno jak ziemia sie trzesie.

Myslisz ze latwiej by bylo na mniejszym tv ? (wiem moze i glupie pytanie ale gram na 37" moze na 21" zakres ruchow by sie zmniejszyl, dzieki temu bylo by latwiej wycelowac)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Właśnie gram. Gra jest dobra, ale mometami denerwująca, że mam ochotę rzucać padem. Lynch nie może zabić gościa z odległości 10m, do tego wpycha sie pod lufe. Zwiodlem sie troche. Mysle, ze z taka fabula to by wyszedl bardoz dobry film, a tak zrobili z tego dobra, ale czasem frustrujaca gre. Tez mialem klopot z ta posrana ciezarowka, teraz helikopter w Hawanie...

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Gość MasterShake

Strzelasz w bombe na prawo, pod kolumna jest.

 

 

swoja droga, nie wiem czym sie hard rozni od easy, chyba tylko tym ze nasi elo kompani to kompletni debile i trzeba im kazac sie chowac zeby nie gineli ;f

Edytowane przez MasterShake
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...