Skocz do zawartości

Kane & Lynch: Dead Men


Butcher

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No i nie zawiodłem się - dobry, dynamiczny film akcji, z rzadkimi przerwami na oddech i łyk czegoś zimnego... :(

 

word, jedynie szkoda że coop nie jest online, na pewno jest to do zrobienia za pomocą łatki

miałem okazję pociorać z kumplem u niego w domu i było nad wyraz zacnie, Lynch (kumpel) ganiający cywili w banku mnie rozbawił do łez

 

btw warto grać na Morphine, potyczki nabierają wtedy wyrazu i siły (no i jest powód by używać ziomali z ekipy efektywnie)

Odnośnik do komentarza

imo gra jest niesamowita kupa, przynajmniej do tej pory.

 

Gralem i w coopie i samemu. Straszna nuda + irytujacy system strzelania (strzelasz gosciowi w glowe i go to nie rusza) a co najgorsze brak innowacji. Gdyby to bylo jeszcze dobre rzemioslo to by sie 7- 8 nalezalo, ale to nawet graficznie jest kupa. 6+ to wszystkie pieniadze.

Odnośnik do komentarza

Eeeeno, co wy tak narzekacie? "Zero innowacji, gra kupa, grafika do kitu", bez przesady, nie jest to arcydzieło, ale całkiem przyzwoita gra. Grałem tylko w demo, więc moja wiedza na jej temat jest ograniczona, ale nie przypomniam sobie by np. w takim GoWie Dominic podnosił Marcusa gdy ten został ostrzelany, lub by dawał mu amunicję gdy chłopak był "pusty".

 

Poza tym grafika też nie jest taka tragiczna, jest ok. Za największy plus uważam jednak dwójkę głównych bohaterów. Ten duet bardzo mi się spodobał, świetne odzywki i ten buntowniczy styl bycia. Obawiam się jednak, że pełna wersja może być trochę schematyczna. Jeżeli zostało zawartych więcej takich akcji jak ta z demka (toż to normalnie sceny jak z jakiejś "Szklanej Pułapki" były) to jestem na tak.

Odnośnik do komentarza

mam pytanko, do tych którzy już grali - jestem w momencie kiedy córka jednego z panów siedzi w dołku a my ganiamy za wielką ciężarówką i za zadanie mamy zdjąć kierowcę - za chol**ę nie wiem jak to zrobić - próbowałem włazić wszędzie i w ogóle ale nie mogę go zdjąć..jeśli ktoś już ten moment ma za sobą proszę o jakąś radę w temacie, bądź na PM

dzięki z góry

 

ad. kicek:

dzięki - sprawdzę wieczorem

Edytowane przez SiuSiu
Odnośnik do komentarza

W tą grę gra się dla fabuły i klimatu.

Jak ktoś nie czai angielskiego na tyle, by zrozumieć teksty wymawiane przez bohaterów, to nawet kijem nie ruszać tego tytułu.

 

 

To co Lynch odp...la to poezja. Takich akcji nawet na filmach nie widziałem. Najpierw morduje zakładników, bo się zaczeli rozmnażać, albo maska gazowa się niewygodnie ciepła zrobiła, a za jakiś czas nie może strzelić do atakujących policjantów, bo mu się blokada włączyła.

 

 

Do tego nie jest pewny,

czy zabił żonę, czy też nie.

 

 

 

Zresztą nie tylko teksty. Motyw jak strzelał do zwłok na ziemi, by sobie popatrzeć jak podskakują też powoduje :( na twarzy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...